סוג של
- דברים שלא יהיו המפגש הקרוב

סוג של ../images/Emo32.gif - דברים שלא יהיו המפגש הקרוב

או - אפשר עדיין לשנות ... אולי והפעם - תמרים ממולאים נכון - פוסט ארוך - מי שרוצה לדלג ישר למתכון שיחפש את המילה אגממנון בהמשך הפוסט (אני אדגיש אותה ) נכון - אך טיבעי היה לפתוח פוסט זה בפאו דה קג'ו (אמיר ) , אבל את זה הרי כולכם מכירים אבל בחרתי להתחיל דוקא במשהו אחר ... משהו שהוא פיוג'ן שלי לגמרי .. כמו שאתם יודעים אתמול טסה משפחתי היקרה חזרה לברזיל אחרי ביקור מולדת של כשבועיים וקצט ביום שישי שעבר - הזמנתי את כולם לארוחת ערב אצלי ... המתכון של כלל הארוחה היה סגור מראש , מאוד אופייני לי ונותרה לי רק דילמה אחת ... הקינוח הקינוח נהפך לאתגר ברגע שבדיקת מגעילה במיוחד שילתה לגלי שיש לה סכרת הריון אני שידעתי על הנושא מעט מאוד - וסברתי לתומי או טיפשותי שאפשר להגביל את כמויות הסוכר ובכך להתאזן זועזתי להבין שעיקר הבעייה היא דוקא הפחממות - ולא הסוכרים רשימת הדברים שגלי יכולה לאכול בלי למדוד כל גרם מכילה כ 3 פריטים שכולם מבחינתי מצבי צבירה של מיים (מלפפון , קישוא , וחסה ... בערך ) כמעט כל מה שאני אופה מכיל קמח לבן וסוכר - אסור לגמרי או מותר בכמויות מיקרוסקופית בסוכרת לאידיוטים כמוני - מסתבר שסוכרים ופחממות חייבים להיות מדידים , ועדיף נפרדים ככה שרוב המאפים נהפכו ללא רלוונטיים - לפחות עד בדיקת הסכרת לאחר לידתו של פילפל הקטן אז התחלתי לחשוב על קינוחים לא אפויים .... הבחירה הטיבעית היתה פירות העונה (אבטיח , מלון , ענבים ) אני יודע שיש בהם סוכר - אבל לפחות אפשר למדוד אותו בקלות העניין הוא שרציתי מאוד להרשים , רציתי "תודה לדורון על הארוחה" ולא "דורון , יצא אחלה , אבל אלוהים - סחה על הקינוח " אז פתחתי את הארונות וסקרתי את תכולתם היו שם כמו תמיד כמות נכבדת של תמרים (אני מוסיף אותם כמעט לכל מאפה) ... אני התחלתי לחשוב על תמרים ממולאים ... חיפוש אינטרנטי קצר הציג שפע של מילואים לתמרים - החל ב"תמרים ממולאים במרציפן ציבעוני - מתכון מרוקאי מוכר בעיקר במימונה " - נפסל אגב בעיקר בגלל השימוש המאסיבי בצבעי מאכל בו ... עד תמרים ממולאים בבשר עגל טחון ... כמו הרבה מיקרים אחרים - לא ממש הסכמתי למה שקראתי , גמרתי בליבי שאוכל לחשוב על מילוי מוצלח יותר מאלו ... וזה מה שיצא : אגממנון - אמרתי לכם
תמרים ממולאים בפיסטוקים ושקדים .. לוקחים תמרי מג'הול - כ 20 ומגלענים אותם המעבד מזון שמים כ 50 ג"ר פיסטוקים קלופים , 80 ג"ר שקדים קלופים לבנים , כ 100 ג"ר חלבה באיכות טובה ותוכנים הכל לתערובת אחידה לתערובת מוסיפים - כ כף דבש , וכ שתי כפות מיי ורדים , עד שמתקבלת תערובת לחה אחידה עם כפית לוקחים מהתערובת ודוחסים לתוך התמרים המגולענים להגשה ניתן לסדר את התמרים על צלחת בצורת מעגלים אפשר גם לקחת נייר צלופן ולעטוף כל תמר כמו סוכריה הקינוח היה כזאת הצלחה , שעיתדתי אותו למפגש ... בפרק הבא בסיפור "... דברים שלא יהיו במפגש הקרוב ..." - עוגת גבינה לא חוקית בעליל

Rony 05

New member
תדגיש את ה"לא", של "לא יהיו במפגש הקרוב.."

