עזמי בשארה גייס חמישי.

עזמי בשארה גייס חמישי.

אני בכלל לא מבין את החכ"ים הערבים,במקום לדאוג לאוכלוסיה הערבית שחיה בישראל הם מוציאים את כל מרצם על הפלסתינאים בשטחים. אם זה היה תלוי בי,הייתי מעיף אותם מהכנסת לאלתר.

אבל משכורת הוא ממשיך לקבל! חוץ מעיתון וטלפון

לא סתם משכורת מכובדת , משכורת של ח"כ!! למה????!!!!

מוחמד5

New member
אתה יכול חלום על זה

גם ביום חמסין כמו היום. אתה מגלה חוסר ידע לגבי היקף פעילותם,תמשיך לרקוא ב ynet ולהקשיב לאהוד יערי וצבי יחזקלי (מעבר לדברים האלה יש עוד אמצעי תקושרת, כדאי להתחיל להתעניין קצת יותר , הרחבת אופקים רק תועיל, אגב.. לא מעט מהתרגומים של הטלויזיה העברית (מערבית לעברית) גורמת לי לצחוק לא מעט פעמים).

מוחמד החמישי, לא הבנתי מה שאתה כותב.

הוא מקבל משכורת מהכנסת? כן או לא? תענה תשובה שגם אני אצליח להבין. תודה לך.

מוחמד5

New member
הם מקבלים משכורת מהכנסת

וכל ההטבות הנלבות, בגלל היותם אזרחי המדינה ולא בגלל שמישהו מרחם עליהם.

תגיד, אם זה היה קורה הפוך...

היה חבר פרלמנט יהודי בארץ ערבית, נחשד בריגול וסיוע לאויב בזמן מלחמה. הוא היה בורח. האם הוא היה ממשיך לקבל משכורת??

מוחמד5

New member
בינתיים ישנם שרים

המשרתים בממשלות ערביות (היום ,לא אתמול). יש חוק במדינת ישראל, אני מכבד אותו,ואני אוהב שהוא מיושם על כולם בצורה שווה. יש אמירה בשפה העברית האומרת " אדם חף מפשע כל עוד לא הוכח אחרת ". אם הוא ביצע פשע אני בעד שיקבל את מלוא העונש המגיע לו.

אתה לא בעניינים מוחמד ../images/Emo10.gif

אתה מגלה בורות מדהימה לגביי בשארה
תקרא היום את הכתבה על השבח וההלל שהוא משמיע כלפיי החיזבאללה. הוא משתמש בדמוקרטיה הישראלית לצרכיו האישיים והאידאולוגים. גייס חמישי במסווה של אזרח מדינת ישראל. שמעת במקרה על אלי כהן האיש שלנו בדמשק"?..............................................
מה עשו לו אתה יודע?ותראה אותנו היהודים רחמנים בני רחמנים,אני לא רוצה שיעשו לבשארה מה שעשו לאלי כהן,אני רק רוצה להביא אותו למשפט בישראל,יש לי אמון מלא בבתי המשפט. הערכים שלי כיהודי כנראה שונים מבני עמך הברבארים.

מוחמד5

New member
איהההההההההה

אני אכן בור עם וארץ
לא רוצה להיזכר באכזרויותם של האחרים, ובוודאי לא כלפי בני עמי רצח והרג ללא משפט.

מה הקשר תגיד לי?ואם מדברים מוחמד על אכזריות

רצח והרג ללא משפט כלפי עמך...אין ספק שבני עמך התפוצצו באוטובוסים בבתי קפה ובדיסקוטקים,היהודים הם האכזרים המתאבדים פצצות אנושיות עם חגורות נפץ על גופם. אין ספק אתה צודק
.

מוחמד5

New member
שני הצדדים אכזריים

כל עוד האדם לא מכיר באכזריות שלך שלא יצפה שהאחר יכיר באכזריות של עצמו.

מה יש להוכיח פה?

הוא מדבר בגלוי נגד המדינה ובעד אויבי המדינה.. מה יש להוכיח? הוא בוגד.

שמולק

New member
עזמי בשארה מייצג את הציבור שלו

אז תבינו לבד מה הולך להיות כאן עם לא עכשיו עוד כמה שנים. ושמע אפשר להבין יש כאן ניגוד בין שני אינטרסים שיוביל לבסוף לפיצוץ. ועם אנחנו לא נתעורר במהרה כנראה שלא נהיה פה יותר.

למעלה