מוצ"ש, 12 בלילה....

נטע1107

New member
מוצ"ש, 12 בלילה....../images/Emo2.gif

אני ואסי (ידיד טוב שלי) בדרך לאוטו מהבנדיקט (שקשוקה עם חצילים! לא רעה בכלל), מסביב רק תיירים והומלסים שיכורים, פתאום מישהי בשמלה לבנה קצרה שנראית ממש כמו איה כורם, לאאאאאאא, זו באמת איה שעומדת שם!!! מזהה אותי, אומרת שלום, ומרביצה חיבוק ונשיקה, (אסי עד!) יאאאאאאאאאאא
אז הנה השיחה הקצרה שפיטפטנו (בזמן שאסי, בכלל לא מודע לגודל המעמד ובטוח שמדובר באיזו חברה ישנה שלי (פחחח הלוואי!!)): אמרתי לה שבדיוק שמעתי את הגרסה שלה לעד אז היא שאלה מה חשבתי ואני כמובן חייבת לומר את האמת אז אמרתי לה שאהבתי את הגרסה השקטה יותר (הראשונה עם הפסנתר) שאלתי אותה לאן היא הולכת והיא אמרה שהביתה אמרתי לה- יווווו איך כל החבר'ה מהפורום יקנאו בי!!
אז היא צחקה וזהו נראה לי... נפרדנו לשלום והיא אמרה נתראה עוד חודש אמרתי לה i cant wait!! (כי כנראה ההתרגשות לקחה לי את העברית מהפה) והיא חייכה והלכה לה. אז כמובן אמרתי לאסי: משהו שנשמע כמו: יווווווווווווווווווווווווווו א ת ה י ו ד ע מ י ז א ת ? ? ? !!!!!

Virginia Gal

New member
אין כמו מפגשים קטנים כאלה כדי להאיר את היום.

ואת השבוע. כבוד!! :)

שונצצ

New member
ווואי איזה כיף לך!!!!

באמת צדקת... יש לך כבר חברת פורום אחת שמקנאה!!! שמלה לבנה מה? זה נשמע מהמם...
יאללה שיהיה כבר מפגש!!!!

Rony 05

New member
איזה נחמד ../images/Emo13.gif

אני מריצה לי בראש את השיחה הזאת

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifמגניב, איזה כיף שזה ככה במקרה../images/Emo9.gif

גם אני פגשתי את איה פעם ברחוב במקרה וזה היה קצת מפדח (שונצצ עדה) חחח
יאללה עוד חודש מפגש

בואו נוסיף - "פגישות מקריות עם איה"

אני דני ועדי בהופעה של איתי ודנה סוף ההופעה - ממתינים בסבלנות שהזוג המלכותי יצא ונוכל לקבל חתימה דני שואל בנונשלנטיות "זאת לא הזמרת הזאת שאתם אוהבים?" תוך שהוא מסתכל כיוון ההפוך מאתנו אני רואב בחורה עומדת עם עוד כמה בנות קומתה הנמוכה , שיערה שחור , אי אפשר לטעות .. אני צועד לכיוונה תוך שאני אומר ".... כן , כי החיים כל - כך טובים
...." ההמשך צפוי , מתוק ,נפלא וכולל חיבוק ונשיקה

למעלה