נקרא לזה התפקדות אפריל..

נקרא לזה התפקדות אפריל..

משעמם לי. פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? 2. תאריך לידה: 3. מקום מגורים ראשי: 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות? 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? 9. צבע עיניים? 10. צבע שיער? 11. משקל: 12. גובה: 13. תמונה: מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? 2. על מה היית רוצה לנגן? 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: 7. אתה אוהב לרקוד? 8. תאר איך אתה רוקד? 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? 4. אתה מסטול ברגע זה? 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: 2. אמצעי מניעה מועדף: 3. סקס בדייט הראשון? 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: 2. המסעדה השנואה: 3. בשר מעודף: 4. גבינה מעודפת: 5. ירק מועדף: 6. תבלין מועדף: 7. פרי מועדף: 8. דג מועדף: 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): 10. מאפה מועדף: 11. שתיה קרה מועדפת: 12. שתיה חמה מועדפת: 13. שתיה חריפה מועדפת: 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אהוב/ה: 5. סרט אחרון שראית: 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: 8. סדרה אהובה: 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? דת ואמונה 1. יש אלוהים? 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? 4. האם העולם הבא קיים? 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? 6. מלאכים ושדים - קיימים? 7. ערפדים ורוחות - קיימים? 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? 10. איך נוצר העולם? 11. איך נוצר המפץ הגדול? 12. מי יצר את אלוהים? 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? 4. מה הספקת כבר לעשות היום? 5. מה עוד תספיק לעשות היום? 6. ישנת טוב אתמול? 7. תישן טוב הלילה? 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? 3. עונה אהובה של השנה: 4. צבע אהוב: 5. ריח אהוב: 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? 9. חיה אהובה: 10. תזכיר לי איך קוראים לך?

pluplup

New member
יאללה.

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? דור (ומי שצריך לדעת ת'שם משפחה,יודע אותו). 2. תאריך לידה: 4.8.92. 3. מקום מגורים ראשי: מי שצריך לדעת,יודע. 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: איזה שאלות מציקות,יא רבאנן. 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: אין. 7. כמה אחים/אחיות? 2. 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? הורים. 9. צבע עיניים? חום. 10. צבע שיער? חום. 11. משקל: לא יודע. 12. גובה: מטר שבעים ובמבה. 13. תמונה: מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? גיטרה. 2. על מה היית רוצה לנגן? בנוסף לגיטרה? פסנתר,כינור,באס,ועוד 901245809425 כלים. 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? לא,ולא יודע איזה סגנון. 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? יש לינק לחשבון שלי בלאסט אףאם בחתימה. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? יש מלא. 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: יש כ"כ הרבה,אבל שיהיה מזרחית כז'אנר (מוזיקה ערבית,חוסר כישרון ומיינסטרים זה השילוב הכי גרוע בעולם). 7. אתה אוהב לרקוד? מה,ברור,באותה מידה שאני אוהב לבחוש בשוקו! 8. תאר איך אתה רוקד? 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? לא. 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא. 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? שומע מה שאני אוהב,בלי קשר למיינסטרים/לא מיינסטרים. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? Tony Iommi מבלאק סבאת'. השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא. 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא. 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא. 4. אתה מסטול ברגע זה? לא. 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? לא. 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 14. 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא. 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא. 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? מפגרים אחושרמוטה,רובם. פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: סטרייט. 2. אמצעי מניעה מועדף: LOL. 3. סקס בדייט הראשון? איזו שאלה רטורית לגברים P: סתם,לא יודע,תלוי. 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: לא בקטע של סקס בתשלום. 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? אסתטיקה. 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? אסתטיקה,אופי טוב. 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? לא מעדיף מערכת יחסים כרגע. 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 0. 9. הסקס הכי טוב בחייך: אני עדיין בתול,שאלה מזדיינת!
(LOL) 10. הסקס הכי גרוע בחייך:
11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? *מתאבד* 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? נמאס לי! 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא. 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? צריך לרזות. כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? הייתי? אני עדיין במגמת קולנוע. 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? מוזיקאי. 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? מוזיקאי. 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? לא ממש. 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? פכיסיאטריה זה מקצוע? יפנית וגרמנית זה מקצוע? 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? כל תפקיד שכולל סינג'ור. שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: סאקורה בירושלים. 2. המסעדה השנואה: Tal Burger. 3. בשר מעודף: חזיר. 4. גבינה מעודפת: רוקפור. 5. ירק מועדף: מלפפון. 6. תבלין מועדף: אורגנו. 7. פרי מועדף: שזיף,אבטיח,מלון. 8. דג מועדף: סלמון מעושן. 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): מרוקאי/יפני/פירות ים. 10. מאפה מועדף: רוגלעך. 11. שתיה קרה מועדפת: קולה. 12. שתיה חמה מועדפת: קפה. 13. שתיה חריפה מועדפת: לא שותה אלכוהול. 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: סושי עם בשר צלופח (תאמינו או לא,זה טעים). הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: יש מלא. 2. במאי אהוב: כנ"ל. 3. שחקן/ית אהוב/ה: לא יודע. 5. סרט אחרון שראית: Whisper of The Heart (גאונות צרופה). 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: יש כ"כ הרבה כאלה. 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: כוכב המטמון,לילו וסטיץ'. 8. סדרה אהובה: יש מלא. 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא. 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לא דומה. 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? לא דומה. 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? לא הרבה. 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצע בחודש? רואה סרט פעם ב3 חודשים אולי. 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממוצע בחודש? 0. 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? למי שמחליט מי זוכה ומי לא
סתם. משפחה,חברים,אתם יודעים. דת ואמונה 1. יש אלוהים? אהא. 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? אין לי שמץ. 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? לנוצרים הייתה אישה שנאנסה מתוך שינה וחשבה שאלוהים תקע אותה,למוסלמים היה נביא פדופיל (ושלא נדבר על הבודהיסטים וכל השאר,מסטולים מהתחת),מי נשאר? 4. האם העולם הבא קיים? יש מצב. 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא. 6. מלאכים ושדים - קיימים? מלאכים אולי, שדים לא יודע. 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא. 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? מקווה. 10. איך נוצר העולם? ספר בראשית. 11. איך נוצר המפץ הגדול? אלוהים תקע נאד. מאיפה לי. 12. מי יצר את אלוהים? אמאש'ך. 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? אהא. נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? Dio - Rainbow In The Dark. 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 0. 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? אמאש'ך היידפארק. מסנג'ר ומדיה פלייר. 4. מה הספקת כבר לעשות היום? בצפר,טלויזיה. 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לא יודע,לישון? 6. ישנת טוב אתמול? לא ממש,ת'אמת. 7. תישן טוב הלילה? מקווה. 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא. כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית. 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? שניהם. 3. עונה אהובה של השנה: קיץ
4. צבע אהוב: שחור,אדום. 5. ריח אהוב: לא יודע. 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: אנוכיות. 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: שהעולם יהיה מקום יותר טוב. 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? אין לי שמץ. 9. חיה אהובה: חתול. 10. תזכיר לי איך קוראים לך? דור.

