סיכום השבוע

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

שיר השבוע שלכם [של איה שיר השבוע שלכם [לא של איה בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם:

יאייי ../images/Emo70.gif הסכמ"ש חזר ../images/Emo70.gif כל הכבוד יעל ../images/Emo70.gif

שיר השבוע שלכם [של איה] - "עד" - כמה חרשתי עליו בשבוע האחרון שיר השבוע שלכם [לא של איה] - הנה באת הבייתה - מוקדש לפוסט של איה ממש כאן בילוי השבוע שלכם- לארח את אח שלי עם כל המשפחה מברזיל - אצלי שישי - שבת סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- לא יצא לי לראות כל השבוע תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\\תחנת רדיו - גם לא יצא תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] - http://ayakorem.co.il/?p=762 משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- לסיים כמה פרוייקטים של כמה חודשים ב כ 5מישה ימים כשאתה יושב באותו חדר עם הבוס ולראות את המבטים המשתוממים שלו כל פעם שאני מבשר לו שסיימתי משהו שהרס לכם את השבוע- החום המעיק הזה משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- שהקייץ יגמר ? ... טוב - אני תמיד מחכה ל כ 5 דברים בלתי אפשריים מאכל השבוע: - תמרים ממולאים - מתכון שהוא כולו פיוג'ן שלי ... הסיפור הוא כזה ... גלי עשתה אזו בדיקה והתברר לנו שיש לה סוכרת הריון , שזהאומר שהיא צריכה לדקור את עצמה איזה 8 פעמים ביום , וזה גם אומר שהיא חייבת לספור פחממות , שזה רע לאפייה שלי , מחייב אותי למצוא קינוחים לא אפויים , את הר"ם חיברתי אתמול לקראת הארוחת ערב - ואני עדיין מאושר ממנו משפט השבוע שלכם: "שלום יקירי - לונג טיים נו סי " - ממש ממש מעכשיו

Virginia Gal

New member
המון בריאות לגלי!

ואם אתם צריכים יעוץ או משהו, תזכרו שאתם מכירים עוד גלי עם סכרת (ו 15 שנה נסיון)

Virginia Gal

New member
יש לכם את הטלפון שלי

אז אל תתביישו להשתמש בו. חברה שלי ילדה לפני חודש וחצי, גם לה היתה סכרת הריון ואני ליוויתי אותה כל הדרך. בסופו של דבר, זה נורא מבאס, אבל אפשר להסתדר עם זה. אוהבת, ומקווה להתראות בקרוב!

שונצצ

New member
שנסכ"מש? ../images/Emo9.gif

שיר השבוע שלכם [של איה] - שיר אהבה פשוט...
שיר השבוע שלכם [לא של איה] - מכתב לאחי של קובי אפללו... בילוי השבוע שלכם- ים בשישי בצהריים
היה כיף! רק חבל שבקושי השתזפתי!
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- מגרש ביתי, וידוייה הסודיים של שופוהוליק (אם בא לכם סרט אמריקאי מפגר זה הסרט!) ושלוש אמהות שראיתי עכשיו בפעם המאה!
תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - סינגלס והרבה שירים באמצע הלילה בגלגצ תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] סוף סוף קיבלתי את התמונה הזאת!
איך היא? משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- הסרט האמריקאי הממש מפגר הזה היה מצחיק! אבל בעיקר הפורום המדהים הזה! והמפגש שמתקרב! משהו שהרס לכם את השבוע- הצבא
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- אין שומדבר מיוחד... אני סוגרת שבת
מאכל השבוע: העל האש שהרמנו פה אתמול היה אש!
משפט השבוע שלכם: "ויש סיבות לכל דבר יש חלום שלא נגמר..." , אני למיכלי אנחנו לא ניתן לזה לקרות!
שיהיה לכולם שבוע מקסים!!!!!!!!
ותאחלו לי שבת קלה...
** מי בא למקס ברנר?

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר השבוע של איה עד לא של איה:יש לי סיכוי אביתר בנאי בילוי השבוע סינמה סיטי סרט דמדומים 3 מאכל השבוע:המבורגר של מוזס וטירמסו משהו שמחכה :הופעה

למעלה