שאלה מספר 3 יוצאת לדרך

דן צ

New member
שאלה מספר 3 יוצאת לדרך../images/Emo124.gif

והפעם קצת על המארחים חלק א´: היכן מתקיים המשחק הראשון של המונדיאל? ומה שמו של האיצטדיון שבו יערך המשחק הראשון? חלק ב´: מהו האיצטדיון הגדול ביותר שבו יערכו המשחקים? והיכן הוא נמצא? כמה מקומות ישיבה יש באיצטדיון ? הפעם שאלות קשות אבל אני מבטיח תשובות מפורטות מחר ומי שיפתור אותם במדויק אני אוריד בפניו את הכובע

גלעד2287

New member
הנה... אני חושב שאני יודע... ../images/Emo8.gif

אז ככה דן.... המשחק הראשון של המונדיאל יערך באיצטדיון המונדיאל בסיאול, קוריאה. סיאול היא עיר הבירה של קוריאה.... האיצטדיון הגדול ביותר הוא הבינלאומי ביוקוהומה, יפן. הוא יארח גם את הגמר, והוא מונה 70,000 מקומות.... נראה לי שאני לא טועה פה... נראה אם מישהו חושב אחרת...
גלעד

אמירש

New member
אני יכול לנסות ../images/Emo8.gif

א´: המשחק הראשון של המונדיאל - צרפת - סנגל יתקיים בסיאול, קוריאה. האיצטודיון נקרא כמדומני - Seoul World Cup Stadium. ב´: האיצטדיון הגדול ביותר בו יערכו המשחקים הוא ה- International Stadium Yokohama שביוקוהמה, יפן. באיצטדיון יש 70,000 מקומות ישיבה.

גלעד2287

New member
נו דן, אין תשובות../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif ../images/Emo8.gif

מה עם התשובות?? חחחחחחח יאללה אני במתח!! סתם סתם אבל איפה התשובות?

דן צ

New member
שניכם עניתם תשובות נכונות ומלאות

קטונתי................

אמירש

New member
בקשר לאיצטודיון יוקוהמה

לא יכלו לבנות איצטדיון יותר גדול למונדיאל? 70,000 מקומות ישיבה זה לא מספיק לדעתי, לא שאני נוסע לראות את זה או משהו, פשוט זה נראה קטן מדי בשביל גביע העולם בכדורגל

דן צ

New member
נכון , אבל.........

אם הם יבנו איצטדיון ענק , מה הם יעשו אחרי המונדיאל עם אותו האיצטדיון??? הכדורגל לא כל כך פופולרי כמו באירופה.

אורדי12

New member
לדעתי התשובה היא

שפיפא לא מאפשרת לערוך את הגמר באיצטדיון גדול, בגלל הבטחון. גם במונדיאל 98, הגמר שהיה בסטאד דה פראנס, שמכיל 80 אלף, בגמר צפו רק 65-65 אלף אם זכרוני לא מטעה אותי. אחרי המונדיאל הם התחילו בהרחבה והגדלה.

דן צ

New member
במונדיאל ספרד 1982

היו 100 אלף צופים במשחק הגמר. דרך אגב , מישהו יודע מהו האיצטדיון הגדול בולם?

אורדי12

New member
דברעם השתנו מאז 1982, והאיצטדיון

הוא המרקנה בברזיל, איצטדיונה של פלמנגו, מכיל 120 אלף. אגב, גם שהיה מונדיאל בברזיל לא צפו בו 120 אלף (הוא נבנה במיוחד למונדיאל)

אמירש

New member
לא ולא

במונדיאל 1950 במרקנה היו 200,000! איש, או ליתר דיוק - 199,854!!!

למעלה