new born1

New member
sir yes sir!!../images/Emo195.gif

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא?: תומר 2. תאריך לידה: 12/8 3. מקום מגורים ראשי: נתניה 4. מקום מגורים משני:נתניה 5. כתובת דוא"ל:[email protected] 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: אממ tomertay ביוטיוב. 7. כמה אחים/אחיות?: אחות אחת 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף?: עם ההורים לצערי הרב 9. צבע עיניים?: חום 10. צבע שיער?: שחור 11. משקל: אממ לא יודע 12. גובה: 1.73 בערך 13. תמונה: אני יצרף מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?: אממ על גיטרה חשמלית 2. על מה היית רוצה לנגן?: הייתי רוצה בנוסף ללמוד תופים 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה?: יש להקה.סגנון אלטרנטיב כזה. 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה?: אממ שאלה רחבה מדי 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון?: אמממממ... evanescence 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: וואו.. אממ......טוקיו הוטל.. 7. אתה אוהב לרקוד?: אממ במסיבות וכאלה אולי 8. תאר איך אתה רוקד?: לא יודע XD 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד?: לא 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים?: לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי?: אממממ אני שומע גם אוונסנס, שמזה די הושפעתי מחברים. אבל היום אני שומע להקות שאני אוהב. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?: muse. ללא ספק!. השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?: אין 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?: אין 3. התנסת בעבר בסמים? איזה?: לא 4. אתה מסטול ברגע זה?: מעייפות 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים?: לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?: אף פעם לא הפסקתי.. עד היום אני כזה חח 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה?: אמממ.לא ממש... הייתי די קרוב. 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?:לא מעשן 9. מה אתה אומר על הנוער של היום?:יש מקרים שהוא די נורא. ויש מקרים שפשוט לא מבינים אותו נכון פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: סטרייט 2. אמצעי מניעה מועדף: next 3. סקס בדייט הראשון?: אולי 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: איימי מאוונסנסXD 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)?: לא יודע XD 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)?לא יודעע 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?: אמממ לא מחפש מערכת יחסים 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?: שאלה הבאה.. כ"כ שאלה הבאה! 9. הסקס הכי טוב בחייך: הלו הלו אני בקרוב בן 16 מה קפצתם?? 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?: לא 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס?: אממ אני עדיין בבצפר אז מגמת תאטרון ואנגלית מוגבר 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): אממ בים חח 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?: לא יודע במה, אבל אני רוצה שזה יהיה קשור במוזיקה 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית?: לא יודע 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת?: אממ אולי פסיכולוגיה או משהו 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?: לא יודע שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: בורגוס XD 2. המסעדה השנואה: אממ לא יודע 3. בשר מעודף: אמממממממ כל מיני 4. גבינה מעודפת: לא אוהב גבינות 5. ירק מועדף: לא אוהב ירקות.. 6. תבלין מועדף: של הפיצה?XD 7. פרי מועדף: לא אוהב פירות 8. דג מועדף: הנסיכה או משהו כזה 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): אמממ איטלקי 10. מאפה מועדף: לא יודע 11. שתיה קרה מועדפת: XL או בירה.או קולה XD 12. שתיה חמה מועדפת: נס קפה או שוקו חם 13. שתיה חריפה מועדפת:בירות או משהו 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: אמממממ... המבורגר יבש. פשוט הקציצה והלחמניות הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: תעביר את זה הלאה 2. במאי אהוב: אממ לא יודע 3. שחקן/ית אהוב/ה: ג'ים קארי 5. סרט אחרון שראית: אממממ... בלאדי ולנטיין 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: תעביר את זה הלאה,שקרן שקרן 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: אממ.. המסיכה,הארי פוטר. 8. סדרה אהובה: אממ לא יודע יש כל מיני 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם?: לא כ"כ היעוד 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך?: אממממ..לא יצא לי לחשוב על זה 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים?: לזה ששיחק באמריקן פאי. בתור ג'ים.. 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה?: הרוב 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש?: אממ 2 גג. 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש?: לא רואה 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לכל מי שעזר?XD דת ואמונה 1. יש אלוהים?: יש 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה?: ואו. שאלה מגניבה.. אממ זכר אני מאמין 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אמממ... שאלה האמת די טובה. האלוהים שלנו לוקח? 4. האם העולם הבא קיים?: אולי 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם?: לא יודע.. אין לי דעה לגבי זה 6. מלאכים ושדים - קיימים?: לעע. 7. ערפדים ורוחות - קיימים?: לעע 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה?: אמממ לא.... לא קרה 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם?: לא חושב 10. איך נוצר העולם?: שאלה די מסקרנת 11. איך נוצר המפץ הגדול?: לא זוכר.. 12. מי יצר את אלוהים?: סחתיין על השאלה 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה?: יש לנו נשמה נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו?: radiohead-creep 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 4 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק?: אממ כלום 4. מה הספקת כבר לעשות היום?: לנגן,מחשב,ולישון 5. מה עוד תספיק לעשות היום?: כלום כבר לילה 6. ישנת טוב אתמול?: כןןן 7. תישן טוב הלילה?: אולי 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה?: אממ היה יום כזה, זה ההופעה של אוונסנס בארץ. ואולי אני לא יצליח לשכוח את ההופעה של מיוז שתהיה אולי ב2010 מקווה. כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?: זוגית 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר?: אינשטיין 3. עונה אהובה של השנה: אמממ.. לאהוב את אנה... סתם סתם. אממ קיץ 4. צבע אהוב: כחול או שחור 5. ריח אהוב: בושם של אקס אפקט. וריח של פיצה 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: שלא מעריכים דברים. וסטיגמטיות. 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: שאולי יצא ממני משהו בתור מוזיקאי 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?: באמריקה 9. חיה אהובה: כלב 10. תזכיר לי איך קוראים לך?: תומר :] שיהיה לכולנו חודש מגניב ביותר:]

GodSaveTheQueen

New member
עונהנהנD:

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? אור סימן טוב שם שני סופי מסתבר 2. תאריך לידה:7.10 3. מקום מגורים ראשי: בת יםD: 4. מקום מגורים משני:חולון 5. כתובת דוא"ל:[email protected] 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: מהמה? 7. כמה אחים/אחיות?2 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? הורים.. ועם אחותי בחדר 9. צבע עיניים? חום קקי 10. צבע שיער? חום 11. משקל:הרבהXD 12. גובה:זה לא מצחיק! 13. תמונה: יותר מאוחר מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא 2. על מה היית רוצה לנגן? תופים או בת זה נחמדD: 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? פאנק 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? ההההכולD: 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? אין להקה מסויימת פשוט שירים שקטים ורקועים 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: טוקיו הוטל.. נו באמת קיפוד מזמר זו לא קזו אטרקציה! 7. אתה אוהב לרקוד? כעXD 8. תאר איך אתה רוקד?מוזר ומצחיק 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כע.. אני לפעמים הולכת ורוקדת תוך כדי 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? אני רוקדת כמעט כל הזמן 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? אני שומעת מה שטוב לי לא קשור לסביבה.. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? קורט כמובן השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?7 באוזניים והייתה הרחבה 3. התנסת בעבר בסמים? איזה?לא 4. אתה מסטול ברגע זה?לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים?אלכוהול נחשב? עם כן אז כמובן.. 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? מהשניה שנולדתי 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא.. 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? הן והאממ כמה שבא לי יוצא בערך כל יום איזה 12 סיגריות 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? מענייןXD פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: בנים? 2. אמצעי מניעה מועדף: קונדום? 3. סקס בדייט הראשון?נממ טוב.. 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: רק אחד!?@ 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)?שיהיה נחמד אני יודעת עזבו אותי אני ילדה טובה עדייןD: 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? עיניים קודם כל XD והאממ שיהיה נחמד וקצת גברי למען השם הבנים של היום והאמ אמין ומצחיק ושיהיה לי כיך להיות איתו 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? עכשיו משו סתמי 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? אני בתולהD: 9. הסקס הכי טוב בחייך:X 10. הסקס הכי גרוע בחייך:X 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? למען השם 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? O_______O איזה פורום לא תמים אתם! 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? אני עדיין תמימה 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")?-_- 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא 16. מה אתה חושב עליו/עליה?X 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? איכ מה זאת הכרס הזאת כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? נירא לי אני הולכת למב''רXD 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): בייביסיטר 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא:X 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? לא יודעת 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? כנ''ל 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?ספרית אלטרנטיבית כזאת בחו''לXD 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? ספרית מיוחדת בת''א? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? כע 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת?האמ צריך לחשוב על זה 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?זונה חשפנית וכל מה שקשור בלמכור את הגוף שלי שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: נאפיסXD 2. המסעדה השנואה: X 3. בשר מעודף:הכול 4. גבינה מעודפת:הכול 5. ירק מועדף:גמבהההההההההההההההה 6. תבלין מועדף:מלח? 7. פרי מועדף: תפוז 8. דג מועדף:הכולXD 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): הכול נו אני סוג של קירבי כזה 10. מאפה מועדף: עוגות? 11. שתיה קרה מועדפת: קולה 12. שתיה חמה מועדפת: תה 13. שתיה חריפה מועדפת: וודקה עם רדבול 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: אוו פה זה האיזור שלי שקדי מרק עם שוקולד מלפפון חמוץ עם שוקולד וכל דבר עם המון קטשופ הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: האביר באפל בנתיים 2. במאי אהוב: X 3. שחקן/ית אהוב/ה:זאתי ממת לצעוק 5. סרט אחרון שראית: לא זוכרת:S 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: אשת החלומות 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: לא זוכרת 8. סדרה אהובה: שנות ה70 סקינס נשואים פלוס חברים ודם אמיתי 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם?כע 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך?אין לו מושג:S 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? לא יודעת 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה?שעה וחצי 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש?פעם בחצי שנה 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש?האמ בערך כל שבוע 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? אמאבא ולצוות שעשה אתי את הסרט ובהללבהבה דת ואמונה 1. יש אלוהים? כע 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? זכר 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? לא יודעת אני מאמינה באלוהים שלי ובדרך שלי 4. האם העולם הבא קיים? יש מצב 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? עורבXD 6. מלאכים ושדים - קיימים? כע 7. ערפדים ורוחות - קיימים?לא 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? כןןןX_X הייתי עם חברה שלי בחדר שלה טוב יש לה סיפריה ועל המדף היה נר כבד והנר פשוט עף למיטהX_X 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? לא 10. איך נוצר העולם? לא יודעת באנו לפהבטח בפוקס 11. איך נוצר המפץ הגדול?הו לא 12. מי יצר את אלוהים? אמא אבא שלו? 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש נשמהD: נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו?THE ADICTS CRAZY
2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 1 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק?אהה? מסנ 3חולות תפוז 3 חלונות ויוטיוב 4. מה הספקת כבר לעשות היום? לישון ללכת לבצפר לשמוח לצחוק לקלל ועוד עט בטח יצא 5. מה עוד תספיק לעשות היום? יצא ישתה לכבוד החופש ישן אצל חברה וציק לאנשים מה עוד? 6. ישנת טוב אתמול? לאא השלמתי שעות שינה עכשיו היה מעולהD: 7. תישן טוב הלילה? לא 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? אולי.. עם יהיה משו מצחיק אז כןD: כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? רגילה 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? אינשטיין? 3. עונה אהובה של השנה: חורף- סתיוD: 4. צבע אהוב: ירוק 5. ריח אהוב: בושם של גברים! 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: אדישות 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: סודיXD 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בת ים 9. חיה אהובה: כלב ותוכים 10. תזכיר לי איך קוראים לך? אורXD

