רייקי וטיפולים

רייקי וטיפולים

שמי גילה נועה אני מאסטר ברייקי - מעניקה את הרייקי תמורת חיבוק וחיוך למאותגרי המחלה
מצרפת מאמר = קריאה,, למעונינים צרו קשר.
גישה מקצועית

רוברט היה אינסטרומנטלי בקבלת רייקי לאיידס המרכז. "חוויתי רייקי לראשונה לפני שבע שנים", הוא נזכר. "זה הפך לגרעין של הריפוי שלי, הרגשי ופיזי. רציתי ליישם את זה כאן, אבל אני לא יכול למצוא את הדרך להביא אותו לסביבה הרפואית המקצועית. עד שפגשתי את פמלה. יש לה את האישיות הנכונה, סוג נכון של מקצועיות שעזר לנו לגשר על הפער ".

"הסוג הנכון של מקצועיות" של פמלה פתח דלתות למרכזים רפואיים בכל רחבי העיר ניו יורק. בנוסף לעבודתה בסנאט Luke's-רוזוולט, היא הציגה טיפולים משלימים לצוות רפואי ומטופלים במרכז רפואי בית ישראל, הפרסביטריאנית מרכז רפואי קולומביה, מרכז רפואי מונטיפיורי, ממוריאל סלואן קטרינג במרכז הסרטן, בית חולי סנט וינסנט, קסלר מכון לשיקום, וטרנס קרדינל קוק מרכז בריאות, במחלקות לרפואת משפחה ואונקולוגיה, ופסיכיאטרי, איידס וסרטן תוכניות שלאחר טיפול. היא גם שומרת על תרגול הרייקי פרטי.

מהו המניע שלה ללקיחת רייקי לבתי חולים?

"אני רואה צורך בריפוי ורוחניות כדי שתוחזר לרפואה", הסבירה פמלה. "אני בא משושלת ארוכה של אחיות. אני רגיש מדי, אז לא לעסוק ברפואה, אבל אני חולק כי רצון להחלים. והיה לי הרבה חשיפה המוקדמת לסביבה הרפואית."

פמלה מאמינה שהדרך לעשות ריפוי זמין למספר הגדול ביותר של אנשים היא לעבור למקצועות הרפואה, ויש לה חמלה אמיתית לאנשי מקצוע רפואיים. "לא יכולתי לסבול את עדי סוג של סבל שרופאים ואחיות העדים על בסיס יומי בלי שתוכל לעשות משהו כדי להקל עליו. רייקי הוא תמיכה רבה עצמה לעבודתם, ותמיכה הפשוטה ביותר".

"על ידי מקבל רייקי לבתי חולים", היא הוסיפה, "אנחנו יכולים להתחיל ריפוי הרפואה שלנו".

saribon

New member
זה לא כל כך נראה כמאמר

אולי יותר כתקציר , וגם זה לא מאוד מובן ומסודר..בואי נגיד שאם את רוצה לשכנע אנשים בתועלת של רייקי - כדאי להשתמש במאמר אחר..

תודהה

אני מקווה שהצלחתי ולו במעט להעביר בנושא הרייקי
חג מוארומלא בניסים לכולנו
מאנרגיית החיים

הנה עוד מאמר,,, ותודהה

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&
ei=yXCiUMPwJouY1AWVmYHYBg&hl=iw&langpair=en%7Ciw&rurl=translate.google.co.il&u=http://www.whcenter.org/&usg=ALkJrhhwcor6df-OoLPUs426PAi0vbvxfg

רייקי בבתי חולים "
רייקי היא אור מגע טיפול, אנרגיה מבוססת שמפחית מתח ומגביר הרפיה לבריאות טובה יותר. ראה כיצד רייקי נוגע בחייהם של חולי הסרטן בוושינגטון מכון הסרטן במרכז הרפואי בוושינגטון"
איזו מודעות - כן, כמאסטר הברייקי ומנסיון ,אנרגיית הרייקי מסייעת לחולי סרטן ולא רק
היא מסייעת למיגרנות מהסוג הקשה, חרדות, כאבים ועוד

saribon

New member
מעגלי ריפוי בחינם - נמשכים

מסתבר שהמרפא המקסיקני עליו כתבתי לפני כשבועיים -עדיין בארץ וממשיך לפתוח מעגלי ריפוי באזור המרכז.
מצ"ב קישור לדף העדכני - ועדכונים שוטפים לגבי מעגלים נוספים אפשר למצוא בדף הבית של הום יוגה בבני ציון המארח את המאסטרו. בצד שמאל של המסך יש הודעות רצות "אירועים קרובים" ושם מצוינים מעדלים נוספים של מאסטרו קונסטנטינו.
מאחר שזה בחינם ומאחר שאנשים מדווחים על דברים טובים שקרו - אני מזכירה לכם שהאופציה קיימת.

למעלה