מסכמים את השבוע

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך

ady18

Well-known member
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב

מאכל השבוע

סרט\תוכנית

מה מחכה לו בשבוע הבא

ady18

Well-known member
אהבת הדסה יגאל בשן
החגדש של שלומית אהרון
לא קרה מיוחד ממש טוב בשגרתי, חזרנו לעבודה ממש מלאה אז אומר שיש יותר הזמנות לחפש.ועשיתי משימה גדולה
גם לא קרה פחות טוב ממש היה קצת קר ופרידה מבחור שהייתי קשורה אליו.
מאכל פיצה
תוכנית מאסטר
מחכה:ל פתיחת המשק כמו כולם.

נערך לאחרונה ב:

feldman89

Well-known member
אהבת הדסה יגאל בשן
החגדש של שלומית אהרון
לא קרה מיוחד ממש טוב בשגרתי, חזרנו לעבודה ממש מלאה אז אומר שיש יותר הזמנות לחפש.ועשיתי משימה גדולה
גם לא קרה פחות טוב ממש היה קצת קר ופרידה מבחור שהייתי קשורה אליו.
מאכל פיצה
תוכנית מאסטר
מחכה:ל פתיחת המשק כמו כולם.
איזה שירים בחרת:-] אהבת הדסה שיר גדול כמו כל שיר של יגאל ז"ל!! ושלומית בשיר מקסים
כל הכבוד שאת עושה משימה גדולה וממשיכה להעשיר את עצמך- אני שמח באמת:-):
היה קר במיוחד ביומיים האחרונים ומצטער לשמוע על הפרידה
פיצה זה יופי של מאכל
לצערי לא ראיתי הרבה תכניות של מאסטר שף אבל אני שמח שבת שי ממשיכה להיות בין הבולטים ושמנאל עברה שלב. מי המועדף/ מועדפת עלייך במאסטר שף?
שיהיה סופש נעים ושבוע לאחריו מוצלח מאד, יעל|4U|

ady18

Well-known member
איזה שירים בחרת:-] אהבת הדסה שיר גדול כמו כל שיר של יגאל ז"ל!! ושלומית בשיר מקסים
כל הכבוד שאת עושה משימה גדולה וממשיכה להעשיר את עצמך- אני שמח באמת:-):
היה קר במיוחד ביומיים האחרונים ומצטער לשמוע על הפרידה
פיצה זה יופי של מאכל
לצערי לא ראיתי הרבה תכניות של מאסטר שף אבל אני שמח שבת שי ממשיכה להיות בין הבולטים ושמנאל עברה שלב. מי המועדף/ מועדפת עלייך במאסטר שף?
שיהיה סופש נעים ושבוע לאחריו מוצלח מאד, יעל|4U|
אני העונה לא יודעת אני פחות מתחברת לבת שי.
ואתה בת שי?
וממשיך לצפות באח הגדול?
יש לך פיבורט שם?

feldman89

Well-known member
אני העונה לא יודעת אני פחות מתחברת לבת שי.
ואתה בת שי?
וממשיך לצפות באח הגדול?
יש לך פיבורט שם?
הבנתי, אני בעד בת שי ומנאל הכי הרבה אבל בקושי רואה
באח הגדול לא צופה, תכנית שלא לטעמי בדר"כ ולא כוס התה שלי. אני מאחל לזהבה בן לזכות בלי שראיתי את התכנית. לה מגיע באמת- בחורה מקסימה ונטולת פוזות ותחמנות. ואת?

ady18

Well-known member
הבנתי, אני בעד בת שי ומנאל הכי הרבה אבל בקושי רואה
באח הגדול לא צופה, תכנית שלא לטעמי בדר"כ ולא כוס התה שלי. אני מאחל לזהבה בן לזכות בלי שראיתי את התכנית. לה מגיע באמת- בחורה מקסימה ונטולת פוזות ותחמנות. ואת?
אני אוהבת את זהבה אין לי פיבורט. גם עונה פחות שציפתי יחסית לקודמות.
למה לא מתחבר לאח?
מה אתה אוהב בימים אלו לצפות

