פירוש פריסה אוטומטית בבקשה.

ד א ר מ ה

New member
פירוש פריסה אוטומטית בבקשה.

אני בת 28.5 שאלתי מה יהיה לגביי המגורים והכסף (כי זה מחובר אחד לשני) הפריסה היתה: 1. מלכת הגביעים 2. שלושה גביעים 3. עשרה גביעים 4. עשר חרבות 5. מלכת המטות קלף סיכום מלכת המטבעות תודה מראש דארמה

צ ל י ל 8

New member
היי דארמה ../images/Emo140.gif

זה קצת בעייתי לשאול 2 נושאים בשאלה אחת, גם אם הן קשורות אחת לשניה. ודבר שני-לא נכון לשאול "מה יהיה לגביי", זהו ניסוח לא נכון. אנא תני רקע למה נשאלת השאלה על מנת שנוכל לעזור לך לנסח את השאלה מדוייקת ביותר שתיתן את התשובה המספקת ביותר. אם יש לך שאלות נוספות, אל תתביישי לשאול

ד א ר מ ה

New member
תודה צליל../images/Emo39.gif

השאלה נשאלת לגביי כספים שהייתי אמורה לקבל מהבנק עבור הבית שאני בונה וכעת הם בסימן שאלה מה שמעמיד אותי בבעיה כלכלית קשה (כי כבר התחייבתי עבור אותם כספים), ומחייב אותי לחשוב על דרכים חלופיות (שנכון לרגע זה אני לא ממש רואה איזה) אני מרגישה במצוקה, ורוצה לדעת לאן ינשבו הרוחות. תודה שוב דארמה

batgalim

New member
ניסוח שאלה

ראשית כל - ברכות לבביות לצוף וצליל היקרות ... מאחלת לכן הצלחה
ולגבי הניסוח: מה עלי לדעת לגבי העברת הכספים מהבנק עבור הבית בחודשים הקרובים? 7 + קלף סיכום

צוף3

New member
אהלן דארמה ../images/Emo141.gif

נראה לי קצת קשה לנסח שאלה שתיתן לך תשובה חד משמעית ופתרון קורקטי. ניתן לנסח שאלה שתדבר על הדרך הטובה ביותר עבורך, אבל בעיני עדיף לעשות פריסה המשווה בין כמה אופציות שבאמצעותה יהיה אפשר לראות מהי האופציה הטובה ביותר מכולן. אני מניחה שיש לך כמה כיוונים בראש לגבי כיצד להתמודד עם המצב, אולי תרשמי אותם וננסה לעשות פריסת השוואה בין כמה אופציות? צליל - מה דעתך?

צוף3

New member
איזה כייייייייייייייף ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אחותי - התגעגעתי כל כך יאללה לעבודה

ד א ר מ ה

New member
היי ../images/Emo13.gif

אני חושבת שהשאלה האמיתית שלי היא: האם הדברים יקרו בדרך שבה אני רוצה שיקרו, כלומר על פי התוכנית המקורית. אפשר לשאול את זה? תודה דארמה

צ ל י ל 8

New member
תראי דארמה ../images/Emo9.gif

אנו איננו מנבאי עתידות ואף לא מתיימרים להיות כאלה. פורום זה נועד לייעוץ והכוונה, ועל כן לא ניתן לענות לשאלתך אם הדברים יקרו כפי שאת רוצה. הדבר היחיד שאנו יכולים לעזור לך בו, הוא לברר מה הדבר שאת יכולה לעשות כדי לקדם את האפשרויות. במקרה הכי גרוע, לשאלת כן/לא, ניתן להוציא קלף אחד בלבד, שעל פיו ניתן לחזות את התשובה...

למעלה