שלום וברכה האם יש כאן

מצב
הנושא נעול.
שלום וברכה האם יש כאן

שלום וברכה האם יש כאן
נכים העוברים טיפולי פוריות? הייתי מעונינת לשמוע מה היחס שקיבלתם מצד המימסד הבריאותי ואחרים? תמיכה מישפחתית או אחרת? מנכה שמעונינת לעבור טיפולי פוריות. שלך חנה גונן

חנה, מציע לפנות באותה שאלה

שלום וברכה האם יש כאן
נכים העוברים טיפולי פוריות? הייתי מעונינת לשמוע מה היחס שקיבלתם מצד המימסד הבריאותי ואחרים? תמיכה מישפחתית או אחרת? מנכה שמעונינת לעבור טיפולי פוריות. שלך חנה גונן
חנה, מציע לפנות באותה שאלה
גם בפורום פוריות http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/sp/forumpage.asp?id=180 בהצלחה בטיפולים ומקווה שתקבלי יחס הוגן כמו כולם אם לא יותר ליאור

שושי @:-)

New member
סיבוב שני ........ חמוד

ברוכה הבאה, שושי
אני שמחה לראות שאת מבקרת אצלנו ומאחלת לך שבעתיד הלא רחוק תצטרפי אלינו לסיבוב שני. שנה טובה!
סיבוב שני ........ חמוד
אבל אפילו בסיבוב הראשון יצאתי מופסדת. לא חושבת יותר על סיבובים בכלל... אין סיכוי-אצלי הכל ישר... מחכה לאימוץ שיהיה בערך עוד שנה וחצי
שושי

הממ..."רוצה" לא ממש מכירה אותך

סיבוב שני ........ חמוד
אבל אפילו בסיבוב הראשון יצאתי מופסדת. לא חושבת יותר על סיבובים בכלל... אין סיכוי-אצלי הכל ישר... מחכה לאימוץ שיהיה בערך עוד שנה וחצי
שושי
הא , ממושה?
אבל היא צודקת - סיבוב שני של אחרי האימוץ - יהיה פה... נשיקות. ענת.

New member
אם ורק אם יהיה בכלל סיבוב שני של

הא , ממושה?
אבל היא צודקת - סיבוב שני של אחרי האימוץ - יהיה פה... נשיקות. ענת.
אימוץ הרי שמדובר על לפחות עוד 4-5 שנים ואולי אפילו יותר. אין ספק שאני לא אהיה בפורום הזה-כי הרי לא שייכת לכאן, אני אהיה שייכת לפורום אימוץ לא כן? "רוצה" אני מתנצלת את באמת לא מכירה אותי, ובתקופה זו של השנה אני האישה הכי מגעילה שפגשת.... אז אל תקחי אותי אישית. בהצלחה לכולכן ושנה טובה שושי

תתפלאי שושי, אבל אני דווקא עוקבת

אימוץ הרי שמדובר על לפחות עוד 4-5 שנים ואולי אפילו יותר. אין ספק שאני לא אהיה בפורום הזה-כי הרי לא שייכת לכאן, אני אהיה שייכת לפורום אימוץ לא כן? "רוצה" אני מתנצלת את באמת לא מכירה אותי, ובתקופה זו של השנה אני האישה הכי מגעילה שפגשת.... אז אל תקחי אותי אישית. בהצלחה לכולכן ושנה טובה שושי
אחריך ויודעת שאת מחכה לאימוץ (משום מה חשבתי (וקיוויתי) שהוא יותר קרוב...). דווקא בהחלט התכוונתי למה שכתבתי, כשאיחלתי לך לחזור לכאן לסיבוב שני, אבל אני כמובן מתנצלת מאוד אם זה יצא פוגע באיזושהי דרך. שנה טובה ונפלאה!

New member
זה בסדר ../images/Emo23.gif לא נפגעתי

אחריך ויודעת שאת מחכה לאימוץ (משום מה חשבתי (וקיוויתי) שהוא יותר קרוב...). דווקא בהחלט התכוונתי למה שכתבתי, כשאיחלתי לך לחזור לכאן לסיבוב שני, אבל אני כמובן מתנצלת מאוד אם זה יצא פוגע באיזושהי דרך. שנה טובה ונפלאה!
זה בסדר
לא נפגעתי
זה מצחיק אותי לראות שיש עוד אנשים עם אופטימיות בשבילי, כשאי כבר מזמן איבדתי אותה... שושי

ברוכה הבאה לפורום שלנו, חנה

שלום וברכה האם יש כאן
ברוכה הבאה לפורום שלנו, חנה
הייתי רוצה להאמין שאין כל הבדל ביחס של הרופאים והממסד הרפואי לנכים בכל הקשור לטיפולי פוריות, אבל אני מניחה שלצערי אני משלה את עצמי. בפורום פוריות (הקישור לשם בתשובה של ליאור) כתבה לפני מספר חודשים אשה כבדת שמיעה, שנתקלה בלא מעט קשיים וסבל כשהייתה צריכה לבצע צילום רחם. מעבר לזה, לא זכור לי שנשים אחרות ציינו בפורום שהן חיות עם נכות שגורמת לקושי מיוחד בטיפולים, מעבר לקשיים שכולנו חוות. אם תרצי לפרט קצת על מצבך, נוכל אולי לסייע קצת יותר. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה והלוואי ששהותך כאן תהיה קצרה ובמהרה תעברי לפורום הריון.

א י נ ס

New member
תפני לפורום פונדקאות

שלום וברכה האם יש כאן
תפני לפורום פונדקאות

מצב
הנושא נעול.
למעלה