מעוניין להתנדב..

jolp1

New member
מעוניין להתנדב..

למוקד התל-אביבי של המשמר האזרחי. אך קודם, יש לי כמה שאלות- 1. כמה זמן אורכת ההכשרה? 2. על איזה סוג נשק מוציאים רישיון? 3. אני בן 18 ולפני גיוס, האם יש מתנדבים בני גילי במוקד התל-אביבי? 4. האם ההתנדבות היא לשירות בשטח (סריקות וכו´) בלבד או שמא אוכל לסייע במחלקת המיחשוב? אני שואל מפני שאני לומד לתואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה וחושב שאוכל לתרום רבות אם אעסוק בתחום. תודה!

ofirgaon

New member
אביב??

אהלן זה אופיר מהנדסאים. בכל מקרה גם אני בדיוק הצטרפתי למשא"ז כי יש לי עד ינואר להתגייס. תראה יש 4 בסיסי משא"ז באיזור שלנו (צפון ת"א), אני מתנדב בשכונה שלי- נאות אפקה. אתה חותם על טפסים, הם מועברים לבדיקת ר"פ (רישום פלילי) ועוד כמה בדיקות כדי לראות שאתה נורמלי. אחורי זה יש הדרכה בבסיס שלך שבה מסבירים לך מה מותר מה אסור ועוד כל מיני שטויות כאלה (עשיתי את זה אתמול- חצי שעה). אחרי זה יש מטווח אחד (אני מניח שזה בר"ג) ואז אתה יכול לקחת נשק בסיורים. בתכלס מה שעושים זה לצאת לסיורים באיזור התחנה, בין אם זה ברגל ובין אם זה בניידת או ברכב פרטי של אחד המתנדבים ששמו עליו אור כחול. אני עדיין לא התחלתי להתנדב (מחכה למטווח), אבל זה נשמע נחמד מאוד.. אופיר

התנדבות

בתור אחד שמתנדב הרבה זמן קודם כל תתחיל בקלאסי ולא מסיק במגביל להתנדב ביומן אביב במחוז זה צריך להיות מעניין לשלוח ניידת לאירועים אני הייתי באזור ר"ר ב400 אצל אביטל במרכז רמת גן היו אני מתנדב עם מדים ביחידות המיוחדות ביבנה באזור שלכם יש הרבה עבודה יש גם מפקדי בסיסים ברמת אביב שאין עושים עבודה ותופסים הרבי גנבי רכב בעיקר אז בהצלחה

למעלה