מי רוצה ספונטניב
או
?

מי רוצה ספונטניב../images/Emo42.gifאו ../images/Emo82.gif../images/Emo96.gif?

מחר אמור להיות יום מאד יפה. בנות תפוצת מודיעין - רוצות לצאת לאחד הפארקים בבוקר או לבית קפה או לשלם בין השניים. קצת A+D טבעי לילדים? קצת זמן איכות לאמהות? יש קונים? המודעה מנוסחת בלשון נקבה אך פונה לשני המינים וגם למי שבא מחוץ לתפוצה שלנו...

rsharon

New member
גם אנחנו בפקניק עם הגן...

אחרת - בשמחה! בכל מקרה, לאור האובך של השבוע האחרון וההצטננות שלנו אני קודם בודקת את מדד זיהום האוויר אצלנו לפני שאני מגיחה החוצה. מזג האוויר היפה יכול מאוד להשלות. שמחה לבשר שהיום הוא היה במגמת ירידה...

היה לנו אחלה ספונטני../images/Emo42.gif../images/Emo96.gif

מכיוון שהבוקר לא הסתדר, יצאנו לכנס מנהלות בפארק החל מהצהריים. איך שאנחנו סבלנו... היו שלושה זוגות תאומים (שני זוגות יונקים ועוד זוג יונקים בדימוס), שתי מנהלות, אחת כחולה ואחת שחורה שמנית אבל מצויידת בבעל... (האיש שלי נשאר לסדר כל מיני דברים בבית). היתה
משובחת ביותר, אייס
כדי לקרר אותנו, כמה עוגיות טעימות כדי שלא נרעב ואפילו
(שאני לא אוהבת, אז שמרתי מקום בבטן). נשמח לצרף עוד מי שמוכן לסבל קשה מעין זה בפעם הבאה. כנראה שהמפגש הבא יהיה ב31.3 - מפגש תמיכה. על המיקום, השעות והתאריך הסופי, תבוא הודעה. אשמח אם תשריינו את התאריך בינתיים.

luna10

New member
אני לא בספונטני כ"כ

אז טוב שלא התחייבתי כי הילד הגדול משלשל וקצת מקיא והיה בבית היום יחד עם כל החבריה. לגבי המפגש, אני כנראה לא אוכל להגיע כי התחייבתי כבר להגיע למפגש פורום אחר של הורות לאחר אבדן שנקבע לתאריך זה. אז אם אפשר עוד לשנות את התאריך - כולנו מאוד מאוד נשמח ונעריך......

ממה מיה

New member
אוי - אפשר עוד להזיז ?

בלחץ המשפחה אנחנו עושים ארוע ברית/ה לקטנטנים בחיפה. כולם ממש לוחצים כי לגדול לא עשינו שום ארוע (גרנו בחו"ל) וסביר להניח שאחרי הארוע לקטנטנים הארוע הבא יהיה רק בר מצווה... יש סיכוי להזיז את התאריך ? ממש רוצה להשתתף.

דבורה1

New member
בתור משריצת ספונטנים:-;

היה לנו כיף כיף כיף. מייחלת לעוד הרבה "מפגשי פסגה" בחוץ על הדשא. ומשתתפים חדשים מוזמנים תמיד (בייחוד אם המשתתפת הישה תמשיך להגיד לי שאני משקה בחומצה את הילדים
). הסבל הבא מתוכנן ליום השמש הבא עלנו לטובה.

ממה מיה

New member
באיחור - בדיוק חזרנו מחיפה

נסיעת בכורה עם הקטנטנים, עברה בשלום ובנחת. הלוואי ובבית היו ישנים כל כך יפה. מצטרפת בכיף לכל מפגש בחוץ (וגם בפנים).

למעלה