עזרה דחוף!!

green apes4

New member
עזרה דחוף!!

חבר'ה אני חייב שתעזרו לי כי אני לא מבין כ"כ טוב אנגלית ואני חייב להבין מה זה אומר... אז אם אפשר בבקשה להסביר לי את זה בתרגום טוב ואת כל המשפט... scenario challenge3- 1:use scenario settings to start a 0-0 match in the 2nd half and win by 3 goals. shoot-out challenge1- 2:win a penalty kick shootout in semi pro difficulty against a club from southern europe. possession challenge2- 3: achieve over 75% possession in amateur difficulty against a club from southern europe. five goals challenge 2- 4: win by 5 goals in amateur difficulty against a club from southern europe. twentieth game streak- 1: achieve a 20 game winning streak in any difficulty level. win hundred games- 2: win a total of 100 games in any difficulty level. נ.ב.- הצלחתי להבין טיפה אבל עשיתי חלק מהמשימות וזה לא סימן לי ב-וי... בגלל זה אני חושב שלא הבנתי מילה או כמה מילים ולכן אני מאוד צריך את עזרתכם... אשמח מאוד מאוד לעזרה בהקדם האפשרי!!! ---קוף ירוק---

idanliraz

New member
תרגום

scenario challenge3- 1:use scenario settings to start a 0-0 match in the 2nd half and תתחיל משחק 0-0 ממחצית השניה,ונצח בהפרש של 3 גולים 1- 2:win a penalty kick shootout in semi pro difficulty against a club from southern europe. נצח בפנדלים ברמה SEMI PRO נגד קבוצה בדרום אירופה possession challenge2- 3: achieve over 75% possession in amateur difficulty against a club from southern europe שחק במצב AMATEUR ותחזיק בדור 75% מהזמן נגד קבוצה מדרום אירופה 2- 4: win by 5 goals in amateur difficulty against a club from southern europe נצח בהרפש של 5 גולים קבוצה הרמה AMATEUR קבוצה מדרום אירופה game streak- 1: achieve a 20 game winning streak in any difficulty level נצח 20 משחקים רצוף לא חשובה רמת הקושי נצח סה"כ 100 משחקים,לא חשובה רמת הקושי win a total of 100 games in any difficulty level נקווה שעזרתי,המשך יום טוב ותישאר ירוק,הם יהיו אלופים השנה

green apes4

New member
וואלה תודה אחי...

וואלה תודה אחי... אני מקווה שאני יצליח, ממש עזרת לי... ואל תדאג חיפה השנה אלופה!!!! עוד מעט פאנטיני בא ויש לנו את החוד הכי טוב בארץ עם רנאטו!!!!

idanliraz

New member
בכיף תהנה אחי

תרגיש חופשי לכתוב פה מה שתרצה שאני יתרגם,אני טוב באנגלית ופה זה פורום חם,כמו בית,בכיף אם לא אני משהו יקדים אותי ויעזור

OrGW

New member
אם בית"ר מפסידה לנתניה ולנו,

ואנחנו כמובן ננצח כמה משחקים,וסכנין גם תנצח אותם שוב,אנחנו במקום הראשון.אבל הכל תלוי בניצחונות של חיפה. אבל. אם דרא"פ תעלה לגמר,פאנטני ומסיללה לא יהיו מול בית"ר!

Drenthe

New member
נה דרום אפריקה לא תעלה לגמר

למרות שיש לה סיכויים לא קטנים, לא לשכוח, הקבוצה תהיה מעורבת אוטומטית במונדיאל 2010

Drenthe

New member
רק אליפות!

רק חבל שלא ניצחנו את בית"ר לפני כחודשיים 1:0 ( אם בוקולי היה מדייק בפנדל ), ההפרש נקודות היה יכול להיות 4 נק' בלבד לטובת ירושלים. אני לא מזלזל חלילה בבית"ר , אך מכבי חיפה השנה קבוצה רעבה מאוד.

idanliraz

New member
ושבוע שעבר עם ארבטמן

לבד מול שוערהיינו יכולים להיות הרבה יותר למעלה אגב גם בוזגלו יצטרף ואז ניתן בראש לכל הליגה אגב משהו פה כמוני מהקריות,או מחיפה

green apes4

New member
וואלה אחי אני

דווקא מהדרום... קיבוץ ליד אשקלון... אבל יצא לי להיות בכמה משחקים של חיפה... רק השנה הייתי ב-3.. כולל החצי גמר וגמר גביע הטוטו נגד בית"ר וסכנין. היה פשוט מטורף... איזה קהל מדהים!!!!! "יאללה מכבי שלי תתני הכל בשבילי כי זה רק את ואני"....

idanliraz

New member
נולדתי בחיפה

גדלתי 26 שנה שם משהו כזה היום אני גר בקרית מוצקין הייתי גר ברמת שאול,דרייפוס איפה אתה גר בחיפה?

שאלה בבקשה ../images/Emo13.gif

מי מכיר את המתאם שמאפשר לחבר בין שלטי SPS למחשב PC? כמה זה עולה? איפה אפשר להשיג? תודה לעוזרים ושבת שלום

למעלה