סרטון מהמם - קייטסרפינג!

קסאם פה

New member
../images/Emo2.gif אותו האייקון עם לשון בחוץ-חם

ה air time והקפיצות מהצוק מדהים,יש לאן לשאוף. כרגע אני עם קייט מפונצ'ר ללא יכולת לתקנו עד שאני אגיע למרכז. אז כמו הברכה למימונה, תיגלשו ותהנו.

hagitoz

New member
אכן אכן....יש תמיד לאן לשאוף ../images/Emo13.gif סגנון ישן...

היי (איך קוראים לך?), אכן יש לאן לשאוף וזה מה שכיף בספורט הזה, שאין לו סוף, אתה יכול לקחת אותו להמון כיוונים שונים ולגלוש באיזה סגנון שאתה אוהב. מה שראית בסרטון נקרא: סגנון ישן OLD SCHOOL שהתחיל לפני כ- 8 שנים (הסרטון יחסית מראה קטעים מאוד ישנים מן העבר), אני אישית יותר אהבתי את הסגנון של גלישת הקייטסרפינג בעבר, בשנים האחרונות הוא הפך להיות יותר רדיקלי, תרגילים אשר יותר דומים לסגנון הוויקבורד (הוצאת הבר וביצוע התרגיל כגון: קייט לופים, הנדל פס וכו'...). אני מקווה שהסגנון הישן יחזור קצת יותר לככב בעולם כי לדעתי הוא הרבה יותר יפה ונעים לעין ויותר כייפי.... אבל כל אחד ודעתו... ואל תדאג, לאט לאט גם אתה תמצא את עצמך עושה דברים שלא האמנת שתצליח, רק תתמיד ותאמין! בהצלחה! חגית

קסאם פה

New member
היי שמי נבו,הכינוי הוא קסאם מאחר והרוכבי

אופנועים שאיתם רכבתי הם מהמרכז שלא מכירים את המצב בדרום והדביקו לי אותו,במרכז זה חריג ואילו פה בדרום זה דבר שבשיגרה שלא רוצים להסכים איתה. כרגע מקיבוץ זיקים בדרום. גולש מתחיל לאחר שירדתי מתחום האופנועים עקב תאונה. מצפיה שניה בסירטון מדהים לגלות כמה מעט הוא מסתכל על מצב הקייט. גולש עם מצנח 16 שח NAISH מרגיש כבר מסורבל איתו ומחפש קייט גודל 14 עידכון רוח מחוף זיקים-צפון מערבית 15 קשר חגית,את אולי לא מקשרת,לירן קפלן השכן שלי הוא האקס של דנה שכרגע גולשת בדרום אמריקה,הוא מזמין אותך ואת גולשי הפורום לחוף זיקים. אין הרבה גולשים ואולי במצב אופטימלי ישנם שני קייטים שמגיעים מבאר-שבע, הים שלהם התאדה. שבת שלום

hagitoz

New member
היי נבו

זהו, ידעתי שיש נבו אבל לא הייתי בטוחה שמדובר ב"קסאם פה"
- אחלה שם החברים נתנו לך. לגבי לירן, ברור, לא קישרתי באמת, מכירה יותר מדי שמות של גולשים....:) תמסור דרישת שלום חמה ותודה על ההזמנה! לגבי המצנח שלך, אכן 16 כיום כמעט ולא רוכשים אלא רק גולשים אשר מעוניינים לגלוש ברוחות של 12 קשר ובנוסף לגולשים עם משקל גבוה. לדעתי אין צורך כבר במצנח 16. לגבי מצנח אחר, דבר איתי ואני אשמח לעזור לך, לתת לך את הכיוון הנכון. נראה שלגבי החוף שלכם אתם ממש לבד, איזה כיף, אל תדאג בעתיד זה ישתנה. חג שמח! חגית

קסאם פה

New member
צריך ../images/Emo53.gif בבקשה

הקייט שלי נקרע סופית,לא הספקתי להנות ממנו, מה שעולה בזול עולה ביוקר. בעיקרון מחפש יד 2 בגודל ובסוג צריך את עזרתכם. חושב לקנות גודל 14 או 13, אני גולש בחוף הדרומי ביותר(זיקים) ובהמשך לקנות קייט קטן יותר שיהיה בנוסף. אפשר לקבל דעות בבקשה לגבי גודל ודגם קייט. אני עדיין מתחיל אבל מתקדם בצורה מהירה ולא מעוניין בציוד שיהיה חלש לי בעוד זמן מועט. אגב,לא זקוק כרגע לגלשן(יש די חדש) אלא לקייט ובר איכותי. מה ההבדל בגלישה בין קייט שטוח,C או אם יש משולב? התקציב הוא בסביבות 4000 עד 4500 ש"ח. יום שני כנראה אעשה סיבוב במועדונים אבל אשמח ללכת עם ידע נוסף. בתודה מראש, נבו.

