נמנע פיגוע ענק שוב במעברי צרכים הומניטרים

גידעון1

New member
נמנע פיגוע ענק שוב במעברי צרכים הומניטרים

כן מוחמד ועמית הבנו כבר שישראל אשמה בפיגועים האלה אתם לא צריכים לחזור על השטות הזאת שוב. הכי חשוב שחמאס חף מפשע וישראל כרגיל אשמה

mike00

New member
אני חושב שצריך לתת לפלסטינים את הזכות להתאחד

עם אחיהם במחנות הפליטים,לעלות אותם על טיסות במחלקה ראשונה הישר ללבנון,ירדן וסוריה... עד שלא יקרה משהו חמור אנחנו נמשיך לתת לחמאס ושאר הארגונים לשחק בנו...

mike00

New member
ברור שישראל הקימה אותם

בדיוק כמו שישראל הכריחה את המלך חוסיין לטבוח ב-20 אלף פלסטינים או כמו שהיא מימנה את הפיגוע בתאומים. דרך אגב,בן לאדן עבר גיור כדת וכדין בקהילה היהודית של תימן וסיים לא מזמן את לימודיו על הלכות שבת, נידה, אבלות ואיסור והיתר,וכעת שוקד על הלימודים בדיני ממונות לקראת הסמכתו לרבנות.שמו הולך לפניו ברחבי העולם החרדי כגלגול של רבי שמעון בר יוחאי מכיוון שאת כל הלימודים הוא עושה במערה כשהוא מתבודד.ממשלת ישראל מספקת לו מזון כשר ומחכה ליום שבו יוכל לקחת את ההנהגה על המדינה שנשארה ללא מנהיג...

mike00

New member
והפלסטינים היו רק שה תמים כשניסו לבצע הפיכה

בממלכה שאירחה אותם ונתנה להם אזרחויות להבדיל משאר מדינות ערב שהשתינו על ראשי הפליטים ודיכאו[ומדכאים] אותם בצורה חמורה פי כמה מישראל....

מוחמד5

New member
בקשת?

אתה מדבר כבר על יחס בין אחים
الاشقاء

mike00

New member
לפי עדויות של פלסטינים ברחבי העולם הערבי

משתינים עליהם לא בקשת אלא ישר לפנים..... אולי אפשר לקבל ממך תגובה בקשר לנסיון ההפיכה של הפלסטינים בירדן??? אולי גם הפלסטינים היו קבלני משנה של ישראל??

גידעון1

New member
מייק כל סוגיה שהתשובה שלא איננה

"גזענות" או "ישראל אשמה" תמיד תגרום לתשובות חסרות תוכן אמיתי. אם הגענו למצב שמוחמד טוען שחוסיין הוא קבלן של הציונים אז אתה יכול להבין כבר לאיזה כיוון מגוחך הדיון הזה הולך לזרום

mike00

New member
האמת היא שאני לא מצפה לתגובה אחרת

לפי מה שסלטעון אמר מדובר בבני משפחתו של מוחה,אני מבין למה הוא נותן גיבוי למעשים שלהם..

למעלה