עוד תאונה

חגי

New member
חולץ עם מסוק . לפי רוה"ק - פצוע קל בלבד

נראה שאי היציבות באוויר בזמן האחרון לא עושה טוב למצנחים.

tsahireil

New member
הפעם אין קשר לאי היציבות של האוויר

סתם ניסה לנחות בעמדה למעלה ופספס אותה. הפצוע הנ"ל אגב לא עבר הכשרה מתאימה ומלאה.

מה הקשר לצדק וממתי אתה הוא המחליט מי צודק?

ובמה אתה לא מסכים איתי? שלא היו שני נפגעים תוך שבוע? שכל נושא המצנחים בישראל מבורדק? שאין קשר בין זה לבין תאונות? פרט, נמק ובאר. אנא.

ASI Z

New member
מקרה ממש לא נעים למראה,הבחור דווקא טס יפה עד

המקרה,אך עשה טעות כאשר ריכס ממש קרוב להר... כאשר הגיע מעל העמדה ובגובה אפס ,ובמטרה להמשיך לטוס ולא לנחות,נכנס לסינק לדבריו ,הרגל שלו נתקע בברזל שנמצא בסוף המסלול בו אנו רצים בהמראה הדבר גרם לו לסיבוב כל גופו,וסגירה של המצנח בחלק שמתחיל מהכסא,ולכן לא הייתה לו שום שליטה במצנח ,והוא נסחף דרומה . הוא ניסה לתת ברקסים מהחבלים של המצנח ,אך זה גרם למצנח להתקפל ולהכנס לסחרור עד אשר הוא נפל כ 30 מטר היו שם כל כוחות הבטחון ומד"א ,ואחרי כ 4 שעות הארוע נגמר לכל מי שרוצה כרגע לטוס שם ,לידיעתכם הצבא תקע גדר בעמדת ההמראה ,ולכן לא ניתן להמריא שם כרגע תודה ענקית לנהוראי חברנו,שרץ ישר אל הבחור תוך כדי שהוא מסכן את עצמו בדריכה על מוקש ,כדי לטפל בבחור שהיה חסר אונים וסבל מכאבים עזים רצ"ב תמונה של עמדת ההמראה אסי

עוקרים אותה ומדווחים לדובר צה"ל.

השטח אינו שטח צבאי. זה שטח אזרחי השייך לרשות הגנים הלאומיים בחציו וחציו השני לקק"ל. אין זכות לאף מפקד מקומי לתקוע שם גדר.

SpongeBooB

New member
לפי מיטב הבנתי...

משיחה שהייתה לי עם מילאומניק מוהנדס הוא אמר שהשטח כבר מזמן לא חשוד במיקוש,גם לפי המפות של הנדסה קרבית. בדיקה של הנדסה קרבית יכולה למנוע המון הוצעות מיותרות כמו חילוץ בעזרת הנדסה קרבית. קיצר נכון לעכשיו ישנה גדר? אפשר לטוס? והבנתי שיש גם עמדת המראה דרומית על אותו הרכס משהו ישן של פעם. אגב אני מציע לכלל המרחפים לעבור על תאוריית אוויראות ואווירודינמיקה וללמוד מזה רוטור ואיך הוא נוצר ואיפה,כל פעם שבאתי לטוס במבוא חמה אני רואה איזה מרחף הולך לאמבטיה הדרומית ומגרד שם בגובה נמוך כאשר תמיד הם שוקעים שם בצורה דרסטית עקב רוטור ורכס ההר הנמצא טיפה דרומית לאמבטיה

חגי

New member
בתחילת שנות ה 90 היינו יורדים לטייל על המדרגה

הרבה פעמים. אם סתם כדי להגיע למעיין(מסתבר שזה הביוב של מבוא חמה) ואם כדי לחת כל מיני גולשים שהתרסקו מתחת לעמדה. בקיצור אין לי שום סמכות לקבע שאין שם מוקשים אבל לפחות עד היום אחרי כל כך הרבה מקרים שירדנו מתחת לעמדה וכלום לא קרה נראה על פניו שהגישה היא שזה שדה מוקשים כי לא הוכח אחרת.

ASI Z

New member
אם זה היה עושה כסף אולי....

אבל אתה יודע ,זה עבורנו ,למען יראו וייראו.....................

ג ל נ ט י

New member
המפקד שתקע שם את הגדר הוא לא הצבא

אגו מאניאקים עם דרגות מעיפים את הגדר ומגישים תלונה

למעלה