משהו מוזר קרה לי

limor085

New member
משהו מוזר קרה לי

שלום אבא שלי נפטר לפני יותר משבוע ומאז אני נורא דואגת לו אתמול אחיינית שלי קישקשה על דף ואחרי זה אני ואחותי קראנו את המילים האלה על הדף: מת קבר חושך נח ויכול להיות שקראתי גם את המילה כואב יכול להיות שאני סתם המצאתי את מה שפחדתי ממנו אבל אני מפחדת שזה רמז מאבא שלי ואני נורא דואגת לו איך אני אמורה לדעת שאבא שלי בסדר?

דריננה

New member
שלום

בת כמה האחיינית שלך האם את יכולה לסרוק את הציור שלה ולהעלות למחשב? כדיי שנראה אם באמת זה רשום ברור?

לילדים ערוץ התקשור פתוח יותר מלמבוגרים

שלהם כבר יש את מחסומי ההגיון המציאות והפחד. בשנה הראשונה הוא ישהה בסביבתכם לוודא שהאהובים ממשיכים הלאה כראוי, המוות לא נורא כמו שנדמה לך זה שחרור מעול ותחושת ריחוף עילאית. דברי איתו לפני השינה ותראי שהתשובות יגיעו בחלום, תשאלי מה שתרצי תדברי אליו וכיו'. והכי חשוב תזכרי אותו ואל תתני לחלל שנותר לדכא אותך אלא תתחזקי מכך. משתתפת בצערך לינוי

limor085

New member
תודה אבל...

האחיינית שלי לא ציירה היא ניסתה לכתוב את השם שלה ולצערי אין לי את הפתק הם זרקו אותו לפני שהצלחתי לקחת אותו הקטע הוא שאני נורא דואגת לאבא שלי כי בשנים האחרונות הוא היה בנאדם קשה בגלל שקטעו לו את הרגל והוא היה חולה סוכרת הוא לא היה בנאדם רע פשוט הסוכרת והקטיעה של הרגל השפיעו עליו אני פשוט רוצה הוכחה שהוא בסדר ואני לא יודעת מה לעשות אני נורא דואגת לו במיוחד אחרי מה שקראתי אתמול בפתק אני מפחדת מלקבל תשובות בחלומות כל הקטע הזה מפחיד אותי

הוכחה לכך שהוא בסדר לא תוכלי לקבל לעולם כי

אין דרך להוכיח דברים כאלה מהעולם שמעבר, אני יכולה לומר לך שהוא שליו רגוע ושקט יותר מאי פעם, בעולם שכולו טוב.למרות מי שאת חושבת שהוא הפך לאחר הקטיעה כבן אדם, נשמתו של אחד, הנפש היא סמויה מן העין בהתנהגותה ויעדיה.הדברים שהיא צריכה לתקן בגלגול שלה.

כול הגוף שלי צמרמורות!

יש מצב את סורקת את זה ומראה לנו? נ.ב. אין לך מה לפחד או לדאוג -

אופס-לא ראיתי שזרקת את זה.

משתתפת בצערך- שלא תדעי עוד צער - ותזכי לחיים ארוכים. כמו שכתבו לך- הוא עכשיו במקום טוב יותר. אין לך מה לפחד מלקבל ממנו מסרים. אחרי שסבא שלי נפתר - הייתי בת 13 - הוא בא לי בחלום - אז לא הבנתי את המשמעות. חלמתי שהוא מתקשר בטלפון ואני עונה - שאלתי אותו למה אני לא רואה אותו - ואיפה הוא- (הוא בחיים לא התקשר אלי) אז הוא ענה שהוא נמצא היריחו, וזה מאוד רחוק והוא לא יכול לבוא, והוא אמר לי שהכול בסדר איתו. ואני בכיתי - והתעוררתי עם לחיים רטובות מדמעות. היום אני מבינה שזה היה מסר ממנו. אני מאחלת לך כול טוב.

limor085

New member
חלמתי על אבא שלי

אים מישהו צופה בסידרה של גון אדוארד אז הוא אמר שאנשים שנפטרו שבאים בחלום זה נקרא ביקור היום בלילה חלמתי על אבא שלי ובתחילת החלום אמרו לי שזה ביקור אני ראיתי את אבא שלי על כסא גלגלים ואני התחלתי לבכות ואמרתי לו שאני מצטערת על הריבים שהיה לנו ושאנחנו אוהבים אותו הוא חייך ואמר לי שזה בסדר מאז שהוא נפטר לפני שבועיים אני נזכרתי על זה שרבתי איתו פעם וממש התחרטתי על מה שאמרתי לו בריב (זה לא שאנחנו רבנו בדרך כלל פשוט הרגשתי אשמה על הריב הזה) גם כן מאז שהוא נפטר אני כל הזמן דואגת לו ובחלום הוא אמר לי שהוא בסדר והוא בגן עדן אני לא יודעת עים זה באמת היה מסר מאבא שלי או סתם חלום שהתת מודע שלי אמר לי מה שרציתי לשמוע אבל אני מרגישה הקלה מאז שחלמתי אותו בלילה

זימנת אותו לביקור בחלום והוא סגר לך את הפינה

הזו, תשמחי שהוא מילא את בקשתך, ותזכרי לו טובה על כך. תהיי חזקה ותמשיכי הלאה.

צמררת אותי !

זו הקלה גדולה לדעת שהוא סולח על דברים שלא הספקת לבקש עליהם סליחה. גם עם זה מהתת מודע - תזכרי שהתת מודע יודע הכול - ויודע שגם עם היה אביך בחיים - הוא היה סולח ומבין אותך. כי התת מודע יודע מה יהיו התגובות של אביך - יותר מהמודע. אני מאחלת לך רק טוב.

למעלה