עלית לי בזיכרון - יש ביצוע של מאיר?

עלית לי בזיכרון - יש ביצוע של מאיר?

מישהו מכיר ביצוע של מאיר בעצמו לשיר "עלית לי בזיכרון" או "הלילה לא" או "אתה בכל זאת"? עד כמה שידוע לי הראשונה שביצעה את השיר הייתה ריטה (ב 2003) אחר כך חידש אותו דודו טסה - ביצוע מעולה. ואולי גם יש איזה ביצוע של רמי קליינשטיין באיזו הופעה לזיכרו של מאיר? אבל השאלה האם מאיר ביצע אי פעם את השיר הזה? ואם כן האם הוא הוקלט? באיזה הופעה או משהו? למה יש לשיר כל-כך הרבה שמות? ואיזה שם היה המקורי:)?

משמרותי

New member
אנסה לענות

שם השיר הוא "הלילה לא/עלית לי בזיכרון" עד כמה שאני יודע אין ביצוע של רמי לשיר בערבי הזיכרון שבהם רמי השתתף. אינני מכיר ביצוע של מאיר לשיר הזה,ואני סבור שהוא לא ביצע אותו.אולי בארכיון המשפחתי יש איזו הקלטה ביתית... אולי יש לחברי פורום אחרים תשובות יותר מעודכנות...

שאלות טובות

שלום לך, סיפור קצת מורכב אך ננסה בכל זאת: השיר המקורי 'עלית לי בזכרון' נכתב עבור ריטה. היא המבצעת שלו ועד כמה שידוע לי, אין ביצוע של מאיר לשיר. מאיר קרא לשיר במקור: הלילה לא (עלית לי בזכרון). ריטה בחרה את השם שבסוגרים כאשר יצאה עם השיר. כאשר דודו טסה עשה עיבוד לשיר ולמעשה חידש אותו, הוא קרא לו בשם הראשון של השיר.. אין עוד שמות על פי הידוע לי. מקווה שעזרתי

למעלה