ציוד קייטסרפינג

yogev130

New member
ציוד קייטסרפינג

שבת שלום.. אני מתחיל ללמוד קייטסרפינג ושמעתי שצריך רתמה מיוחדת שאפשר לשחרר את המצנח בקלות אם הוא נופל למים ומתחיל לגרור את הגולש מתחת למים. האם זה בא ביחד עם הטרפז או שצריך לקנות את זה בנפרד? ועוד משהו..יש פה מישהו מאיזור הכנרת שגולש בכנרת? תודה..

hagitoz

New member
לגבי ציוד קייטסרפינג

שבת שלום....
ראשית כל מזל טוב על תחילת הלימוד והרבה הצלחה, אנחנו איתך לאורך כל הדרך! לגבי ריתמה, בשפת המקצועית: טרפז, בעיקרון יש טרפז לישיבה וטרפז מותניים, למתחילים רצוי טרפז המחובר למותניים, הטרפז לא נועד לשחרור מהיר אלא בבר (=מוט היגוי) אשר אתה מחזיק ביד ואליו מחוברים בין 4-5 חוטים מתחבר לטרפז. לכל בר (מוט היגוי) יש שחרור מהיר למקרה חרום, כיום אין מצנח שלא מגיע עם שחרור בטיחות אך חשוב שתבדוק שכל מה שאתה קונה הוא אכן תקין ופועל בצורה נכונה. אני כרגע עברתי לגור בכינרת למשך כ- 3 חודשים, האמת שכולם בימים אלו גולשים בכינרת כי אין יותר מדי ברירות לגולשים כי בים תיכון בחודשי הקיץ הרוח מאוד חלשה , הכינרת באמת קסומה מבחינת רוחות , תבוא לבקר ולראות אותנו גולשים, אתה בהחלט מוזמן ואני אשמח לייעץ לך בכל מה שתצטרך. - חשוב לציין שלמתחילים הכינרת מאוד מסוכנת ולכן רק אם הלימוד מתבצע באמצעות סירה זה אפשרי. שוב, בהצלחה! חגית עוז

hagitoz

New member
לגבי הטרפז התבלבלתי, ישיבה מתאים יותר למתחיל

kiteaway

New member
גלישה בכנרת

כמו שחגית צינה מקודם,,הכנרת היא מסוכנתתתתת לגולש מתחיל בשביל זה יש את השאטל בכנרת במידה ותרצה עזרה 098666991

yogev130

New member
מה מסוכן בכנרת..?

זאת שלולית שעם השנים הולכת ומתייבשת. ים תיכון הוא סוער ומסוכן..לא?

hagitoz

New member
מים שקטים חודרים עמוק ../images/Emo9.gif

היי יוגב, אכן הכינרת אולי נראת מאוד שקטה ואכן היא שקטה בשעות הבוקר המוקדמות עד שעות הצהריים, בשעות הצהריים כמעט כל יום בעונת הקיץ נכנסת רוח שמגיעה מהר ארבל והופכת את הכינרת למלאה ברוח ולא סתאם רוח אלא רוח של כבין 20-35 קשרים פחות או יותר, זוהי רוח מאוד חזקה ולכן אומרים שהכינרת מסוכנת למתחילים. כמו שעמית אמר רק עם סירה ניתן ללמד במידה ואתה מעוניין. :) חגית עוז

למעלה