שאלה

SHAHAF UZI

New member
הדרך לגן עדן עדן רצופה בגיהנום..

ואנו למדים בדרך כלל בדרך הקשה.

lboy2

New member
שאלה טובה../images/Emo13.gif...

אני מסכים עם הרבה תגובות שנאמרו.. ואני רוצה להוסיף שהדרך הכי טובה להעצמה אישית
היא ללא ספק גישה חיובית
גישה חיובית עוזרת תמיד...היא תמיד תשפר את המצב, לא לשלמות, אבל תמיד ליותר טוב...

העצמה זה להפוך לעצום, להגדיל,

להאדיר את ההישגים, את היכולת, את היוקרה, את המעמד, את המקום בכלכלה ובחברה. הדרכים להעצמה הן בעבודה, בהגשמה, בהצלחה, ביחסים,ביצירה, בלימודים,בהתחברות וקבלה למעמד, למסגרת סוציאלית...

חושחושה

New member
העצמה זו גדילה,שמתאפשרת לדעתי

רק אם מוותרים על השיפוט הביקורתי הזה שיש כמעט בכל אחד מאיתנו לצערי, אני באופן אישי מנסה כל הזמן לומר לו (לשיפוט) שילך ממני, תודה רבה אין לי צורך בך יותר... מפעם לפעם אני מרגישה הרבה יותר משוחררת ממנו ומכאן באה לי תחושה מאוד חזקה של עוצמה פנימית שנוסכת בי המון רוגע, והסתכלות רכה יותר על החיים.

SHAHAF UZI

New member
ערב טוב

השיפוט הביקורתי נובע מצורך פנימי שיש לך לתקן,לרסן,ולהתחדד. את בועטת בו בקור רוח. הוא בסך הכל אומר לך " שניה אחת חושחושה,בואי נשב נדבר כמה דקות,נראה מה אפשר לעשות"?. איזה מנגנונים לריסון עצמי יש לך? האם יש לך בכלל? יש אדם שלא זקוק לשיפוט ביקורתי לדעתך ? לילה טוב.

חושחושה

New member
בוקר טוב, ושבת שלום...

קודם כל אני לא בועטת בו בקור רוח, אלה משחררת את השיפוט הביקורתי המעיק הזה, משחררת אותו באהבה, כי בסך הכל שרת אותי נאמנה יותר מידי שנים, בודאי שיש לי מנגנונים לריסון עצמי, מותר האדם מן הבהמה, אך לא השיפוט הביקורתי תורם לזה, אלה תחושת השחרור והאהבה שיש לי בלב גורמת לי לשבת עם עצמי ולחשוב שנייה ולהבין ששום דבר הוא לא נגדי, והכל בסך הכל די בסדר, ואין ממה להלחץ, ההפך ממה ששיפוט ביקורתי שלי כלפי עצמי היה גורם לי להרגיש, אני מאוד מקווה שאני מובנת!!! שבת נעימה ומבורכת!

../images/Emo20.gifבוקר טוב מקסים ואפור משו../images/Emo186.gif

אתמול התעצמתי. ממשיכה את תהליך הריפויי וההתעצמות השבת... פתגם עתיק אומר: הרופא מקשט את הפצע ~אלוהים מרפא אותו. (מתכוונת לריפויי ע"י תפילה אישית שיכולה לגרום להרמוניה בין במודע והתת מודע.) ת'ראות בינתיים יום מקסים לכלם.

השאלה שלך מניחה

שעוצמה זה מקום להגיע אליו. האם לא יותר מדוייק יהיה לומר שעוצמה היא מקום לבוא ממנו?

למעלה