שבת שלום לכולם

שבת שלום לכולם

שלום לכולם,
נשמח לשמוע מה שלומכם
ואיך עבר השבוע שלכם...
שבת שלום מאיתנו,
צוות Y elem

הזמן האחרון

וואוו קרו המון דברים בזמן האחרון. השיחות עם היועצת עוזרות לי מאוד אבל יש עדיין עוד קושי. לאט לאט היא נכנסת יותר עמוק לשבר שלי, ומנסה להבין מאיפה הוא נובע.
עד עכשיו זה היה מעין שיחות בירור כאלה על מה קורה בכללי ועל מלא לחצים רגעיים ועל ההתפרצויות. לפני כמה ימים היא העמידה אותי בפני שאלה ממש קשה- אם אני רוצה ויכולה לפתוח באמת את מה שגרום לשבר הזה ואם יהיו לי הכוחות אחרי זה לסגור אותו. אמרתי לה שאני לא יודעת אם אני יכולה אבל אני כן רוצה להיפטר מזה כבר. מהדבר המגעיל הזה שדבוק לי על הנשמה ולא יוצא. מהדבר הזה שגורם לי להרגיש כאב בחזה ותחושה נוראית של עצבות לא נגמרת.

אני עדיין לא מצליחה להגיד את כל הדברים. יש דברים שלעצמי אני לא מצליחה להגיד. אבל אני כן חושבת שזאת התקדמות ענקית מהמקום השבור הזה שהייתי בו לפני כמה שבועות.
אני כן חושבת שזה איזשהו צעד קדימה. גם אם כל צעד שנעשה הוא קטן זאת עדיין התקדמות לא?

אבל הפחד הזה מהנפילה הבאה עדיין נמצא. אני כל הזמן באיזשהו פחד תמידי כזה מההתקף חרדה הבא או מההתפרצות בכי הבאה. היא אומרת שזה טוב לבכות אבל אני שונאת את זה..

התקדמות

הי לך,
נשמע שאת עוברת תהליך לא פשוט אבל משמעותי ביותר.
כתבת בצורה מאוד מרשימה על היכולת שלך לשרטט את הגבולות שלך של מה את רוצה ויכולה לעשות היום ומה עוד לא..
הרצון שלך לחיות מתוך שמחה ומתוך לב נקי ולא כאוב הוא רצון אנושי ,טבעי ומשותף לרבים מאיתנו.
והנה,את עושה את הדרך כדי להשיג את זה.
צעד אחרי צעד, שלב אחרי שלב
נראה שאת בדרך..

תני מקום לפחד,לחשש,לבכי - גם הם טבעיים. גם הם חלק מהדרך.
ותמשיכי ללכת בה
ולשתף אותנו בכל מה שתבחרי.

שלך,
שחר

למעלה