פישלו אצלי

מצב
הנושא נעול.

פריאלי

New member
פישלו אצלי

פישלו אצלי
עשיתי שאיבה ומתברר שהטיפול היה מוקדם מידי ולכן "אכלתי אתה" הזקיקים לא היו עדין בשלים .ולכן לא היה לי שלב שני של עוברים מחפשת משהי שגם לה קרה את אותו הדבר .....

קייצית

New member
היי פריאלי../images/Emo10.gif מצטערת על הפשלה

פישלו אצלי
עשיתי שאיבה ומתברר שהטיפול היה מוקדם מידי ולכן "אכלתי אתה" הזקיקים לא היו עדין בשלים .ולכן לא היה לי שלב שני של עוברים מחפשת משהי שגם לה קרה את אותו הדבר .....
היי פריאלי
מצטערת על הפשלה
יש לי הרושם שבד"כ לא מודים בפשלות, איך ידעת בעצם הרופאים אמרו במפורש שהשאיבה הייתה מוקדמת מדי ? מצד אחד זה מקומם לאלל´ה מצד שני מנחם לדעת שהם מספיק אחראים להודות. האם את בסה"כ מרוצה מהטיפול הרפואי לו את זוכה ? מהרופא שלך ספציפית ? ממני קייצית

הי פריאולי,שמחה שקיבלת את המלצתי

פישלו אצלי
הי פריאולי,שמחה שקיבלת את המלצתי
והצטרפת אלינו. זו אני ששכבה לצידך כשקיבלת את הבשורה.והמלצה נוספת, שימי את שאילתך גם בפורום "פוריות", אני חושבת שיש שם יותר בנות ואולי מישהיא שם כן נתקלה באותו הדבר. מקווה שתשארי עמנו ותשאבי עוד עידוד להמשך הדרך. בהצלחה בהמשך שאלה: באיזה גודל היו הזקיקים שלך כשהזרקת את הכוריגון?

אוי פריאלי, כמה מעצבן ומתסכל!

פישלו אצלי
אוי פריאלי, כמה מעצבן ומתסכל!
לעבור את כל החודש עם הזריקות, הדקירות והמתמרים, לעבור את ההרדמה והשאיבה רק כדי לגלות שמישהו לא חישב נכון והכל היה לחינם.
ניסיתי להזכר ובשנה וחצי שאני גולשת בפורומי הפוריות כאן ובחו"ל לא זכור לי שנתקלתי במקרה שהקדימו לשאוב ושלא היתה אף ביצית בשלה. להיפך כן. שאיחרו בשאיבה והביציות כבר "ברחו" מעצמן, למרות הדיכוי. להערכתי זה בוודאי לא אומר שזה לא קורה, אלא שבדרך כלל פשוט לא מודים בטעות ומכסים על הפשלה בסיפורים של "לא היו ביציות בזקיקים" או "הביציות לא היו מספיק איכותיות". עצם העובדה שהודו בפניך שהיתה פשלה נותנת להם בעיני נקודת זכות קטנה. אני מניחה שעוד תתחקרי אותם לגבי איך ולמה זה קרה. מקווה שבמהרה תתאוששי מהמכה ותחזרי שוב לחתור. שהרי כולנו באותה הסירה. ותדעי שאנחנו כאן לעבור את זה יחד איתך.

שרהודיה

New member
אוייש זה נשמע נוראי..

פישלו אצלי
אוייש זה נשמע נוראי..
כל ההזרקות הכאבים (אוייץ) לשווא
איך הצוות שם ?? כלומר האם הצוות שם כאב (עד כמה שניתן) את כאבך או שהתייחס אליך לעוד מקרה
...

לימי5

New member
כתבתי לך למטה ועכשיו קראתי פה

פישלו אצלי
כתבתי לך למטה ועכשיו קראתי פה
אז אני מנחשת שהפישול קרה במדיקל? אשמח אם תוכלי לומר מי הרופא המפשל אם הוא משם כי יש לי מה לספר לך. גם לא יזיק שידעו פה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה