שאלה על שיר מאחד הפרקים

rangrok

New member
שאלה על שיר מאחד הפרקים

לפני כמה ימים היה פרק של csi LV אם המאפיונר המת והאוטו עכשיו אני מנסה למצוא את השיר שהייה בקריוקי בהתחלה תהיתי אולי מישהו יודע איזה שר זה

תנסה Good Times Roll - The Cars

אם לא- Mad World - Tears for Fears and Gary Jules אם שניהם לא עונים על הדרישות, (הרשימה זה לפי סדר ההשמעות בפרק) אז בטח מדובר בפרק אחר

Marg H

New member
השיר MAD WORLD

זה הפרק עם אלונה טל, זה הפרק עם הרוקסטאר שמת והיא הייתה איתו באותו ערב. משום מה, נראה לי שהוא מדבר על leaving legend. אין לי הוט אבל משודרת שם עונה 7? כי זה פרק 9 בעונה ההיא. וזה המאפיינר, האוטו וקריוקי היחידים שאני זוכרת.

הוא מתכוון לעונה 6 לא? זה מה שיש בהוט זון

בימים אלו
אני חושבת שהוא מתכוון לפרק שמישהו רצח מישהו, ואז הוא נדרס בתאונת דרכים, ואז גם הבחורה מתה, לא?

../images/Emo58.gifהיה פרק על

מאפיונר שחזר מן המוות מישהו שר קריוקי והתחבב עם מישהו על כיסא גלגלים- וכשהם יצאו לחניה "ההוא" דחף את הנכה לכביש סואן, מוצאים אצלו בכיס תמונה עתיקה של כמה אנשים שעונים על אוטו. אחרי זה הראו בחורה זקנה שמבקשת עזרה ממישהו בחדר מדרגות, וכשהדלת נסגרת היא רוצחת אותו ובפה שלו מתגלה אותה תמונה עתיקה, עם כמה אנשים. אחרי זה בחור שנרצח בתור תנור וכו' בסופו של דבר מסתבר שהבחור שחשבו שהוא מת כל השנים חי בעצם במקסיקו, והוא חזר כדי לנקום כי היה בטוח שנשארו לו ימים ספורים לחיות בגלל רסיסי כדור ישן בחזה. אבל קאתרין מפתיעה אותו שהוציאו לו את הכדור והוא הולך להרבה שנים בכלא, ולצערו אף אחד כבר לא יכיר את המאפיונר שהוא היה.

Marg H

New member
זה אותו פרק שאני אמרתי ../images/Emo3.gif

אבל הוא עונה שביעית ודרור אמרה שמשודרת עונה שישית, אז זה לא זה.

למעלה