סורי, לא באמת קראתי אותו כמו שצריך לפני..

לפחות תשמח שאני מפגינה נוכחות! אולי אני אפילו אענה על השאלון בעצמי..

Soggy Dream

New member
עונה..

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? פטל. תסתפקו 2. תאריך לידה: 9.12 3. מקום מגורים ראשי: חיפה 4. מקום מגורים משני: חיפה 5. כתובת דוא"ל: ... 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: אין לי 7. כמה אחים/אחיות? אחד 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים 9. צבע עיניים? כחולות 10. צבע שיער? חום כהה, למרות שיש הגורסים כי הוא שחור 11. משקל: 70 12. גובה: 182 13. תמונה: מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? גיטריישן 2. על מה היית רוצה לנגן? גיטרת בס, תופים 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? הלוואי עליי להקה 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? הכל 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? נירוונה 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: מיילי סיירוס.. איכס פיכס גיכס 7. אתה אוהב לרקוד? לא ממש 8. תאר איך אתה רוקד? קופץ במקום ומנופף בידיים 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? לפעמים 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? חח שאלות מעניינות 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? גם זה וגם זה 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? קורט קוביין השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? שלילי 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? שלילי 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא 4. אתה מסטול ברגע זה? הו כן..
5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? חח לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? לפני הרבה זמן 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? רציתי, היתה תקופה שהייתי קרוב לזה יותר מתמיד 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא מעשן, רק ניסיתי 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? איך אמר אביב? דור מזוין פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: נראה לי שסטרייט 2. אמצעי מניעה מועדף: אמ.. קונדום 3. סקס בדייט הראשון? לא נראה לי 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: אפחד 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)?.... 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)?... 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? כרגע אני במערכת יחסים 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? .... 9. הסקס הכי טוב בחייך: עוד יבוא 10. הסקס הכי גרוע בחייך: גם כן עוד יבוא 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? .... 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)?... 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? מזתורמת? נראה לי אני עדיין תמים 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? אוףף 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? כן.. מיכלי
16. מה אתה חושב עליו/עליה? שאני לא יכול בלעדיה 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? "פששש" חחח נו כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס?לא במגמה 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא):... 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא:.... 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון?... 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני?.... 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?מוזיקאי 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? לא מתפשר 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו?כן 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת?כן 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? ממ.. אין לי מושג האמת שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה:.... 2. המסעדה השנואה:.... 3. בשר מעודף:בשר זה רצח... 4. גבינה מעודפת: גבינה זה גועל.. 5. ירק מועדף:עגבניית שרי 6. תבלין מועדף: זעתר 7. פרי מועדף: תפוח 8. דג מועדף: טונה 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): איטלקי 10. מאפה מועדף: פיצה 11. שתיה קרה מועדפת: קולה 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו 13. שתיה חריפה מועדפת: קונייק 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: מנדרינה בתוך סנדוויץ'.. כן כן הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: תעביר את זה הלאה 2. במאי אהוב: לא שאני מכיר 3. שחקן/ית אהוב/ה: קייט הדסון 5. סרט אחרון שראית: ביג מאמא 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: הארי פוטר וחדר הסודות.. 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: אין כזה 8. סדרה אהובה: פוקימון 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לא יודע 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? לא יודע 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? 0 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? ממש מעט 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? אפס 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לחברה שלי דת ואמונה 1. יש אלוהים? שאלה טובה 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? מה זהמשנה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אז זהו, שאין לי מושג 4. האם העולם הבא קיים? לא 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא מאמין 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם?לא 10. איך נוצר העולם?... 11. איך נוצר המפץ הגדול?.... 12. מי יצר את אלוהים? אף אחד 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? בטח שיש נשמה נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? כלום 2. עם כמה אנשים דיברתמדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 2 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? פייסבוק, מסן, פורומים תפוז 4. מה הספקת כבר לעשות היום? הרבה 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לישון 6. ישנת טוב אתמול? לא 7. תישן טוב הלילה? אני מאד מקווה 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? כן..
כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? אני 3. עונה אהובה של השנה: קיץ 4. צבע אהוב: כחול כהה 5. ריח אהוב: סיגריות 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: שחצנות 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: לזכות באושר 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? לא אכפת לי 9. חיה אהובה: חתול 10. תזכיר לי איך קוראים לך? פטל

eitanuch

New member
יאללה איזה שאלון :)

