שאלה

almoninit

New member
שאלה

שלום לכולם! מישהו יכול בבקשה לעזור לי לעשות סדר? כמה עונות יש לפמלי גיא?? וכמה פרקים בכול עונה? אני חדש בנושא ומגלה כול הזמן פרקים שחסרים לי אשמח אם תוכלו לעזור לי. תודה

dsol

New member
../images/Emo128.gif 6 עונות...._../images/Emo189.gif

שים לב שגם לפי האתר שהבאת... הפרק האחרון שיצא זה פרק 107. The Former Life of Brian והוא נכלל בעונה 6 מה שגם... שלא בטוח שבעונה הזו יהיו רק 12 פרקים כמו שמסודר שם

ArielBiMBa

New member
זה כל הבלבול עם עונה 4 שהופסקה באמצע

זאת אכן עונה 6 ולא 7.יש הוכחה - זה ההגדרה הרשמית של יוצרי פאמילי גאי. עונה 4 הופסקה באמצע למשך הרבה זמן ואז הומשכה,וחלק קראו להמשך עונה 5. אבל זאת עונה 4,בוודאות.

נצל"ש - שאלה משלי - זיהוי פרק

אהלן מישהו יכול לעזור לי למצוא את הפרק שבו סטואי אומר את אחד המשפטים החזקים שלו לפי דעתי : "Well, I'd love to stay and chat, but you're a total bitch." :) :) :) תודה!

. From Method to Madness

זו העונה השלישית... בהחלט פרק נהדר... החלק השני שלו מהעונה הקודמת אפילו עוד יותר טוב, אבל גם הוא נהדר.

חזק ואמץ! :)

תודה! בסדרה כמו פמילי גאי שסדר האירועים והעלילה כל כך חסרת סדר, תמיד תקועים לי במוח סצינות שאין לי מושג מאיפה נלקחו אבל סחטיין עליך שאתה מצליח לחבר סצינות ולעשות קצת סדר

כן.

http://www.tv.com/family-guy/show/348/episode.html אם אתה רוצה לעשות סדר לעצמך לעתים, תסתכל באתר הזה לפי עונה ותמצא לפי התקציר את הפרק שבו נזכרת. (לא שזה מה שאני עשיתי........................
הכל.. אה... נמצא בראש! כן...
)

למעלה