מחכה למתכון של עוגת הגבינה זה המתכון שאמרת שחייבים לטעום?

נטע1107

New member
מצידי נשב על המדרכה באבן גבירול בחוץ!!!

אני רוצה לטעום!!!

מי בא מחר למיכל גבע מארחת את איתי פרל ../images/Emo35.gif

קדימה קדימה - ניו יורק ? עדי ? אניבודי ?

מצטערת אך יש לי פגישה עם הדיג'י מחר ב20:30

ככל שהזמן מתקרב יש עוד ועוד דברים לעשות....

מקבלים כרטיסים להופעות ב-../images/Emo43.gif

פוליאנה פרנק חוזרת באיחוד חד פעמי! רוצים כרטיס? השיבו על חידון בנושא הלהקה בפורום פאנק ואולי תזכו בכרטיס זוגי להופעת האיחוד בבארבי. הקליקו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=158&MessageId=143988749
רוצים לראות את 30 שניות למאדים בהופעה? אנחנו מחלקים 15 כרטיסים זוגיים לאירוע. השיבו על חידון בפורום 30 שניות למאדים בנושא הלהקה ואולי תהיו בין הזוכים המאושרים שיהיו שם על חשבוננו! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1799&MessageId=144071112
משחקא"קון 2010 יוצא לדרך! רוצים כרטיס זוגי לאחד מאירועי "אנימיקס"- פסטיבל הקומיקס, האנימציה והקריקטורה השנתי? מלאו את בלוני השיחה בסטריפים שיועלו מדי יום בפורום קומיקס ואולי תהיו בין הזוכים! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=272&MessageId=144073073
תחרות סוד הכביסה שלי - שלב ההצבעות מתחיל! הצביעו לסוד הכביסה שהכי אהבתם ועזרו לנו לקבוע מי מבין הגולשים יזכה בחבילת מוצרי הנקל סוד: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2087&MessageId=144072577%20

לאיה המוכשרת- נשיקות!

היי איה המדהימה, שמי קארין קיסר, נשקנית בכירה בבנק הנשיקות ואני מזמינה אותך לפתוח חשבון בבנק הנשיקות שלנו וליהנות מהשקעה בתשואה גבוהה מאין כמוה. תוכלי גם להמיר נשיקה ישראלית בבוסה מרוקאית, קיס אמריקאית, ביזו צרפתית ועוד. מוזמנת לפתוח חשבון V.I.KISS בינתיים, נשיקות:)

מיכל גבע - מארחת את איתי פרל - סיכום הופעה

חדי העיין בינכם שמים ודאי לב לשעת כתיבת מלל זה ... ואני הרי צריך להשקים קום - להכין את היהונלול ולצאת מוקדם - עוד שעות מספר לעבודה מצד שיני - מי שמכיר אותי ודאי לא מופתע המקום - סלונה (איך בכלל מבטאים את זה) ביפו הזמן - ליל קייץ מרקי וחם המשתתפים בין המופיעים - מיכל גבע כמובן - איתי פרל כמובן - והופעת אורח שוברת לב שתובר בהמשך עינב ג'קסון כהן האגדית ! בקהל - עינב ג'קסון הנפלאה , נועם נבו המתוקה - איה פיגלין (כל אלו שולחן ליידינו) איתנו - גיא , יעל - המצלמות שלהם , ורבידוש - כפרעליהה הדבר הראשון שמיכל אמרה לי - עוד לפני ההופעה - "לא יהיה קפה ת לא עכשיו - ולא בהופעה הקרובה - (זאת עם כולם בבאר שבע ב 17) " עוד נחזור למשפט הזה מיכל כנראה לקחה דוגמא טובה מאיה והחליטה הפעם לשתות לפני ההופעה - והרבה זה כנראה עושה לה טוב - כי ההופעה היתה מהפנטת , אני חושה שהשתותה רק למופע ההשקה עם ניר - גילו ורביעית מיתר - ו קפה כמובן כמה שעות לפני כן הסעתי את מוקותי היקרה לקייטנת סבתא בתל אביב - בעודנו שומעים את הדיסק של מיכל גבע "למה היא עצובה?" שאלה מוקו "אני לא חושב שהיא עצובה " עניתי משתומם "השירים שלה עצובים כאלו שקטים " התעקשה הקטנה הבלונדינית שמתי לה את "220" "למה היא כועסת ?" הקשתה הקטנה "אולי " אמרתי לבסוף "היא כותבת רק כשרע לה ... זה לא אומר שרע לה תמיד" "אה " אמרה מוקו "איה - כותבת כל הזמן ...." ציטתתי את השיחה הזאת - כי אני לא יכול להיות בטוח - אבל אני חושב שהיו כמה שירים חדשים - מאוד מאוד גילו ... איתי שר את "ילד טוב נשבר" ו את "מיים מתחת לגשר" המהפנט כל אשר כתבתי עד עכשיו לא השתווה למה שאירע בהדרן ... מיכל עלתה לבמה - אני התחלתי לשיר את "קפה" .. מיכל התעלמה ... יעל הצתרפה .... מיכל התקוממה אתם יכולים לבחור בין שי חדש ל... אבל בינתיים הצתרפו לשיר - איה זהבי , ונועם נבו המתוקות - ואחריהן כמעט כל הקהל "אני בכלל לא זוכרת את האקורדים של קפה " אמרה "ג'קסון ? בא לך לעלות איתי לקפה ? " ג'קסון המדהימה - עלתה לבמה - וכך מול ליבי הכואב ועיניי המשתוממות - קינחנו ערב מושלם ב "קפה " "תיפרד ממנו יפה - כי לא תשמע אותו הרבה זמן" - אמרה עינב כשחיבקתי אותה - אמרתי תודה אולי לא ג'קסונית יקרה - אבל אני לעולם לא אפסיק לבקש - כי לפעמים רחוקות - גם תפילות אבודות נענות