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? איתן 2. תאריך לידה: 16\8\94 3. מקום מגורים ראשי: חיפה 4. מקום מגורים משני: חיפה 5. כתובת דוא"ל: [email protected] 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: guitar-tin, m@3str0 7. כמה אחים/אחיות? אחות אחת 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים 9. צבע עיניים? כחול-ירוק 10. צבע שיער? בלונד 11. משקל: 60 12. גובה: 1.72 13. תמונה: אין כרגע... מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? גיטרה 2. על מה היית רוצה לנגן? פסנתר שמע מעניין! 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? אין 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק קלאסי ובלוז (וגם גראנג') 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? נירוונה =) 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: בריטני ספירס 7. אתה אוהב לרקוד? לא ממש :\ 8. תאר איך אתה רוקד? גרוע... 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? אממ... כן 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? ממששש לא............ 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? דון מקלין השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?לא 3. התנסת בעבר בסמים? איזה?לא 4. אתה מסטול ברגע זה?לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים?לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?14 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה?לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?לא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום?אההההההההההה ?? אני לא ממש כיול להגיד על עצמי דברים.. אבל אם תשאלו אותי לעומת מה שנראה פעם... התדרדר... פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: נשים 2. אמצעי מניעה מועדף: כדורים 3. סקס בדייט הראשון? לא 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: סקס לא קונים בכסף 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? גוף חלק.... 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? אופי 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציב 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 1 9. הסקס הכי טוב בחייך: נו באמת......... כמה כבר היו לי? 10. הסקס הכי גרוע בחייך: ^^^ 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? לא 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? קינקי? מזה? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 14 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? שנה בערך.. 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? סקסי שהייתי עושה אותו כאן ועכשיו ;) (אביגדור ליברמן, ארץ נהדרת) כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? אין מגמות 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? מוסיקאי מצליח ביותר 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? בעל מקצוע כמו חשמלאי, תכנאי מחשבים.... 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? אלקטרוניקה 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? ברור שיש, לא יודע כרגע.. 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? חשפן שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: פסטו 2. המסעדה השנואה: רסיטל 3. בשר מעודף: קציצות של אמא P: 4. גבינה מעודפת: ריקוטה איטלקית P: 5. ירק מועדף: פלפל אדום כהה כמה שיותר PPPPPPPPPPPP:::::::::::::: 6. תבלין מועדף: פלפל שחור 7. פרי מועדף: מנדרינה 8. דג מועדף: סלמון 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): איטלקי ופולני... תכלס 10. מאפה מועדף: עוגת שמרים 11. שתיה קרה מועדפת: קולה לימון 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו 13. שתיה חריפה מועדפת: בירה שחורה 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: גפילטעע פיש חח... הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: אין 2. במאי אהוב: אין 3. שחקן/ית אהוב/ה: אין 5. סרט אחרון שראית: יס-מן 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: הארי פוטר 5 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: אין 8. סדרה אהובה: סיינפלד 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא רוצה לחיות בסרט.. 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לא דומה לסלבריטי.. אבל האדם שאני הכי דומה לו מהטלויזיה בכללי זה בן מיתלמן 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? בן מיתלמן ^^ אני מושפע :) 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? חצי שעה.. 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 2 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 0 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? למגיש הפרס דת ואמונה 1. יש אלוהים? אין 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? דו מיני 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? יהודים 4. האם העולם הבא קיים? לא 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא מאמין.. 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? כן 10. איך נוצר העולם? מפץ אחד וגדול 11. איך נוצר המפץ הגדול? הייתה הרבה אנרגיה וחום אז............. 12. מי יצר את אלוהים? האדם 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש גם וגם :) נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? SRV- scuttle buttin 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 2 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? כן, תפוז אנשים! גיטר פרו, מסנג'ר, ויקיפדיה, מוזיקטוק... 4. מה הספקת כבר לעשות היום? ללכת לבצפר, לעשות קניות, להכין שיעורי בית, לאכול, לישון, להגיב בכל הפורומים שאני רשםו אליהם, לצרוח, להרביץ, לפרוק עצבים... ועוד.......... 5. מה עוד תספיק לעשות היום? ללכת לישון שוב 6. ישנת טוב אתמול? מעולה =P: 7. תישן טוב הלילה? כה....... מחר חופש 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? אינשטיין 3. עונה אהובה של השנה: אביב 4. צבע אהוב: כחול 5. ריח אהוב: ריח של שניצל מטוגן.... 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: אגואיזם ועודף ביטחון עצמי 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: לא לדאוג יותר מידי 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? באמת, ת"א 9. חיה אהובה: חתול 10. תזכיר לי איך קוראים לך? איתן 11. האם את/ה עייף/ה? כן 12. כמה עייף/ה? הרבה 13. האם את/ה הולך/ת לישון עכשיו? כנראה שכן 14. אז למה את/ה לא הולך/ה לישון? אני עסוק בלהמציא עוד שאלון. 15. האם שמת לב שב"נחייה את הרגע" בשאלה 3 כתוב היידפארק ולא תפוז? כן 16. מאיפה הגיעו עוד כמה שאלות שלא נכללות בפוסט הראשון? כי אני כתבתי אותם.. 17. למה? היה לי משעמם. 18. אז למה את/ה לא הולך לישון? זה בדיוק מה שאני הולך לעשות כשאני מגיע ל-20 19. עוד כמה שאלות את/ה מגיע/ה ל-20? עוד 1! 20. זהו, הגעת, לילה טוב אנשנושים, שיהיו לכם חלומות כמו של פז, עם הרבה פז, אז מה נשתנה הלילה הזה? הלילה הזה יושנים עוד כמה שעות כי מחר יש חופש!!

