קצת על ההופעה בסוזן דלל

timmy2120

New member
קצת על ההופעה בסוזן דלל

נתחיל בזה: המקום יפה. או כמו ששלומי אמר "אם הייתי צריך לומר מה המקום היפה ביותר בת"א אז סוזן דלל בהחלט היה בחמישיה הפותחת". בעכשיו להופעה: היה חזק! הייתי בשורה ראשונה קצת בצד וזה די היה לא חכם כי הסאונד הציק, אבל לפחות לא הסתירו לי לראות כלום =] ואלה השירים שהיו: פעם שירים דניאלה שרמוטה פוריטנית New Age Women אני שוקעת... תפוס אותי גור חתולים האזרח האחד ויז'נס אוף דילן קלי ויעלה 90210 בעיות אישיות כשהיית איתי הומור מותק את אצלי בראש מוכן לאהבה יחזקאל ממשיל יחזקאל vs. ניו יורק עמוק כולם אומרים עברנו לצפון מסיבת חוף הדרן: סיגריות אינטואיציה אריק [בגרסת קאנטרי] היה שווה כל שקל. ולמדתי כמה דברים: 1) שלומי אוהב לרקוד עם הגב לקהל כדי להראות את התחת [וכשהוא טפח עליו הוא גרם ללא מעט בחורות לצעוק] 2) את השיר מוכן לאהבה כתב בהשראת "ספר שאותו לא סיימתי לקרוא" חח. הספר הוא "עיון:מוכן אהבה" או משהו כזה. 3) כמו כל אמן - הוא אוהב מחיאות כפיים מוגזמות =] 4) לבוא לעוד הופעות [מה רע? =] ] ולסיכום- נהנתי ביליתי שמחתי ריגשתי וזה מה שחשוב :]

bleeding guitar

New member
../images/Emo51.gif על הסיכום ../images/Emo168.gif

ואכן שאני נזכרת בהופעות קודמות מסכימה מאוד לגבי מסקנה א' :- )

bleeding guitar

New member
נאמממ ../images/Emo168.gif

ציטוט: ולמדתי כמה דברים: 1) שלומי אוהב לרקוד עם הגב לקהל כדי להראות את התחת [וכשהוא טפח עליו הוא גרם ללא מעט בחורות לצעוק]

ivis

New member
הספר הוא ''עיין ערך אהבה'' של דוד גרוסמן

ואז הבדיחה הקבועה של שלומי אומרת ''אמרו עיין.. אז עיינתי...'' שמח שנהנית.

למעלה