שאלה לגבי חזרה לטיפולים

מצב
הנושא נעול.

לימקי

New member
שאלה לגבי חזרה לטיפולים

שאלה לגבי חזרה לטיפולים
כמה זמן לפני שאני מעונינת בIVF עלי להגיש בקשה לקופה לצורך קבלת התחייבות ?

תבדקי באיזה יום הועדה מתכנסת

שאלה לגבי חזרה לטיפולים
תבדקי באיזה יום הועדה מתכנסת
יש ועדה שמתכנסת פעם בשבוע-שבועיים (כמובן שבזמן שאת צריכה הם תמיד מבטלים ישיבה). תשאלי את הפקידה בקופ"ח והיא תגיד לך מתי להגיש את הטפסים כדי לא לפספס את הועדה. תשובה מקבלים תוך כמה ימים, אם כל הטפסים בסדר. אני במכבי והם מאוד מאוד יעילים בעניין הזה.

תלוי באיזו קופת חולים את

שאלה לגבי חזרה לטיפולים
תלוי באיזו קופת חולים את
גיליתי שב"מכבי", למשל, בכלל אין ועדה אלא הרופא המחוזי לבדו מחליט (והוא לא צריך "להתכנס"). לי זה לקח פחות משבוע לקבל אישור ותופס 17. מה שעלול לקחת הרבה יותר זמן זה להשלים את כל הרשימה הארוכה של הבדיקות שביה"ח דורש, אם אין לך תוצאות עדכנית (מהשנה האחרונה). מהבירורים שערכתי, בחלק מהמקומות (תל השומר, למשל) מוכנים לקבוע פגישה לפתיחת תיק לאחר שכל הבדיקות בוצעו, גם אם התוצאות עדיין לא התקבלו. הכי כדאי להרים טלפון לסניף שלך ולקבל תשובה מוסמכת. ברוכה המצטרפת אלינו, לימקי, ונקווה ששהותך איתנו תהיה קצרה ובמהרה תעברי לפורום הבא.

לימקי

New member
אז אני מבינה שבכל מקרה כדאי לי

תלוי באיזו קופת חולים את
גיליתי שב"מכבי", למשל, בכלל אין ועדה אלא הרופא המחוזי לבדו מחליט (והוא לא צריך "להתכנס"). לי זה לקח פחות משבוע לקבל אישור ותופס 17. מה שעלול לקחת הרבה יותר זמן זה להשלים את כל הרשימה הארוכה של הבדיקות שביה"ח דורש, אם אין לך תוצאות עדכנית (מהשנה האחרונה). מהבירורים שערכתי, בחלק מהמקומות (תל השומר, למשל) מוכנים לקבוע פגישה לפתיחת תיק לאחר שכל הבדיקות בוצעו, גם אם התוצאות עדיין לא התקבלו. הכי כדאי להרים טלפון לסניף שלך ולקבל תשובה מוסמכת. ברוכה המצטרפת אלינו, לימקי, ונקווה ששהותך איתנו תהיה קצרה ובמהרה תעברי לפורום הבא.
אז אני מבינה שבכל מקרה כדאי לי
לפנות לרופא שלי על מנת לבצע את הבדיקות ורק אח"כ להגיש בקשה. הם דורשים רק פרופיל הורמונלי או גם בדיקת זרע וצילום רחם כמו בפעם הראשונה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה