שאלה

inbar05

New member
שאלה

כאחת שהיתה רוקדת הרבה באונ´ ת"א בחוג של המרקיד משה תלם - זכורים לי הרקדות ממש נחמדות - קצב, גיוון, הרבה הרבה הומור וצחוק. מישהוא יודע אם משה תלם עדיין מרקיד ואם כן היכן?

לא כבר אין לו חוגים בארץ

הוא ממשיך להדריך בחו"ל ובעיקר ללמד את ריקודיו החדשים אותם אינו מצליח להחדיר לחוגים בארץ.

עומרה

New member
השינוי שקרה!

עצם העובדה שמשה תלם לא מצליח להכניס את ריקודיו לחוגים בארץ בגלל המזרחיות שהשתלטה גרם לי לעזוב את הריקודים!!

inbar05

New member
אפשר לקבל הסבר קטן../images/Emo35.gif

הריקודים החדשים של משה תלם הם רק מזרחיים ? מה בדיוק הסיבה שמשה לא הצליח להכניס את ריקודיו להרקדות ?

עין הרע

New member
להפך!

משה תלם שייך למרקידים של דור קודם מבחינת השירים שהוא אוהב ומלמד ולכן הוא מתאים יותר לריקודי נוסטלגיה והרקדות בחו"ל!

האמת היא:

איכות הריקוד הינה במקרה הטוב במקום השלישי בין הגורמי להפצתו של הריקוד. מבלי להכנס לאיכות ריקודיו של משה (שלדעתי יש לו גם טובים וגם פחות טובים) הרי שני גורמים אחרים הם החשובים ביותר כדי להפיץ ריקוד: א. אם יש למחבר הריקוד חוגים גדולים משלו בהם יוכל "לדחוף" את ריקודו קדימה ו/או שיהיו לו חברים טובים שיש להם חוגים כאלה. ב. צריך "לתפוס" שיר פופולרי שנשמע הרבה ברדיו, אם לא - הסיכוי קלוש.

inbar05

New member
היי עומרה...

לדעתי, משה תלם היה ועדיין אחד המרקידים הטובים בארץ. אם לא נהנית בהרקדותיו, מן הסתם יכולת ללכת להרקדות של מרקידים אחרים. אני חושבת שהכעס שלך מופנה אל הבן-אדם הלא נכון. לגבי התופעה שכמעט לכל שיר חדש ממציאים ריקוד יש להפנות אולי לוועדה של ריקודי-העם!

ימיכל

New member
ענבר - לדעתי לא הבנת את עומרה

המצב בדיוק הפוך - עמרה טוענת שבגלל שהריקודים המזרחיים השתלטו לפני כמה שנים על ההרקדות משה תלם מצא את עצמו לא מתאים יותר משום שהוא יותר מתאים לזרם הנוסטלגי. גם אני עצמי חוויתי את השינוי הזה - רקדתי שנים בהרקדות של תלם וראיתי איך הוא נאלץ להכניס את הריקודים ה"פופולריים" על חשבון הותיקים וראיתי גם את כאב הלב האישי שלו על כך. לכן אני לא מתפלאה בכלל שאין לו כיום הרקדות בארץ, כמה זמן אדם יכול לעשות שקר עם עצמו?

ריקודים שאהבת

תוכלי למצוא באתר שלי תחת הכותרת "נוסטלגיה" חפשי ותמצאי הרבה. אם אהבת כמוני לרקוד באוניברסיטה ובקיסריה את מוזמנת ב5.1.02- בקאנטרי דקל (מוצ"A) בשעה 21:00. אשמח לראותך, רצוי לבוא עם בן זוג

inbar05

New member
ירון שלום!

באתר שלך, "רוקדים", מצאתי להפתעתי גם הרבה חוגי "נוסטלגיה". בהזדמנות הראשונה שלי אני מתכוונת ללכת לאחד מהחוגים האלה!!!

למעלה