רוצה לספר איפה אני עומדת כרגע..

רוצה לספר איפה אני עומדת כרגע..../images/Emo4.gif

אז ככה את החוזה סיימנו מזמן הגשנו את זה לוועדה אבל שם זה הקטע שנמשך כל כך המון זמן...כבר הייתי בראיון שם כבר הגשנו הכל ועכשיו לפני שבוע הם שלחו לעוכי דין שלי ושל הזוג תיקונים מסוימים מה יהיה הסוף אני ממש לא יודעת גם אני נכנסת כבר לדיכאון כאילו שזה נמשך כמו מסטיק..כל פעם צץ משהו חדש וחשבתי שזה כבר יגיע לוועדה אז זה ירוץ. טוב עכשיו מה שנותר זה לחכות שישנו את התיקנים לבקשתם של הוועדה ואז החתימה וגם אנו יוצאים לדרך... דרדסית

מירבי*

New member
העניין של התיקונים בחוזה לא אמור

להימשך זמן רב, זה נגמר בין העו"ד של הוועדה לבין זה שלכם. אגב, כמה זמן עבר מהרגע שהתחלתם את כל התהליך עד היום? בהצלחה מירבי*

אז ככה...

ישנם שני עורכי דין אחד שלי ואחד של הזוג...את הבקשה של התיקונים העבירו לשניהם רק שהעורך דין של הזוג נמצא בחו"ל והוא חוזר לארץ ביום שלישי הזה והוא זה שידפיס את התיקונים ואז נשלח את זה לוועדה..אבל השאלה לגבי הזמן זה הקטע המיאש ..את כל ההתחלה הרצנו ממש יופי כל הטפסים שבקשו מבחינה רפואית פלילית פסיכולוגית הכל רץ יפה ...אבל הקטע של הועדה כבר אפשר לומר נמשך כחמישה חודשים ממש יאוש..בכל מקרה אני מקווה שיום שלישי שהעורך דין שלהם יגיע לארץ העניין ירוץ יותר מהר ..מה גם שפורים נכנס באמצע אך אביבה הבטיחה לי בטלפון שהיא תכניס את זה זריז ותקבע לנו תאריך חתימה ממש קרוב ...אני ממש מקווה כי אני כבר התיאשתי מהוועדה. ואני די רוצה גם כבר להתחיל בתהליך מה גם שהאשה המדהימה שאני יעשה לה את התינוק גם כבר משתוקקת לזה מאוד..אז מקווה שזה יזוז סוף סוף. דרדסית

נמשושה

New member
העיקר שעברתם../images/Emo45.gif

מה שחשוב זה שהם אישרו גם אותך וגם את הזוג! (יש זוגות ופונדקאיות שלא עוברים ועדה בכזו קלות, אם בכלל). אז נכון שעניני הניירת לוקחים קצת זמן, אבל זה יהיה מאחוריכם במהרה. בהצלחה

למעלה