סוג של
בשם טובע

סוג של ../images/Emo32.gif בשם טובע

כל כך היה ברור לי מה אני הולך לכתוב לפני כשעה .... מאז כל כך הרבה קרה ... נוגה הספיקה לצאת מהמקלחת לעמוד על הכסא עם הגלגלים שלה ליפול ולהאשים את כל העולם בגלל זה .. יהונתן הספיק לצאת מהחדר שלו איזה מיליארד פעמים לידרוש ולקבל את סיפור "הזחל הרעב" פעמיים המפגש של אתמול נראה רחוק רחוק .... בערך אותו מרחק שנראה השיני לספטמבר .. אז אני מסכם תקופה של רסיסי חיי האחרונים הטובים עם הרעים ... אני חוזר וקורא עוד ועוד פוסטים על המפגש .. מנסה לחיות אותו מחדש .. בינתיים ללא הצלחה .. אולי בגלל שהזיכרון שלי הוא ויזואלי ובינתיים אין תמונות ובאלו שיש (הפוסט של איה לדוגמא) אני נראה כמו הצרות שלי בשחור לבן וכמו שאתם בטח יודעים הצרות שלי לא ממש נראות טוב ... זה אולי הזמן להודות ... עדי , הסיכוי שלי להצתרף אליך מחר לבציר 76 הוא בערך הסיכוי שמחר אשיר אופרטות ... או הסיכוי שלי לגמור את הפוסט הזה בפחות מ6 פעמים (דורון אתה יכול להחליף אותי עם יהונתן ? שאלה גלי ) חצי שעה מאוחר יותר - ושנתיים עייף יותר אני שוב מנסה להדביק את קו המחשבה הרעוע ממילא שלי .... רשימת ההצלחות ומקורות העונג שלי כוללת בינתיים את הפרטים הבאים לא על פי סדר חשיבות או עוצמה: הצלחתי להרדים ילד , להכין אוכל למפגש ללא אוכל , לא לחתוף התקף לב במהלך המפגש, לסדר את המטבח שלי שכרגע באמת יותר דומה לאיך שתמיד דימיינתי אותו (ראו תמונה מצורפת - אולי אם אני לא אשכך ) ועכשיו תשע ותשע דקות - עייף כמו אחרי שבוע שטח בטירונות עם קו מחשבה , שבכנות ניתן לכנותו נקודה אני אפרד מכם .... לילה טוב ...

Rony 05

New member
../images/Emo32.gif ביי ביי

אני טסה לסין ל3 שבועות תשמרו על עצמכם ותהנו, וחג שמח

Rony 05

New member
ו...

המון המון מזל טוב לעדי ודני שמתחתנים ב3.9 שתאהבו תמיד כמו עכשיו ולדורון שחוגג יומולדת ב3.9 גם המון מזל טוב ובריאות, ושמחה וחיוכים ושתהיה לכולם שנה מצויינת!

למעלה