מה תפקידו של נהג אוטובוס?

שמלת תחרה1

Well-known member
שכח את תפקידו ובא לחנך את העם :-(
נהג אוטובוס של חברת "קווים" באזור עמק חפר סירב אתמול (ראשון) להעלות נערה בת 14 לאחר שלפי החשד סבר שאינה לבושה בצניעות. הנערה, תושבת מושב מכמורת, ביקשה לעלות לקו 29 על מנת להגיע לחדר כושר בקניון "אם הדרך" שבמושב בית חרות, ולבשה מכנסי טייץ וחולצה קצרה. לדברי הנערה, הנהג צעק עליה: "תראי אותך, עופי מכאן". לידי ynet הגיעו היום תלונות נוספות על התנהגות פוגענית של הנהג, הכוללת צעקות וקללות.

אפרת10512

Well-known member
שכח את תפקידו ובא לחנך את העם :-(
נהג אוטובוס של חברת "קווים" באזור עמק חפר סירב אתמול (ראשון) להעלות נערה בת 14 לאחר שלפי החשד סבר שאינה לבושה בצניעות. הנערה, תושבת מושב מכמורת, ביקשה לעלות לקו 29 על מנת להגיע לחדר כושר בקניון "אם הדרך" שבמושב בית חרות, ולבשה מכנסי טייץ וחולצה קצרה. לדברי הנערה, הנהג צעק עליה: "תראי אותך, עופי מכאן". לידי ynet הגיעו היום תלונות נוספות על התנהגות פוגענית של הנהג, הכוללת צעקות וקללות.
"כל דאלים גבר וכל ממזר מלך" ולמי שלא הבין, כל טמבל חושב שהוא מלך, ממציא וכופה חוקים שבא לו בלילה בחלום ...
מתי יבינו שאתם חיים במדינה חילונית דמוקרטית ולא במאה שערים?

Harrington

Well-known member
מנהל
"כל דאלים גבר וכל ממזר מלך" ולמי שלא הבין, כל טמבל חושב שהוא מלך, ממציא וכופה חוקים שבא לו בלילה בחלום ...
מתי יבינו שאתם חיים במדינה חילונית דמוקרטית ולא במאה שערים?
מתי יבינו כל אלו שקוראים להבנת משהו שאיש לא חולק עליו, שיש גבול לכל תעלול?

Harrington

Well-known member
מנהל
סוגיה שחוזרת על עצמה מידי כמה זמן :). אני לא יודע מה החוקים והנהלים במקרים כאלו, כלומר אם מותר לנהג לסרב מי שלדעתו לא מתלבשת באופן מכובד מספיק אם לאו. אבל ככל שהדבר תלוי בי, אני לא רואה בעיה מיוחדת בכך. אם ילדה בת 14 לא לומדת מהוריה כיצד מתלבשים במרחב הציבורי, אולי תלמד זאת מנהג האוטובוס.

in bal1

Well-known member
סוגיה שחוזרת על עצמה מידי כמה זמן :). אני לא יודע מה החוקים והנהלים במקרים כאלו, כלומר אם מותר לנהג לסרב מי שלדעתו לא מתלבשת באופן מכובד מספיק אם לאו. אבל ככל שהדבר תלוי בי, אני לא רואה בעיה מיוחדת בכך. אם ילדה בת 14 לא לומדת מהוריה כיצד מתלבשים במרחב הציבורי, אולי תלמד זאת מנהג האוטובוס.
נכון הסוגיה הזו עולה כל פעם מחדש.לי יש שאלה בנושא.האם נערה בת 14 ללא קשר לנהג האטובוס תדע להתמודד עם כל מיני גברים שיתחילו איתה.

nothing but the truth

Well-known member
אם מישהו באטובוס היה מנסה לגעת בה,לירוק עלייה חלילה וחס ועוד מעשים לא נאותים.האם היה על הנהג להגן עלייה?

את השאלה הזו ניתן לשאול גם במקרה ומדובר במישהי בת 18 .

ואותו כנ"ל גם לגבי "האם נערה בת 14 ללא קשר לנהג האטובוס תדע להתמודד עם כל מיני גברים שיתחילו איתה"

פולגאר

Well-known member
לא נראה לי שהיא לבשה כפי שכתוב מכנסי טייץ וחולצה קצרה אלא הרבה יותר מינימלי, בטוח שהבטן שלה אמרה שלום לקהל הרחב.

simsonim123

Active member
אני נגד כל כפיה מכל סוג שהוא אבל להגיד את האמת זאת ממש בושה וחרפה איך נשים הולכות ברחוב אני מאמין שבתוך הבית שלהם לא הולכות ככה .כל כבודה בת מלך פנימה לא החוצה .לגבי המקרה הספציפי לא יודע מה היה שם. אבל אבדה הבושה .

למעלה