מיקה אוהב בנים ?=-O

נועוש22

New member
הכי חשוב

שהוא מרוצה זה כבר עשה לי את החג למרות שזה מוריד את הסיכויי שנתחתן אבל לא נורא...
איזה שיר נחמד...

קארין 555

New member
ווווואי אאאאאיזה כבדה גגגגאד ! :OOOOOO

לשיר קוראים אוהב בנים והוא של מיקה
כניראה שזה משנה אם הוא החליט לכתוב על זה

קארין 555

New member
אני הבנתי רק כמה מילים כי לא התעמקתי.........

אבל הוא אומר שם מאהב בנים .. לא יודעת אם הוא מתכוון לעצמו "אתה חושב שאתה אוהב בנים,אבל זאת רק אשליה בשבילי אתה חושב שאתה אוהב בנות אבל אף אחד לא הראה לך .. בוא אני יראה לך אז איך אתה מרגיש.. ואז הוא אומר אוהב בנים, אהבה היא כל כך שטחית ריאקשן .. שאין לי מושג מה התרגום לזה

legogras

New member
זה ממש לא התרגום...../images/Emo105.gif

loverboy זה מושג שאומר "מאהב" (אני מצטערת עם ידעת את זה, ואני סתם נשמעת קטנונית וכלבה..) יש לי את הדמו כבר חודשים על המחשב,זה התרגום(של כל השיר): "מאהב, כל בן!(משחק עם המילה boy במושג) האם זה לא מספיק רק להרגיש פראי וחופשי? נתקעתי בקושי של החיים שמתסכלים עלי את חושב שאתה מאוהב, ילד אבל אתה לא באמת יודע מה זאת אהבה את חושבת שאת מאוהבת, ילדה אבל מותק תני להראות לך איפה הלב שלך מאהב?! הוא רק אשליה בישבילי כל בן, אני אראה לך מה אתה תרגיש ילד יפה וזדוני ילד מצחיק ומוכער אהבה היא רק תוגבה שיטחית האם זה לא מספיק רק להרגיש פראי וחופשי? נתקעתי בקושי של החיים שמתסכלים עלי את חושב שאתה מאוהב, ילד אבל אתה לא באמת יודע מה זאת אהבה את חושבת שאת מאוהבת, ילדה אבל מותק תני להראות לך איפה הלב שלך מאהב?! הוא רק אשליה בישבילי כל בן, אני אראה לך מה אתה תרגיש ילד יפה וזדוני ילד מצחיק ומוכער אהבה היא רק משהו בעל תפקיד רגעי שבא להזהיר.... מאהב?! הוא רק אשליה בישבילי כל בן, אני אראה לך מה אתה תרגיש ילד יפה וזדוני ילד מצחיק ומוכער אהבה היא רק תוגבה שיטחית...

legogras

New member
ודעתי האישית(בפעם השלישית)../images/Emo105.gif

האמת שעד שלא אמרתם את זה לא חשבתי שזה רומז לזה שהוא אוהב בנים, יש מצב. בתכלס הוא סתם מתמרמר על הדבר הזה שקוריאם לו "אהבה" האם זה לא מספיק רק להרגיש פראי וחופשי? למה צריך לאהוב, זה לא מספיק להרגיש ככה? או, עם ככה אני מרגיש שאני אוהב מישהו, זה לא מספיק?, מה זה משנה עם הוא בן או בת? נתקעתי בקושי של החיים שמתסכלים עלי כולם מסתכלים עלי(מאז שניהייתי מפורסם?) רוצים לדעת את מי אני אוהב, למה זה לא פשוט יותר? או למה אני חייב לאהוב מישהו? את חושב שאתה מאוהב, ילד אבל אתה לא באמת יודע מה זאת אהבה את חושבת שאת מאוהבת, ילדה אבל מותק תני להראות לך איפה הלב שלך ,יענו:" בואו תנו לי להסביר לכם בדיוק מה זאת אהבה" וזה מה שהוא עושה בפיזמון: מאהב?! הוא רק אשליה בישבילי כל בן, אני אראה לך מה אתה תרגיש ילד יפה וזדוני ילד מצחיק ומוכער אהבה היא רק תוגבה שיטחית זאת אומרת, תעשו לי טובה, על תבלבלו לי את המוח עם כל השטיות האלה של אהבה ורומנטיקה, בתכלס, זה משהו ביולוגי ושטחי, אתה לא באמת מאוהב בו, הוא פשוט יפה או מצחיק ולכן אתה נמשך עליו. ובעיקר בגלל זה אני לא חושבת שזה מדבר על זה שהוא אוהב בנים(או בנות) זה שיר מירמור, שהחברה כל הזמן משדרת לנו שצריך לאוהב, להיות מאוהבים, אבל תכלס כל הרמונטיקה הזאת היא בעצם בולשיט.

lollipop161

New member
חח לא לא

אין קשר.... תראו את המילים: Loverboy oooh, Anyboy oooh Isn't it enough, Isn't it enough, Just to feel Wild and free? (oooh), Caught up in the rough, Caught up in the rough Of life, Lookin' at me (oooh), You think you're in love, Boy, But you don't really know What love is You think you're in love, Girl, But honey let me show you Where your heart is Loverboy, It's just an illusion to me Anyboy, I'd show you what You would feel A pretty boy with a nasty trace, A funny boy with an ugly face Love is just a superficial reaction Isn't it enough, Isn't it enough Just to feel Wild and free? (ohhhh) Caught up in the rough, Caught up in the rough Of life, Lookin' at me (ohhhh), You think you're in love, Boy, But you don't really know What love is You think you're in love, Girl, But honey let me show you Where your heart is Loverboy, It's just an illusion to me Anyboy, I'd show you what You would feel A pretty boy with a nasty trace, A funny boy with an ugly face Love is just a functionary, momentary caution Loverboy, It's just an illusion to me, Anyboy, And what you would feel, A pretty boy with a nasty trace, A funny boy with an ugly face, Love is just a superficial reaction... הוא פונה גם לילד וגם לילדה, הוא בעצם אומר "אתם לא יודעים מה זו אהבה". זה לא Love boy, זה Lover boy משמע- אהבת ילד

legogras

New member
לא../images/Emo105.gif

lover boy זה מאהב, לא אהבת ילד, לא אוהב בנים, מאהב. אפילו תחפשו במורפיקס:http://milon.morfix.co.il/Default.aspx אני לא מבינה מה קטע שלכם להתעלם מהודעות של אנשים, במיוחד עם הם השקיעו ותריגמו, אבל רק שתידעו, שזה ממש מעצבן אולי זו אחת הסיבות שבגללן הפורום די גוסס.

קארין 555

New member
זהו אז אמרתי שאני לא ממש בטוחה בתרגום

פשוט אין לי את ההמילים והלכתי רק לפי מילים ששמעתי וזיהתי ..

lollipop161

New member
זה ששם את זה ביוטיוב

כתב את המילים בצד ימין (תלחצי על more info) חח
אז קבלי ח"ח =] ותצביעי לו בקומונה ההיא! כבר שיחדתי חברה אחת

למעלה