פפפפפפפפפפפפפפפפפ

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? אנה 2. תאריך לידה: 04.07.91 3. מקום מגורים ראשי: איזור ירושלים 4. מקום מגורים משני: מקום אחר באיזור ירושלים 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות? 1 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? פנימיה/הורים. שנה הבאה קומונה עם עוד עשרה אנשים/ קצת הורים. 9. צבע עיניים? כחול 10. צבע שיער? שטני 11. משקל: 12. גובה: 173 13. תמונה: חפשו אותי בפייסבוק מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? תופים בכאילו. לא ניגנתי כבר שנתיים 2. על מה היית רוצה לנגן? תופים.. כינור, גיטרה, פסנתר, סקסופון. מה לא? השאלות עיצבנו אותי.. השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא, לא אוהבת. 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? חמישה באוזניים, פופיק למטה,גבה ונזם. 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא. לא נוגעת בדברים כאלה. 4. אתה מסטול ברגע זה? 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? עמוק בפנים אני לנצח אשאר ילדה טובה.. 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? כבר פחות 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? טיפשים פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: גברים 2. אמצעי מניעה מועדף: פפפ ענייני הפרטי 3. סקס בדייט הראשון? לא נראה לי 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: לא הקטע שלי. 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 1 9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? כן 16. מה אתה חושב עליו/עליה? שאני שונאת אותו! מה זאת השאלה המטומטמת הזאת? יש סיבה לזה שאנחנו ביחד.. 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? "צריך להתקלח" כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? אמנות 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): מלצרות ואצל אמא 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? אין לי מושג ירוק 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? תואר שני באין לי מושג ירוק (לא מצחיק) 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? צלמת אופנה 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? מזכירה. סתם, לא יודעת. משהו מתחום העיצוב או הניהול. 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? מחשבת ישראל, ביולוגיה, מוזיקה ועוד ועוד. 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מנגבת את התחת של אבו מאזן שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: מסה. הייתי שם פעם אחת והתאהבתי. כשאני אהיה עשירה ופלצנית אני אחזור לשם.. 2. המסעדה השנואה: פיצה חצי חינם, או משהו 3. בשר מעודף: צמחונית 4. גבינה מעודפת: לא מתה על גבינות.. 5. ירק מועדף: כמעט כולם 6. תבלין מועדף: צ'ילי מקסיקני.. בגלל אמא 7. פרי מועדף: תפוח, תות, דובדבן ובננות 8. דג מועדף: צמחונית! 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): מה שטעים 10. מאפה מועדף: קרואסון 11. שתיה קרה מועדפת: דיאט קולה. אני בגמילה.. 12. שתיה חמה מועדפת: תה ירוק וקפה 13. שתיה חריפה מועדפת: יין אדום או מרגריטות (אני בחורה) 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: מתישהו אני וחברה שלי אכלנו לחמניה עם ביסלי ברביקיו ודווקא היה טעים.. אבל לא אכלתי את זה שוב מאז הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אהוב/ה: מריל סטריפ 5. סרט אחרון שראית: 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: ברוס הגדול מכולם, יורוטריפ, שודדי הקאריביים 1 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: שיקאגו.. 8. סדרה אהובה: האנטומיה של גריי, שיס משום מה הפסיקו לשדר את העונה החמישית! 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? בשבוע ממוצע? 0. בסופ"שים וחופשים קצת יותר 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לאמא דת ואמונה 1. יש אלוהים? נראה לי שכן 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? חסר מין 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? דעתי בעניין מסובכת מידי אז אני לא אכתוב אותה כאן. 4. האם העולם הבא קיים? לא יודעת 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? שאלה טובה 6. מלאכים ושדים - קיימים? אולי 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא נראה לי 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? שטויות של משועממים. גם אם הם קיימים, לא נראה לי שנמצא אותם בקרוב 10. איך נוצר העולם? בראשית ברא ה' את השמיים ואת הארץ 11. איך נוצר המפץ הגדול? מישהו חימם אלומיניום במיקרוגל 12. מי יצר את אלוהים? היה קיים תמיד 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? זו לא יכולה להיות תגובה כימית כי הנשמה לא מוחשית נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? Stranger By The Minute של פורקיופיין טרי 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? איזה מוזרה שהתקשרה 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מתפוז? פייסבוק ואייטונס 4. מה הספקת כבר לעשות היום? לישון לישון לישון 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לקרוא "את" לראות טלוויזיה ולישון. 6. ישנת טוב אתמול? בסדר 7. תישן טוב הלילה? מחר קמים מוקדם.. 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? ממש לא כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? איינשטיין. שייקספיר סתם בכיין 3. עונה אהובה של השנה: 4. צבע אהוב: גוונים פסטליים. למרות שבעיקרון אני אוהבת את רוב הצבעים. 5. ריח אהוב: 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: אטימות לדעות שונות 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: להיות מאושרת 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בקומונה! 9. חיה אהובה: חגי:) 10. תזכיר לי איך קוראים לך? אנה

Pickle Weasle

New member
מתאים לי השאלון הזה עכשיו [חלק ראשון]

