שלום - באתי להצצה נוספת ושאלה

מצב
הנושא נעול.

בנדי28

New member

אנחנו רוצים להכנס להריון אבל המחזור שלי ממש לא סדיר. ניסיתי טפול סיני וגם דיאטה ללא פחמימות וזה ממש לא עזר. התחלתי למדוד את חום השחר, אבל כל יום יוצאת לי תוצאה אחרת לגמרי!!! איך זה קורה? איך מודדים? באיזה מדחום כדאי? כספית? דיגיטלי? חשבנו לנסות גם רפלקסולגיה... אבל בינתיים החור בכיס גדול מהטיפול הסיני. מישהי ניסתה? מומלץ במיוחד?

לימי5

New member
כמה זמן אתם מנסים?

אנחנו רוצים להכנס להריון אבל המחזור שלי ממש לא סדיר. ניסיתי טפול סיני וגם דיאטה ללא פחמימות וזה ממש לא עזר. התחלתי למדוד את חום השחר, אבל כל יום יוצאת לי תוצאה אחרת לגמרי!!! איך זה קורה? איך מודדים? באיזה מדחום כדאי? כספית? דיגיטלי? חשבנו לנסות גם רפלקסולגיה... אבל בינתיים החור בכיס גדול מהטיפול הסיני. מישהי ניסתה? מומלץ במיוחד?
כמה זמן אתם מנסים?
אני חושבת שהכי טוב ללכת לרופא שמתמחה בפריון ולעשות בדיקות לפרופיל הורמונלי ובדיקת זרע. לפי מה שהרופא שלי אמר] רוב הרופאים לא תומכים במדידת חום זו שיטה ישנה ולא מדוייקת. הכי טוב מעקב US. שיהיה בהצלחה! ואגב, יש היום ערכות למדידת הביוץ וזה עדיף ממדידת חום.

רחל5

New member
רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה
אני ניסיתי בשביל בעיה אחרת - כאבי מחזור מהגהינום, שכללו שלל תופעות לוואי, ולא אלאה אותך... הייתי סמרטוט רצפה (ואולי יש לומר "סמרטוט מיטה", שכן הייתי זרוקה במיטה במשך יומיים כל חודש בלי יכולת להרים את הראש). אחרי שני טיפולי רפלקסולוגיה קיבלתי מחזור בפעם הראשונה, וכמעט ולא היו כאבים! במחזור השני, אחרי ששה טיפולים, הייתי סמרטוט רצפה רק למשך שעתיים. המחזור השלישי לא הגיע כי הייתי בהריון. ההריון ההוא נפל, ומאז קיבלתי מחזור נוסף, עם חצי שעה תזכורת של הימים הרעים. נראה לי שבמקרה שלי רפלקסולוגיה היתה גלגל הצלה, כי אני סובלת מהכאבים האלה בערך 12 שנה (פחות התקופה שהייתי בהריון עם הבן שלי ועוד שנה פלוס כי הנקתי). לעניין העלות - האם את חברת מכבי? האם יש לך מגן זהב? יש אפשרות לפנות ל"מכבי טבעי". זה מה שאני עשיתי. עולה חצי, כלומר - 65 ש"ח לטיפול, אם אני זוכרת נכון. הייתי ממליצה לך בחום על הרפלקסולוגית שלי במכבי, אך היא אמורה ללדת השבוע...

אני ממליצה לגשת למומחה פוריות

ולהתחיל לעשות בירורים. לגבי מחזור לא סדיר - האם הווסת פשוט לא מגיע חודשים מסויימים, או שאורך המחזור לא קבוע? כי אם מדובר רק בעניין האורך (המחזור, לא הווסת)ף יכול להיות שאת מבייצת ואין בעיות. יש לקנות ערכה לחיזוי ביוץ בבתי המרקחת ובפארמים. שווה ניסיון.

אמאלה2

New member
מסכימה עם מיכל

ולהתחיל לעשות בירורים. לגבי מחזור לא סדיר - האם הווסת פשוט לא מגיע חודשים מסויימים, או שאורך המחזור לא קבוע? כי אם מדובר רק בעניין האורך (המחזור, לא הווסת)ף יכול להיות שאת מבייצת ואין בעיות. יש לקנות ערכה לחיזוי ביוץ בבתי המרקחת ובפארמים. שווה ניסיון.
מסכימה עם מיכל
אם המחזור לא סדיר (השאלה היא אם תמיד זה היה ככה? האם ישנם חודשים שאת פשוט לא מקבלת?) אז כדאי לברר מה הסיבה לכך. מקסימום הרופא יגיד שהכל בסדר ואתם תמשיכו להתאמן ולהנות

מצב
הנושא נעול.
למעלה