נמצאת במצוקה

shir2411

New member
נמצאת במצוקה

בשנים אחרונות הושפעתי קשות מאחד ההורים שפיתח לעצמו שינאה עצמית ושנאה סביבתית זאת אומרת שהוא כמה שנים סגור לבית לא רוצה לשנות כלום והוא שונא את כולם ולא מדבר עם אף אחד .
אני חושבת שהושפעתי מזה קשות וגם הצלקות ילדות שלי , הגעתי למצב שאני לא יכולה לסמוך על אף אחד שאני פראנואידית כלפיי כל אחד, כל מי שבא בדיבור איתי אני חושבת ישר שהוא נגדי או רוצה לבוא ברע או במלחמה איתי .
המנגנון של הפראנואידיות מגיעה לכל אחד שמדבר איתי הגיע למצב שאני רבה עם כולם בגלל זה לא פעם ולא פעמיים ולא עשר, זה הגיע למצב שאנשים נתקו איתי קשר והתרחקו.
הגיע למצב שאנשים שנאו אותי והתחלתי כבר בזמן אחרון באמת לאמין שאני דפוקה שבאמת יש בי פאק ושאני צריכה לשנוא את עצמי, גם בגלל הפראנואידיות אני שונאת אחרים .
אני הגעתי למצב שהתנתקתי עכשיו מכולם לא מדברת לא עם משפחה, לא חברות , לא כיתה , פשוט לבד ! אני כבר מפחדת לריב עם עוד מישהו ולדעת שעוד פעם המנגנון של הפראנואידיות תיפול על מישהו ואז לגלות שטעיתי ואז לאכול את עצמי ואת אותו אדם.
אני מרגישה שאני מיואשת , עייפה, וחסרת אונים שלא יודעת מה לעשות כאילו אני תקועה בקללה שאי אפשר להסיר ..

לבנות בחזרה את האמון בעולם

שלום שיר,
ברוכה הבאה לפורום שלנו
. אני שמחה שהגעת לכאן ומעריכה מאד את השיתוף הכנה שלך.
צריך הרבה כוחות ואומץ כדי להצליח להתגבר על חוויות הילדות שאת מתארת לנוכח מצבו של אחד מהוריך.
אינני יודעת האם ההורה השני נוכח בחייך ומתפקד כהורה עבורך, אבל נשמע שכך או כך הדברים שחווית משפיעים עליך כיום.
התובנה שלך היא רגישה ובוגרת מאד, את מודעת לקשיים שעמם התמודדת וגם למצב הנוכחי שלך.
נשמע שהמצב כרגע מחייב עצירה והתארגנות מחדש.
אני לא בטוחה שכדאי לך לעשות את זה לבד וחושבת שיעזור לך לפנות לאיש מקצוע (למשל פסיכולוג) כדי לקבל תמיכה ועזרה.
מגיע לך לחיות חיים מלאים ומספקים ולהרגיש טוב יותר עם עצמך.
משהו התערער באמון שלך בעולם (על רקע המעט שסיפרת אפשר להבין...) וזה הזמן להתחיל לעבוד קשה כדי לבנות בחזרה את האמון הזה.
מוזמנת להמשיך לשתף בכל מה שתבחרי,
רותם

למעלה