אז גמאני הייתי ../images/Emo3.gif../images/Emo42.gif

אז זאת ההופעה הראשונה של מיכל שהלכתי וזה אחרי שיעל הכירה לי אותה והציעה לי להצטרף.. אז כמו לכל מיני הופעות מוזיקה אחרות שהיא הציעה ואני הצטרפתי, גם להופעה הזאת לא סירבתי ואני יותר משמחה על ההחלטה הזאת! אז נתחיל בסיכום כל תחושותי - היה פשוט מדהיםםם!! לא יכולתי לתאר הופעה יותר טובה ממה שהייתה!! ולבקש יותר טובה מזו! ת'אמת שזה התחיל ממש מצחיק, כי אני ויעל הגענו טיפה יותר מוקדם, והיינו בטוחות שעכשיו יקח שעות עד שיבואו עוד אנשים.. אבל שנייה אחר כך פתאום ראינו את דורון וזה באמת היה אושר עילאי!! חח אני חייבת לציין שהמקום עצמו מעוצב רע מאוד! ולפני שהתחילה ההופעה והעברנו את זמננו בשיחות לא נגמרות, לא הצלחנו לשמוע אחד את השני בכלל ולא רק בגלל המוזיקה שהייתה ברקע חחח אבל אז מיכל עלתה לבמה ומיד התחילה לשיר, ואני ממש התהפנטתי! היא פשוט מקסימה ויש לה קול מהמם!! ובכלל כשהיא ניגנה בגיטרה זה היה כל כך יפה, כאילו זה בכלל לא מזיז לה והיא לא חושבת על זה יותר מדי חחח אהבתי את כל השירים שהיו בהופעה, חלק קצת הכרתי, חלק בכלל לא, וחלק גם ככה היו חדשים, אז לא הרגשתי לבד חחח יעל ואני ממש שמחנו ששמענו בבלאנס שהיא הולכת לשיר את "בוא עכשיו" כי ממש רצינו לשמוע אותו בהופעה אבל באמת שהתאכזבתי (בעיקר בשביל דורון) שמיכל אמרה שלא יהיה את קפה ישר על ההתחלה... ובכל זאת בסוף הוא לא התייאש וסחף את יעל איתו, זה היה כל כך מצחיק... מיכל לא ידעה מה לעשות, כל הקהל פשוט שר את קפה ולא הסכים לוותר לה חחחח באיזשהו שלב, היא אמרה "חלום ישן זה בסדר?" ומישהו צעק לה "לא!" החלטי כזה אז היא אמרה "אוקיי, ממחר השיר הזה הולך לפח" עם פרצוף מופתע כזה חחח זה היה מזה מצחיק!! ואז נגמרה ההופעה ונסענו לאחותי ממש מאושרות, והדיסק בהחלט היה קנייה נבונה, היום כל היום שמעתי אותו וממש נהניתי! אחלה מוזיקה!! חחח מומלץ ביותר למי שעוד לא היה!!!

למעלה