עשרות רופאים נגד הטלת סנקציות על מי שלא התחסן: "דגל שחור על חירויות הפרט"

דיברגנט חדש

Well-known member
אוקיי. יפה שאמרת זאת וייתרת לי את המשך הקריאה.
אם וכאשר תגיע לרמת בגרות שכוללת יכולת להתדיין בצורה בוגרת ומבוגרת, תרגיש חופשי לעדכן.
עד אז, המשך ערב שקט ונעים והמשך משחק נחמד עם עצמך.
כן, כפי שכתבתי לך בשרשור הקודם של החסר מזל שנפטר, הכל בגלל שלא הלך לקבל חיסון, אני יודע שאתה שונא לצאת |טמבל| אך תאלץ להתרגל כי רכשת לך מוניטין כזה ועד שלא תעשה בדק בית, אל תתפלא שכולם יזלזלו בך |נחמה|

רוב הזמן נח

Well-known member
במקרה הזה כולם יודעים את מה שצריך לדעת בשביל לדון בהחלטות/הגבלות/הקלות. בכל מקרה הם טוענים (לפחות ע"פ הכותרת) טענות בתחום הדמוקרטיה והחוק. זה לא עניין רפואי.
אמרו שהממשלה החליטה על אישור של 300 איש במקום סגור לצורך ענייני בחירות. לפני יום היה מותר 10. כל החוקים האלה הם פוליטים ולא קשורים לבריאות. וביבי הוא אישיות לא אמינה בכלל.

Harrington

Well-known member
מנהל
אמרו שהממשלה החליטה על אישור של 300 איש במקום סגור לצורך ענייני בחירות. לפני יום היה מותר 10. כל החוקים האלה הם פוליטים ולא קשורים לבריאות. וביבי הוא אישיות לא אמינה בכלל.
ראשית כך בדיוק היה מתוכנן מראש למועד הזה.
שנית בוודאי שתהיינה גם החלטות שנובעות מהבחירות. חלק בלתי נפרד מהעניין ואי-אפשר בלעדיו, מה לעשות.

Harrington

Well-known member
מנהל
סיפא דבריך היא אמירה פוליטית בפני עצמה.
לגבי מספר המתקהלים כאמור מעלה; ראשית זה היה המועד המתוכנן לכתחילה לפתיחה. שנית אני כלל לא חולק על כך שלהחלטות בתחום יתכנו גם היבטים פוליטיים. עם זאת, שני דברים:
א. עדיין אין שום עדיפות לדעתו של רופא על דעתו של גולש בתפוז לעניין שאלת חירויות הפרט.
ב. בנושא הספציפי שהזכרת אני ממש לא רואה קשר פוליטי מיוחד או סיבה להתעקש לחפש קשר כזה.

סתוונית333

Well-known member
רופאים אמורים לעסוק ברפואה ולא בזכויות הפרט.
הסודיות לגבי פרט אחד שנוגע לחיסון קורונה אינו הפרת חיסיון ,
הרי לא מעבירים את כל תוכנו של התיק הרפואי לכל מי שרוצים ומדובר במטרה ראויה .

אתה אומר דברים שאין לך מושג בהם .

אור גינאל

Well-known member
אתה אומר דברים שאין לך מושג בהם .
לא אמרתי שאני לא מסכים איתם , גם אני חושב שכל אחד יכול לבחור לעצמו את הדרך שבה הוא ימות, אבל כל עוד הוא נושא נגיף מדבק ויש להרחיק אותו מלהיות בקרבת קהל, אבל זה נושא אחר .
הנושא כאן הוא ההתארגנות המסתורית שלא ברור מי עומד מאחוריה (ההסתדרות ?) ומהם המניעים שלו (פוליטיים ?) ואיזה איום מרחף על אותם רופאים באם לא יכתבו מכתב *פומבי*.

Critical Thinking

Well-known member
הבלים.
האחריות הממשלתית לבריאות הצבור מחייבת התחסנות לכל.
נתן להחריג המסרבים מחובה זו, אולם רק בתנאי שלא יבואו בצבור עד חלוף המגיפה, לא הם ולא בני המשפחה הגרעינית שלהם.

d70

Well-known member
הבלים.
האחריות הממשלתית לבריאות הצבור מחייבת התחסנות לכל.
נתן להחריג המסרבים מחובה זו, אולם רק בתנאי שלא יבואו בצבור עד חלוף המגיפה, לא הם ולא בני המשפחה הגרעינית שלהם.

אחד - אם התחסנת, מה איכפת לך שיהיו לידך לא מתחסנים?
שנית - גם מחוסנים יכולים להפיץ את הנגיף.

האחריות הממשלתית היא לספק חיסון למי שרוצה, לתמוך בשירותי הרפואה כדי שיעמדו בעומס וכתוצאה מכך יהיה ניתן להימנע מסגר ושהכלכלה תנוע.
כל ניסיונות לפלג את האוכלוסיה למתחסנים VS לא מתחסנים זו פוליטיקה עלובה ללא ביסוס רפואי.

למעלה