hagitoz

New member
אין בעיה! אנו לשרותך ../images/Emo215.gif

היי נבו, ראשית כל עניתי לך לגבי ההבדלים בין מצנח C לשטוח.... (שלא תחשוב שכתבתי אותה עכשיו, היא שמורה, השאלה הזאת פשוט חוזרת כל הזמן, אספתי את התשובות שלי ושל עמית ענבר והנה לך תשובה). איזה מצנח מתאים לגולש מתחיל ומה ההבדל בין מצנח C למצנח חצי שטוח? קיימים שני סוגי מצנחים: 1. מצנח שנקרא C ומצנח שנקרא שטוח. ההבדל: מצנח C - באמת רובם היום מגיעים עם חוט חמישי (מטרת החוט חמישי הנו: עזרה בהנפה מהמים), ניתן גם ללמוד ולהסתדר עם מצנח C בלי החוט החמישי אם היית לומד ומבין את הטכניקה הנכונה להנפה מהמים (כלומר: השיקול לגבי החוט החמישי לדעתי לא צריך להיות. במצנח C - בכל נקודה למצנח יש כוח, כלומר לא ניתן לנטרל את הכוח של המצנח כפי שניתן יחסית במצנח שטוח לעשות, למצנח שטוח יש טווח רוחות מאוד גדול והוא מאוד נעים למתחילים ונותן הרבה ביטחון בגלישה,הגולש יכול להחליט שאם מאוד חזק לו אז הוא מעלה את הבר כלפי מעלה והכוח יורד באופן משמעותי והמצנח גם לא נופל. ב08 יש לא מעט קיטים שהם עדין עם החוט ה- 5,האם זה קייט יותר יציב,,,? לא תמיד, הכי נכון לפני רכישת קייט זה האפשרות לחוות אתו גלישה ורק אז לראות מה מתאים באמת,הקיטים השטוחים ללא ספק כבשו את עולם והם הקיטים נמכרים ביותר,הסיבה לכך זה טווח רוחות רחב יותר גם בטווח העליון וגם בתחתון,בנוסף לזה כול נושא הבטיחות הוא מובנה יותר בקיטים השטוחים. לסיכום, יש יתרונות וחסרונות כמו לכל דבר (ולשני הצדדים - מצנח שטוח ו- C) אני יודעת שזה מבלבל ויש הרבה חברות טובות היום, חשוב שגולש יקבל המלצות על מה שיבחר אבל גם לא יותר מדי כי אז עוד יותר אפשר להתבלבל, חשוב המחיר שיהיה סביר למצנח ומאוד חשוב זה השוק שיש בארץ לאותו מצנח כדי שתוכל להחליפו במשהו אחר בבוא היום ולא תאבד הרבה מערכו במידה וזה חשוב עבור אותו גולש. - לגבי גודל המצנח 13/14 - זה לא משנה- תלוי בחברה, יש חברות שמייצרות מצנחים של 10,12,14 וכו'...ישנן חברות שמייצרות 10,13, 16 לדוגמא. אני בטוח ממליצה או 13 או 14 ובהמשך באמת תרכש מצנח יותר קטן שישמש אותך לחורף ולכינרת. לגבי דגמים וקייטים, ישנן היום הרבה חברות טובות, עדיף שאתה תעשה חיפוש ע"פ שנה - מומלץ החל מ- 2005 ומעלה, חיפוש ע"פ שוק טוב בארץ, שרות טוב, יחס אישי כשצריך, מחיר טוב ותואם למצנח שתבחר. תעדכן אותנו...ונמשיך לכוון, חגית עוז

kiteaway

New member
בתקציב שלך אתה יכול לקנות חדש

הי בתקציב שלך תוכל לרכוש קייט חדש 08 בלי שום קשר אתה יכול להיצור קשר ולהגיע ליום נסיון ציוד עם כול המותגים איתם אנחנו עובדים ולהרגיש בעצמך לתאום 098666991 www.kiteaway.co.il

התקציב ומה מומלץ

כמו שענה לך קייטאווי, בתקציב שלך אתה יכול ללכת על חדש ואפילו על אחד מהקייטים המובילים בשוק העולמי. כיבואנים של SLINGSHOT אני מן הסתם ממליץ על השטוח שלהם דגם TD2. בכל מקרה אם כל קייט שתבחר, שיהיה לך בהצלחה עם הספורט

למעלה