פורום 2031 מה נסגר איתכם? איפה אתם ?

בר דותן

New member
פורום 2031 מה נסגר איתכם? איפה אתם ?

מה זה החוסר תגובות האלה .. מה נהיה ? שאלון :) עצבני\רגוע? 1. בוקר- אין כל סיבה לקום אבל הטלפון מצלצל כל חצי שנייה. מה תעשה? -------------------------------------------------------------------------------- 2. מה מוציא אותך מדעתך? ------------------------------------------------------------------------------- 3. אם התעצבנת, כמה זמן לוקח לך להירגע ואיך? -------------------------------------------------------------------------------- 4. מה מרגיע אותך? -------------------------------------------------------------------------------- 5. מה הדבר הכי משוגע שעשית בשעת כעס? ---------------------------------ה----------------------------------------------- 6. כשאתה טועה, אתה מתנצל? -------------------------------------------------------------------------------- 7. האם אתה מאמיןה שלספור עד 10 יעזור? -------------------------------------------------------------------------------- 8. כמה פעמים בשבוע אתה מוצא את עצמך עצבני? -------------------------------------------------------------------------------- 9. מה אתה חושב על הקשר שבין הדרך שאתה מגיבה לדברים לבין התרבות בה גדלתה? -------------------------------------------------------------------------------- 10. הכל בא מהבית?

עדיש16

New member
..

1. בוקר- אין כל סיבה לקום אבל הטלפון מצלצל כל חצי שנייה. מה תעשה? אם הוא ימשיך לצלצל הרבה,אני אענה 2. מה מוציא אותך מדעתך?אנשים טיפשים 3. אם התעצבנת, כמה זמן לוקח לך להירגע ואיך? תלוי במצב, ובעיקר מוזיקה 4. מה מרגיע אותך?שוב..בעיקר מוזיקה 5. מה הדבר הכי משוגע שעשית בשעת כעס? לא זוכרת.. בטח שברתי משהו 6. כשאתה טועה, אתה מתנצל? אכן 7. האם אתה מאמיןה שלספור עד 10 יעזור? במצבים מסויימים 8. כמה פעמים בשבוע אתה מוצא את עצמך עצבני? תלוי מאוד. 9. מה אתה חושב על הקשר שבין הדרך שאתה מגיבה לדברים לבין התרבות בה גדלתה? לא יודעת.. זה בעיקר תלוי בבנאדם.. אבל ברור שהסביבה משפיעה על ההתנהגות של כל אחד ואחת 10. הכל בא מהבית? הרבה בא מהבית. והרבה בא מהדברים שכל אחד עובר במהלך החיים

יובלל ג

New member
אני לא מאמינה שאני בבית../images/Emo3.gif

1. בוקר- אין כל סיבה לקום אבל הטלפון מצלצל כל חצי שנייה. מה תעשה? עונים.. -------------------------------------------------------------------------------- 2. מה מוציא אותך מדעתך?שמישהו לא שומע כשקוראים לו, ואנשים שמתווכים על דברים שהם לא באמת יודעים מספיק עליהם ------------------------------------------------------------------------------- 3. אם התעצבנת, כמה זמן לוקח לך להירגע ואיך? מהר מאד וכל בדיחה עלובה יכולה להרגיע אותי -------------------------------------------------------------------------------- 4. מה מרגיע אותך? אנשים,בדיחות,שירים,גיטרה -------------------------------------------------------------------------------- 5. מה הדבר הכי משוגע שעשית בשעת כעס?הומ..זרקתי איזה משו מזכוכית על הדלת ---------------------------------ה----------------------------------------------- 6. כשאתה טועה, אתה מתנצל? תמיד -------------------------------------------------------------------------------- 7. האם אתה מאמיןה שלספור עד 10 יעזור? לא -------------------------------------------------------------------------------- 8. כמה פעמים בשבוע אתה מוצא את עצמך עצבני? לא הרבה -------------------------------------------------------------------------------- 9. מה אתה חושב על הקשר שבין הדרך שאתה מגיבה לדברים לבין התרבות בה גדלתה? וואו..עמוק מדי בשבילי אחרי חודש וחצי כאלה -------------------------------------------------------------------------------- 10. הכל בא מהבית? לא

WakeUpMan

New member
אני הייתי בקוקה קולה וילג'

לא יודע מה עם השאר... 1. בוקר- אין כל סיבה לקום אבל הטלפון מצלצל כל חצי שנייה. מה תעשה? אני אענה, אני לא סתם אומר שאני זמין 24/7... אחרכך מאקסימום חוזר לישון =] 2. מה מוציא אותך מדעתך? וואו... הרבה דברים, אנשים מעצבנים, לארגן דברים, לא עולים לי עוד. 3. אם התעצבנת, כמה זמן לוקח לך להירגע ואיך? יש דרכים רבות, להוציא את העצבים על חפצים, או לדבר על זה עם אנשים... 4. מה מרגיע אותך? הממ....... 5. מה הדבר הכי משוגע שעשית בשעת כעס? לא חסרים... 6. כשאתה טועה, אתה מתנצל? בדרך כלל. 7. האם אתה מאמין שלספור עד 10 יעזור? לא יודע, לא ניסיתי... עדיף לא להגיע למצב כזה. ואם הגעת, אז ... 8. כמה פעמים בשבוע אתה מוצא את עצמך עצבני? תלוי באירועים בשבוע, וזה.. אבל לא הרבה :] 9. מה אתה חושב על הקשר שבין הדרך שאתה מגיב לדברים לבין התרבות בה גדלתה? לא הבנתי. 10. הכל בא מהבית? לא

אני פה..... תמיד..........

1. בוקר- אין כל סיבה לקום אבל הטלפון מצלצל כל חצי שנייה. מה תעשה? אענה ואחזור לישון... -------------------------------------------------------------------------------- 2. מה מוציא אותך מדעתך? שקרנים.... אנשים שעשו משהו לא בסדר וכשתופסים אותם משחקים אותה תמימים שלא מבינים מה כבר קרה........ ------------------------------------------------------------------------------- 3. אם התעצבנת, כמה זמן לוקח לך להירגע ואיך? שעה - שעתיים... בדרך כלל עם מוזיקה...... -------------------------------------------------------------------------------- 4. מה מרגיע אותך? מוזיקה........... אנשים מסויימים -------------------------------------------------------------------------------- 5. מה הדבר הכי משוגע שעשית בשעת כעס? האמת שאין ממש...... -------------------------------------------------------------------------------- 6. כשאתה טועה, אתה מתנצל? קשה אבל כן....... -------------------------------------------------------------------------------- 7. האם אתה מאמין/ה שלספור עד 10 יעזור? ממש לא! זה רק מעצבן יותר -------------------------------------------------------------------------------- 8. כמה פעמים בשבוע אתה מוצא את עצמך עצבני? 1-2 -------------------------------------------------------------------------------- 9. מה אתה חושב על הקשר שבין הדרך שאתה מגיבה לדברים לבין התרבות בה גדלתה? שאלה פילוסופית לי מדי בשעה כזאת..... -------------------------------------------------------------------------------- 10. הכל בא מהבית? כן......

למעלה