נזכרתי בכמה סיפורים שעוד לא סיפרתי פה

Xylophone

New member
נזכרתי בכמה סיפורים שעוד לא סיפרתי פה

מדי פעם אני קוראת וכותבת פה. הפורום די מת כך שהחלטתי לרשום. ברוסיה לפני 30 שנה כשאמא שלי הייתה צעירה. שלחו אותה בתקופת האונ' כמו ששלחו אז את כולם, לעבוד בשדה בתקופת הקיץ ולקטוף תפוחי אדמה, כי לא היה מי שיעשה את זה
מדינה סתומה. הם חיו כמעט בקרוון מה שנקרה- בניינים רעועים בכפר ומסביב שדות. ועוד יותר מסביב יערות. תנאים קשים. השירותים בשדה היה קצת רחוק בסוף השדה ומסביב יער. יום אחד אחרי יום קשה של קטיף אמא שלי הלכה עם חברה שלה לשירותים. היה כבר חושך. אמא שלי הלכה ללוות אותה נדמה לי, כי ההיא לא רצתה ללכת לשם לבד בחושך. אמא שלי אמרה שהיא מלכתחילה בכלל לא פחדה, אפילו לא מהחושך. אז החברה עושה את מה שהיא עושה בשירותים ואמא מחכה בחוץ. מסתכלת בינתיים על הנוף מסביב. על הקיר- והופ! על הקיר יש צל ענק בגובה של 2 מטר בדמות של אשה עם כובע בסגנון מיושן שכולל נוצה! שמלה והכול! והצל עומד ולא זז! כדי להבהיר- למרות שהיה חושך היה שם פנס ליד השירותים והיא ראתה מצוין ובבירור. החברה יוצאת ואמא לחלוטין רגועה אומרת לה- תסתכלי על זה. מה זה? החברה הסתכלה- קפאה מפחד! וברחה משם כמו משוגעת. יום למחרת אמא באה לשם- ואין צל!

Xylophone

New member
ועוד סיפור

לא ישירות הפעם. הכול שמועות- תחליטו בעצמכם. בעיר שאמא שלי גרה בה ברוסיה, הייתה כזאת שמועה- יש חבורה של חתולים בצבעים שונים וכולם הולכים אחד אחרי השני. החבורה הזאת נוטה להסתובב בעיר ולעבור דרך קירות (!). מי שרואה את החבורה הזאת והיא חוצה לו את הדרך- מת! מי שרואה אותה מרחוק "רק" נפצע.... היו שמועות בעיר על כמה אנשים שראו אותם ומתו ימים ספורים למחרת. חברה של אמא שלי (זה היה בגיל ילדות) טענה שהיא ראתה אותם מהחלון. יום למחרת היא נפלה וחטפה גבס על היד. היא אמרה שהיא ראתה אותםמהחלון שלה, קומה 3 , חוצים את הרחוב בשורה ונכנסים לתוך קיר! בכלל, באירופה, יש המון שמועות וסיפורים כאלה. בעיקר באזורים שהבתים שם בני מאות שנים. לא כמו פה בישראל שאין אף שמועה עסיסית כזאת

נשמע ממש הזוי

אבל ישנם הרבה אגדות וסיפרים כאלה...מוזר שהחתולים גם בצבעים שונים...חח...
לינוי

spinareo

New member
יש שד שאני בחברות טובה איתו

והוא הורג אנשים בשביל הכיף בדרכים סדידסטיות מצלם אותן ואז מביא לי לראות ואז אני לא יושן באותו הלילה!!!...

מעניין לשמוע תשאלי את אימא שלך אם ידוע על בית

קברות או בית רדוף באזור?

Xylophone

New member
באזור של השדה?

לא היה שם כלום חוץ משדה שרותים ויער
זה היה רחוק מהבתים

למעלה