feldman89

Well-known member
אני אוהבת את זהבה אין לי פיבורט. גם עונה פחות שציפתי יחסית לקודמות.
למה לא מתחבר לאח?
מה אתה אוהב בימים אלו לצפות
לא מתחבר לאח כי זה בדר"כ לא באמת תכנית איכותית, יורדים לפסים צהובים, טונים אלימים והתלהמות. אני הרגשת את זה בכל השנים שצפיתי. אני בן אדם די רגיש וכל הדברים האלה מציקים לי בעיניים. וחוץ מזה שאני מחפש תכנית עם תכנים יותר מעניינים(מוסיקה למשל וחדשות בידור), נמאס מריאליטי מכל סוג
מה אני אוהב לצפות בימים אלה? הסולטן- סדרה טורקית מעניינת שהתחלתי לראות באיחור

feldman89

Well-known member
מסכם שבוע חביב:

שירי השבוע: אליי- ספיר סבן
הבית הישן- שלומית אהרון
תסתכלי לי בעיניים- עידן עמדי
לשמוע את הלב- רבקה זהר

משהו טוב השבוע: מגמת השיפור בהרגשה החיובית ממשיכה, מוסיקה טובה והמון שירים חדשים שיצאו ועומדים לצאת משמחים אותי מאד

משהו פחות טוב: פחד שהבחירות הקרובות ותוצאות הבחירות יגרמו לי להתאכזב שוב

מאכל השבוע: מרק אפונה וירקות, שווארמה עגל כבש

סרט\תוכנית: הסולטן

מה מחכה לו בשבוע הבא: שיר חדש ליובל דיין וכנראה גם ליהודית רביץ שפרסמה בפייסבוק קטע מתוכו והעלתה את תמונת העטיפה של הסינגל

feldman89

Well-known member
יצא לך לשמוע את החדש של אתי אנקרי? השיר החדש נקרא "הכתר". אני אשמע אותו היום או מחר.........

ady18

Well-known member
האם מתחיל לצאת מאז שיש הקלות?או שעדין נזהר?

feldman89

Well-known member
האם מתחיל לצאת מאז שיש הקלות?או שעדין נזהר?
אין אצלי תדירות גבוהה של יציאות למרות ההקלות. אני מקפיד לצאת רק לעבודה ולחזור הביתה. אני עם מסכה כל הזמן ושומר מרחק מאנשים ומשתדל לשטוף ידיים כל פעם כשאני בא מבחוץ
את יוצאת הרבה לאחרונה?

ady18

Well-known member
אין אצלי תדירות גבוהה של יציאות למרות ההקלות. אני מקפיד לצאת רק לעבודה ולחזור הביתה. אני עם מסכה כל הזמן ושומר מרחק מאנשים ומשתדל לשטוף ידיים כל פעם כשאני בא מבחוץ
את יוצאת הרבה לאחרונה?
בימים אלו בסגרים עבודה בית דירה וגם חוג חצי בזום וחצי רגיל מבולגן השנה ומעבר לכך עדין לא יצאתי יותר מדי פעם קצת קניון אבל משתוללים יום הולדת התבלטות אדירה. ושיהיה תו יאוק תשנה את ההרגלים?

feldman89

Well-known member
בימים אלו בסגרים עבודה בית דירה וגם חוג חצי בזום וחצי רגיל מבולגן השנה ומעבר לכך עדין לא יצאתי יותר מדי פעם קצת קניון אבל משתוללים יום הולדת התבלטות אדירה. ושיהיה תו יאוק תשנה את ההרגלים?
יכול להיות שאשנה את ההרגלים כשהתחלואה תרד וכולם יהיו מחוסנים. עם ישראל הוא מהעמים הפחות ממושמעים וחלק מהעם פשוט חסר אחריות אז אי אפשר לקחת סיכון

ady18

Well-known member
יכול להיות שאשנה את ההרגלים כשהתחלואה תרד וכולם יהיו מחוסנים. עם ישראל הוא מהעמים הפחות ממושמעים וחלק מהעם פשוט חסר אחריות אז אי אפשר לקחת סיכון
זה נכון אחרי שנה מרגישה שאי אפשר כבר יותר בבית. ואתה?

למעלה