קוצים בטוסיק

גרא,

New member
שוב בהריון...

כניסה כה מוקדמת להריון,היא כמובן החלטה סוביקטיבית.ענינית, דומני שעלול להיות קשה למדי לטפל בשני תינוקות,בו זמנית,ויתכן גם שיהיה מאד קשה לרואי לקבל,ולהסתגל למיכל...אבל בסופו של דבר,גם התקופה הראשונה הזו תעבור,ואז יהיה הרבה יותר קל. אכן,כדאי לשמוע גם מנסיונן של אמהות שעברו חוויה דומה,כיצד הרגישו,ואיך התמודדו..אז בבקשה..

keren_gl

New member
קוצים בטוסיק

באיזה גיל ניתן לאבחן האם לילד יש הפרעות ריכוז או שסתם יש לו ``קוצים בטוסיק``. תודה

גרא,

New member
קוצים בטוסיק?

keren ,יכולות להיות מספר סיבות ל``הפרעות רכוז``,כדברייך,בכל גיל.ועלכן,כדי להיות יותר ספציפי,אני זקוק למידע נוסף,כמו גיל הילד..מתי יש לו הפרעות רכוז,וכיצד את מגיבה.עקרונית,ילד שאינו מדבר עדיין,כלומר לא משתמש בפעלים,האבחון הוא דרך תצפית. ילד מדבר,בסביבות גיל שנתיים לערך,אפשר להעריך קשיי רכוז דרך אבחון התפתחותי+תצפית.ומגיל שלוש ומעלה,ישנם מבחנים פסיכולוגים שונים+תצפית.

soulfully.

New member
שוב הריון - דבר גדול

מנסיון שילדי כבר גדולים... אני רוצה לומר לך שזה פשוט מקסים, יש לי שני ילדים שההפרש ביניהם 1.2 אומנם קצת יותר גדול משלך אבל די דומה תראי יקירה בהתחלה זה קצת קשה וצריך הרבה מאוד סובלנות אבל היום שהגדול בין 3.8 והקטנהבת 2.6 אני יכולה לומר לך שזה כייף יש ביניהם שיתוף פעולה וחברות נהדרת למרות שהם אפילו בן ובת כך שזה גם לא משנה יקירה... שיהיה לך בהצלחה.. והמון סובלנות

גרא,

New member
הפרש גילים בין אחים..

יש כמובן גישות שונות לגבי הפרש הגילים הרצוי ביותר בין הילדים. לדעתי,יש להורים גם את הזכות,ובוודאי את היכולת,לתכנן את הגדלת המשפחה,גם אם את ממשפחה דתית.כפי שציינת,קשה מאד לאם בעיקר לגדל שני ילדים בהפרש גילים כל כך קטן,אבל זה אפשרי. עובדה,אחותך עושה זאת בהצלחה.לגבי רואי,יהיה לו קשה לקבל את מיכל,עוד תראי...יש ילדים ש``סוחבים`` את הקשיים הללו לאורך שנים רבות,ואחרים מתמודדים היטב,ועוברים די מהר לסדר היום. הצלחת ההתמודדות,תלוייה מאד בתגובה נכונה של ההורים..

למעלה