שיחות ייעוץ טיפוליות און ליין לישראלים

שיחות ייעוץ טיפוליות און ליין לישראלים

כשהייתי בשליחות עם בעלי והילדים בחו"ל, הייתי חייבת להתייעץ עם איש מקצוע (פסיכולוג או עובד סוציאלי). המעבר למדינה זרה הציף מעל פני השטח המון בעיות שלא הייתי צריכה להתמודד איתן בארץ: געגועים למשפחה ולחברים, קושי למצוא את עצמי במדינה החדש, חוסר יכולת למצוא תעסוקה בזמן שבעלי לא בבית, פתאום לא היתה לי הגדרה של אשה עובדת, קשיי הסתגלות של הילדים במדינה זרה עם שפה שהם לא מכירים, קשיים בזוגיות שצצו מעל פני השטח, שאלות של מי אני ומה אני, תחושה של בדידות, ניכור, קושי להתחבר למנטליות הזרה ועוד... לא רציתי להתייעץ עם מטפל שלא מדבר עברית, כי קשה לדבר על נושאים טעונים רגשית בשפה זרה, אך עוד יותר מזה, לא רציתי מטפל שלא מבין את המנטליות הישראלית. איך הייתי יכולה לשתף מטפל אמריקאי בתחושת הגעגועים לפסח עם המשפחה, בהתמודדות עם המשפחה הפולניה שלי והמשפחה המרוקאית של בעלי, בתחושה של חיים עם בעל בקבע, במצב הבטחוני בארץ וברצון לנגב חומוס אצל סעיד בעכו העתיקה. לכן, מתוך הצורך שהיה לי החלטתי לתת מענה לישראלים השוהים בחו"ל ורוצים לקבל טיפול וייעוץ ע"י מטפלת ישראלית שמבינה את המנטליות הכל כך ייחודית שלנו. מי אני? שמי צילה שנהר ואני עובדת סוציאלית המשלבת שיחות ייעוץ טיפוליות עם אלמנטים מרפואה משלימה. אני עובדת באופן פרטי כמומחית לייעוץ אישי ובינאישי ומטפלת בבני נוער ומבוגרים. מנהלת פורום ייעוץ אישי ובינאישי באתר BWOMAN, מרצה ומנחה סדנאות לפתרון בעיות ופיתוח האישיות. כותבת מאמרים מקצועיים למגזינים ולאינטרנט ובשלבי כתיבת ספר. איך מתבצע הייעוץ? הייעוץ מתבצע באמצעות תוכנת סקייפ, מסנג'ר עם מצלמת רשת, רמקולים ומקרופון. מבחינתי זה טיפול לכל דבר ועניין. יחתם ביננו חוזה טיפולי, נסכם שעות טיפול מסודרות תוך התחשבות בהבדלי השעות ונסכם את פרטי התשלום. אתם מוזמנים להכנס לאתר שלי, להתרשם ממני, מאופי הטיפול, לקרוא כתבות, להכנס לפורום בניהולי, לקרוא סיפורי הצלחה, שאלות ותשובות וליצור קשר. לפרטים: אתר www.tzila.co.il טלפון 050-6402526, 04-9979634 מייל [email protected] אשמח לסייע לכם בכלים המקצועיים שיש לי, בלב הפתוח שלי ומהתנסותי האישית כי הייתי ישראלית בחו"ל בעבר. צילה שנהר

MissCunningham

New member
אני מבינה אותך לגמרי

אין על החומוס של סעיד בעכו! ובהצלחה לך, למרות שרובנו פה כבר 'התאקלמנו' בדרך הקשה

תמיד יש מקום לשיפור

ואולי דווקא ההתאקלמות בדרך הקשה, השאירה טראומות ומשקעים שיש לטפל בהם. אני שמחה שקבלתי תגובה חיובית אחת. צדיקה בסדום. סחתיין עלייך

למעלה