ציטוטים נהדרים!

ציטוטים נהדרים!

"כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה." (לא ידוע). עבר כל-כך הרבה זמן מאז שקיימתי יחסי מין, ששכחתי מי קושר את מי" (ג'ואן ריברס). "אם לא היו כייסים וחיפושים בשדה התעופה, לא היו לי חיי מין בכלל." (רודני דנגרפילד). "סקס הוא אחד החוויות היפות והמדהימות שכסף יכול לקנות." (סטיב מרטין). "חברה שלי אמרה לי אתמול בלילה במיטה: "אתה סוטה". אמרתי לה: "זאת מילה מאוד גדולה בשביל ילדה בת 15." (אמו פיליפס). "יש כמה מכשירים מכניים שמגבירים את הגירוי המיני, בעיקר אצל נשים. המרכזי ביניהם הוא המרצדס בנץ L380 עם גג נפתח." (לא ידוע). "אתה לא מעריך הרבה דברים שקורים לך בביה"ס עד שאתה לא מתבגר. דברים קטנים כמו לקבל מכות בטוסיק כל יום מאישה בגיל העמידה, דברים שאתה משלם כסף טוב בשבילם בשנים לאחר מכן." (אמו פיליפס) "אם החיים היו הוגנים, אלביס היה חי וכל החקיינים היו מתים." (ג'וני קרסון). "לפעמים אני חושב שמלחמה היא דרכו של אלוהים ללמד אותנו גיאוגרפיה" (פול רודריגז). "ביגמיה זה כשיש לך בעל/אישה אחד יותר מידי. מונוגמיה זה אותו דבר." (אוסקר ויילד). "עצות ליום-יום: אם יש לך הרבה לחץ וכאבי ראש, תעשי מה שרשום על בקבוק האספירין: "תיקחי שני אספירין" ו- "הרחיקי מילדים". (אימא) לבסוף הציטוט הטוב ביותר: הגנרל שוורצקופף נשאל לאחרונה בראיון אם יש מקום לסליחה לאלה שתכננו ויזמו את הפיגוע של ה- 11 בספטמבר. הוא ענה: "אני מאמין שלסלוח להם זה תפקידו של אלוהים. תפקידנו הוא רק לדאוג למפגש הזה." >

למעלה