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? אליאור לוי 2. תאריך לידה: 23 נובמבר 1993 3. מקום מגורים ראשי: ראשון לציון? 4. מקום מגורים משני: חדר? 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: בעיקר פיקל וויזל 7. כמה אחים/אחיות? אח קטן 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? הורים 9. צבע עיניים? חום כהה 10. צבע שיער? חום, לא יודע אם בהיר או כהה 11. משקל: 65 12. גובה: 176 13. תמונה: אולי בסיום השאלון יהיה לי כוח P: מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? אני כבר חצי שנה על גיטרה אבל לא ממש מתקדם 2. על מה היית רוצה לנגן? על גיטרה באופן מלא, תופים זה גם מגניב אבל אין סיכוי 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? אין לי; סגנון פוסיקט דולז 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק אלטרנטיבי, פרוגרסיב. נירוונה אם זה היה נחשב לז'אנר :) 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? אף פעם לא היה לי דיכאון דיכאון... סתם עצבני, ובמקרים כאלה אין הבדל ממש במוסיקה. 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: אקסל רוז [גאנז אנד רוזס מעולים, הזמר בושה] 7. אתה אוהב לרקוד? לא 8. תאר איך אתה רוקד? בדרך כלל יושב בצד, אם יש חברים ומצב רוח, אז שטותי בכוונה 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? נהה 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? אני שומע הרבה מוסיקה שאחרים שומעים [למרות שאני משתדל לשמוע את השירים הפחות מוכרים של האמנים המוכרים], אבל אני נורא אוהב לשמוע להקות פחות מוכרות, ולפעמים גם מחפש במיוחד להקות כאלה בדיוק בשביל המטרה הזאת. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? בשביל להיות מקוריים, חוץ ממנו, אממ... מתיו בלאמי. השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? אין. אני נגד קעקועים 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? אין. אני נגד פירסינג [חוץ מאוזניים, גבות לבנים, ואף (נקודה לא טבעת) לבנות מסוימות] 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא 4. אתה מסטול ברגע זה? לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? XD 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? אני לא ילד טוב ירושלים אבל אני גם לא מופרע. אני מנומס לזרים ומשתדל עם ההורים, עם חברים אני די מופרע אבל חמודי 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לאאאאאאאאא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? מתוחכמים יותר, ויש לזה השלכות חיוביות ושליליות. את השליליות אני מתעב. פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: בנות 2. אמצעי מניעה מועדף: התקן וגינלי 3. סקס בדייט הראשון? לא 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: רק בשביל הקטע, קירה נייטלי 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? חזה בינוני ומטה, שיער לא בלונדיני. 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? חוש הומור, יכולת שיחה. 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? בתול 9. הסקס הכי טוב בחייך: - 10. הסקס הכי גרוע בחייך: - 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? - 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד? כל דבר שאפשר לדמיין ולא קשור לזין שלי. 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? אני עדיין בתול אם זאת השאלה 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין? בתול כוסומו 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא 16. מה אתה חושב עליו/עליה? - 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? בהקשר של השאלון אין לי שום בעיה. בכללי, אני צריך לעבוד על הבטן שלי XD כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? עדיין בביוטכנולוגיה [אבל התקבלתי למחוננים P: ] 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): - 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: מתכנן לשרת במודיעין 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? תנ''ך\ היסטוריה כללית\ יהדות 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? משטפים\ כימיה 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? לא יודע 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? שחקן/ פסיכולוג/ עורך דין 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? היסטוריה של איטליה, מפות 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? פסיכולוגיה 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מאבטח [התמונה המצורפת קשורה לחלק השני]

Pickle Weasle

New member
חלק שני

שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: סושייה טובה, בלק בורגר, או נאפיס כמסעדה כללית 2. המסעדה השנואה: לא זוכר כרגע 3. בשר מעודף: הבשר שבחמין 4. גבינה מעודפת: לא אוהב גבינות 5. ירק מועדף: עגבנייה [הירק היחיד שאני אוהב] 6. תבלין מועדף: מלח, אני ממליח כל דבר 7. פרי מועדף: תותים, פסיפלורה 8. דג מועדף: בורי 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): איטלקי, אסייאתי 10. מאפה מועדף: קרואסון 11. שתיה קרה מועדפת: XL, מים 12. שתיה חמה מועדפת: לא שותה חם 13. שתיה חריפה מועדפת: לא שותק חריף 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: מנה חמה בלי מים הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: זה ייגמר בדם, רקוויאם לחלום 2. במאי אהוב: פול תומס אנדרסון, דארן ארונופסקי [בהאתמה לסרטים 3. שחקן/ית אהוב/ה: ג'וני דפ, דניאל דיי לואיס 5. סרט אחרון שראית: 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: כל סרט שאני אוהב 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: שודדי הקריביים 2+3 8. סדרה אהובה: חברים 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? כן, יותר דגש על השחקן מאשר על המפורסם 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? דמיון של ממש אני לא מצליח לראות לאף אחד. ג'וני דפ זה הכי קרוב. 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? לא זוכר משהו משמעותי 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצע מול הטלוויזה? שעתיים 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 2 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממוצע בחודש? חמישית 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? למיכל נדיבי פאר דת ואמונה 1. יש אלוהים? יש ועוד איך 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? אני מאמין במסורת ולפי כך- זכר. אני לעצמי חושב שאין מין מוגדר. 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? היהדות, רק שזו שכתובה בתנ''ף ולא זו המלאה שחז''ל הרסו בחוקים דפוקים 4. האם העולם הבא קיים? לא 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? מאמין גדול. מעדיף לא לחשוב על זה. 6. מלאכים ושדים - קיימים? שדים לא. מלאכים כן. 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא כמו בסרטים 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? התמלא לי כלי בצורה לא הגיונית לשתי שניות. אני אצרף שרטוט. 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? אני לא אומר ''חייזרים קיימים'' בצורה שאני אומר ''אלוהים קיים'', אבל אני בהחלט חושב שיש מצב שהם קיימים. 10. איך נוצר העולם? גורם עליון 11. איך נוצר המפץ הגדול? אם הוא באמת קרה, הגורם העליון גרם לכך 12. מי יצר את אלוהים? אין לזה תשובה ברורה [ואל תגידו שזה דפוק, כי אותו דבר אפשר להגיד על ''מי יצר את המפץ הגדול''... אם המפץ יצר את החומר, אילו חומרים היו במפץ הגדול? זה אותו דבר] 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש נשמה נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? מיוז 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? עם אמא 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מהפורום? מסנג'ר 4. מה הספקת כבר לעשות היום? קניות, לישון, לפרוק את המזוודות של הטיול השנתי 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לקנות בגדים לסדר אני מקווה 6. ישנת טוב אתמול? הכי בעולם, חזרתי מטיול שנתי XD 7. תישן טוב הלילה? מקווה 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? אתמול ושלשום כן, בגלל הטיול והכיתה המדהימה שלי כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? איינשטיין 3. עונה אהובה של השנה: סתיו 4. צבע אהוב: כחול, שחור 5. ריח אהוב: סופלה, פיצה 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: להיות משהו שאתה לא [מבחינה חברתית] 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: לחיות חיים נורמליים, משפחה גדולה, חיים ארוכים, וחוויות יוצאות דופן פה ושם 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בשכונה שאני גר בה עכשיו, אולי בבית יותר גדול ויפה 9. חיה אהובה: 10. תזכיר לי איך קוראים לך? אליאור

זה לא בהכרח אומר שהוא זכר

לאלוהים אין דמות (למרות שזה תלוי תפיסה), אז כנראה שגם אין לו מין..

Pickle Weasle

New member
ממ

קודם כל אני רק מזכיר שהוספתי אחר כך שאני אישית גם חושב שאין לו מין. בתנ''ך פונים אליו כאל זכר, ''אלוהים ברא..'' ''ויאמר אלוהים''- הוא זכר מבחינת התנ''ך. זה נכון שאם אין לו מין אז לא תהיה דרך לכתוב עליו וחייב להיות מפלט כלשהו... אבל עדיין- בתנ''ך הוא זכר. למרות שאני עדיין מתקשה לתאר אותו כזכר כי הכינוי הזה מאוד מיני... אבל גבר זה עוד יותר מוזר XD

zohar36

New member
ערב טוב,

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא?זהר 2. תאריך לידה:2/3/92 3. מקום מגורים ראשי:רמות 4. מקום מגורים משני:מעלה אדומים 5. כתובת דוא"ל:אין לי 6. ניקים אחרים באתרים אחרים:לא משנה 7. כמה אחים/אחיות?שני אחים ואחות 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף?סבתא 9. צבע עיניים?כחול 10. צבע שיער?בלונדיני 11. משקל:50 ומשהו 12. גובה:1.68 מ' 13. תמונה: מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?לא 2. על מה היית רוצה לנגן?מפוחית 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה?לא ולא רוצה 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה?בלוז וג'ז בעיקר 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון?מגוון.. 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה:יש לא מעט. נלך על מיכל אמדורסקי 7. אתה אוהב לרקוד?לא 8. תאר איך אתה רוקד?- 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד?לא 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים?לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי?מה שבא לי 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?בוב דילן השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא. 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?באוזניים,באף ובפופיק. 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? 4. אתה מסטול ברגע זה? 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?קופסא ביומיים בד"כ 9. מה אתה אומר על הנוער של היום?כלום. פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית:זכרים 2. אמצעי מניעה מועדף: 3. סקס בדייט הראשון?מאמינה שעדיף שלא 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו:אף אחד. 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)?אני אוהבת חזה, כפות ידיים וצוואר 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)?אינטילגנציה ונאמנות 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?כן 16. מה אתה חושב עליו/עליה?
17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס?אמנות 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא):פלאיירים,בייביסיטר
3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא:.. 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?זונה שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה:ג'ירף 2. המסעדה השנואה:מקדונלדס נחשב מסעדה? 3. בשר מעודף:צלעות כבש,בייקון 4. גבינה מעודפת:חלומי 5. ירק מועדף:מלפפון/עגבניה 6. תבלין מועדף:אבקת שום/אורגנו 7. פרי מועדף:תפוח ירוק 8. דג מועדף:סלמון 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו):יפני 10. מאפה מועדף:שוקולד 11. שתיה קרה מועדפת:אייס פסיפלורה 12. שתיה חמה מועדפת:קפה 13. שתיה חריפה מועדפת:בירה(פחח), וודקה 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר:fiber1 הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב:לרוץ עם מספריים,נערה בהפרעה, בוא איתי לכלא 2. במאי אהוב:לא מבינה בזה 3. שחקן/ית אהוב/ה:אוון רייצ'ל ווד 5. סרט אחרון שראית:סיפורו המופלא של בנג'מין באטן. 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים:לרוץ עם מספריים 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים:אבא מתארס 8. סדרה אהובה:סאות' פארק,פאמילי גאי 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם?לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים?אוון רייצ'ל ווד 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה?שעה בערך 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש?פעם בכמה חודשים 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש?0. 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר?לדבורה. דת ואמונה 1. יש אלוהים?לא אכפת לי 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה?בלי מין 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק?לא אכפת לי.. 4. האם העולם הבא קיים? 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? 6. מלאכים ושדים - קיימים? 7. ערפדים ורוחות - קיימים? 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם?לא. 10. איך נוצר העולם? 11. איך נוצר המפץ הגדול? 12. מי יצר את אלוהים? 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו?כלום 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?שניים. 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק?האע? 4. מה הספקת כבר לעשות היום?הייתי בלונה פארק ובבית קפה 5. מה עוד תספיק לעשות היום?לישון בתקווה 6. ישנת טוב אתמול?בכלל לא 7. תישן טוב הלילה?לא חושבת 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה?כן, כי הייתי עם החבר והיה מיוחד:$ כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?זוגית! 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר?פרויד. 3. עונה אהובה של השנה:סתיו 4. צבע אהוב:נו מה 5. ריח אהוב:של אוכל מתבשל 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:חוסר אחראיות 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? 9. חיה אהובה:חתול 10. תזכיר לי איך קוראים לך?זהר

למעלה