קצת שאלות

T נ י א ל

New member
קצת שאלות

אהלן, יש למישהו כאן מדריך איך לעשות מכות בננה (מכות מסובבות)? תודה מראש.

9ball master

New member
יש לי.....

בראש שלי.... ברגע שיהיה לי קצת זמן אני אנסה לכתוב משהו שיהיה ברור...

T נ י א ל

New member
עוד שאלה אם אפשר...

כשאני מנסה לתת Back Spin בכדור, 2 מתוך 5 יוצאים לי מצוין, עוד 2 מתוך 5 יוצאים לי מעפן, יעני Back Spin של 5 ס"מ לא יותר, ועוד חמישית יוצא לי שאני מקפיץ את הכדור הלבן אל מחוץ לשולחן. לצורך העניין, back spin זה כשהכדור הלבן פוגע בכדור כלשהו וחוזר אחורה. האם יש טכניקה כלשהי? אני מביא במקום נכון בכדור הלבן, אבל משום מה לא תמיד יוצא. תודה מראש.

9ball master

New member
תשובה ../images/Emo26.gif

על מנת לייצר back spin (מכת משיכה) יש לפגוע בכדור הלבן מתחת למרכז הכדור הלבן. ככל שמכה תהיה יותר נמוכה אפקט המשיכה יהיה גדול יותר אבל אם יורדים נמוך מידי אז נוצר misscue והכדור קופץ, יש למצוא את הנקודה הנכונה על מנת לבצע את המכה הרצוייה ובשביל זה חייבים להתאמן.... דבר נוסף חשוב על מנת להצליח במכה זאת (ובכל מכה אחרת) באופן עיקבי זה סטרוק טוב וישר וחשוב לשמור על המשכיות התנועה (follow through)

T נ י א ל

New member
עוד שאלה פשוטה

אמרו לי שיש להשתמש בטכניקה מסויימת ע"מ למצוא את הזוית הנכונה שבה אני אמור להכות עם הכדור הלבן בכדור המטרה בכדי שיכנס, מהי הטכניקה? אני לא משתמש בשום טכניקה, אני מדמיין בראש באיזה זוית לתת. אם יש טכניקה מדוייקת יותר אשמח לדעת מהי.

T נ י א ל

New member
ועוד שאלה...

בעיקרון יש לי שטח פנוי של 315x240. זה יכול להספיק לשולחן 7 פיט + מקום להניף את המקל?

9ball master

New member
לא מספיק....

ישאר לך בערך 50 ס"מ מכל כיוון כשאתה צריך לפחות 150 ס"מ מכל כיוון.

למעלה