עד מתי ?!

עד מתי ?!

מכבי ת``א פשוט שוברת שיאים מדהימים, כל כך הרבה פרשיות ( שלא אפרט אותם כאן כי זה לא יגמר )כל כך הרבה הפסדים ( שגם עליהם לא אכתוב משום מה ) , אבל להפסיד לכפר סבא ???!!!! די הגזמתם איך אפשר עם כזה תקציב להפסיד לתקציב של כפר סבא , כפר סבא היא קבוצה ממש ממש לוזרית ( ההפסדים בשניות האחרונות והכי חשוב : הירידה בשניות הסיום ) אבל להפסיד למכבי זה כבר כנראה משימה קשה מידי בשבילה על 3 אנשים אני מרחם במכבי : 1.אבי נמני - שהוא שחקן ענקי אבל הוא פשוט בקבוצה הכי לא נכונה בשבילו, נמני הוא שחקן של אליפויות ואם כבר להתמודד על המקום ה 6 אז כבר עדיף לעשות את זה בקבוצה בלי לחץ כמו מכבי הלחץ הורג אותו , ותראו לאן זה הוביל השבוע אם תהיה לו עוד עונה כזו אני לא אתפלא אם הוא יפרוש מכדורגל . 2. בדיוק כמו נמני , כשרון גדול אבל למה הוא היה צריך להיכנס למיטה חולה ? שכולם כבר ידעו מה יהיה הסוף, וכמו נמני אם כבר לדשדש באמצע הטבלה אז לא עדיף עם פ``ת ? 3. והוא החשוב ביותר כי הוא עדיין יכול להתחרט ולוותר על המהלך שיהרוס לו את הקריירה( ממש כך ) הלא ארוכה שלו , אם לא הבנתם אני מדבר על ברוך דגו שבדיוק כמו נמני ולוין עתיר בכישרון רק שלא כמו נמני ולוין הוא עדיין לא שם ולכן דגו תחשוב על זה עוד פעם : אם כבר מרכז טבלה לא עדיף אשדוד. ------------------------------------------------------- שלא תטעו אני אוהד בית``ר וזה גם די טבעי שאני לא אוהב את מכבי במיוחד, אבל כבר נמאס לי לקרוא את כל הכותרות בכל יום על עוד ביזיון של מכבי . יש שתי אפשריות או שהם באמת יתחזקו או שלוני ילך הבייתה ומכבי תהפוך רשמית לקבוצה בינונית ולא נצטרך לקרוא כל יום על הביזיונות שמה !!!

תגובה

לדעתי אם לוני ילך אז מכבי תפסיק להיות בינונית ואולי תהיה קבוצה כמו שהיא שואפת להיות פשוט עם התככים והמזימות של לוני (ואתה צודק לכולם כבר נמאס שזה תופס את הכותרות בעיתונים) היא רק תדרדר. ותאמין לי כאוהד ביתר אתה צריך לעמוד ולצחוק כי בביתר יש הרבה יותר כוכבים ממכבי ומנמני והסיכוי לבלאגנים הרבה יותר גבוה וזה לא קורה (לפחות עד עתה) מה שמראה שהדרך של ביתר נראית וורודה

הסקורר

New member
מה ישך מבית``ר ?

יאללה חפיף, כוכב כחול, מה אתה מתלהב מביתר ירושליים ? הניהול שם לא הרבה יותר טוב... עוד לא שמענו את הסוף מהם. אני מסכים בהחלט שהמצב במכבי ביזיון ולא מגיע לאוהדים כזה יחס.

אני לא מתלהב

סקורר אחי אני לא מתלהב אבל הם יהיו אלופים ואפילו ב -1-0 קטן כי הם הכי פחות גרועים ויש להם עומק ספסל שיתן להם אליפות

הסקורר

New member
לוני הורס את מכבי

גבר, ברגע שהעדפת מילה של שחקן על מאמן - אל תתפלא שאין לך משמעת ובלי משמעת אין תארים חד משמעית. אמנם שלמה שרף הוא איכר שלא כל כך מבין בכדורגל אבל לוני טעה והדרך היחידה לתקן את הטעות היא להביא את גיורא שפיגל כמנג`ר מעל ניר לוין. הבעייה שגיורא לא יבוא בחיים. יאללה מכבי !!!

למעלה