שלום יקיריי

שלום יקיריי

לונג טיים נו סי אני בתקופה מאוד מתוחה ונרגשת לקראת האלבום הבא, ומחכה לראות אתכם במפגש הקרוב ולהשמיע ולהראות לכם קצת ממנו. הכל הולך יחסית חלק, אבל הבטן כואבת רוב הזמן במחשבה ודאגה לעתיד של התינוק הזה. אני מקווה שאתם מבסוטים על הבלוג, אני משקיעה בו המון זמן ומאמץ. אם חסר לכם שם משהו, או שיש לכם מה לומר בכללי, אני תמיד אשמח לשמוע. אתם הרי העוגן שלי. מקווה שכולכם בטוב, שמחים יחסית וקרירים יחסית בקיץ הזוועתי הזה. אם יש לכם בקשות ספציפיות לגבי המפגש שלנו - זה המקום והזמן. אני רוצה לראות שם את כולם כולם, כי אתם השותפים שלי לתהליך. געגועים ונשיקות

Rony 05

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo13.gifהיי איה

כמה טוב לראות שאת כותבת כאן! היית חסרה תודה על הבלוג ועל השיתוף אני מחכה בקוצר רוח כבר למפגש ולאלבום אין לי שום בקשות מיוחדות מלבד שכולם יגיעו שוב תודה רוני

איזה אושר שנכנסת וכתבת../images/Emo24.gif

מבסוטה על הבלוג? זה לא קרוב אפילו לתאר עד כמה אני מחכה לכל פוסט ופוסט, לשנינות שלך. כולי תקווה שאוכל להגיע למפגש
(גם כשבוע לפני החתונה שלי וגם יש לי באותו יום חגיגות יום הולדת 90 לסבא )

נטע1107

New member
הי איה!

הבלוג שלך מענין ושנון ואינטיליגנטי ומצליח להפתיע אותי כל פעם מחדש!! כל הכבוד על ההשקעה!! והטעימות האלה מכל מיני פרויקטים קטנים כגדולים שאת לוקחת בהם חלק הם פשוט כיף טהור! (הריפיטים חוגגים אצלי על הבלוג הזה...) כמו כולם אני ממש מחכה למפגש וכמנהגי הכנתי מספר בקשות לשירים :) הייתי שמחה לשמוע אותך שרה את "נטלי" (!!), "רק להיות איתו", "סיני ניו יורק" ו"מתי תבואי". אני מאווווווווווווווווד מתגעגעת ל"אתה נופל" שהורדת בטרם עת מהבלוג שלך :( אני פשוט חייבת אותו!!!!!!! אז זה ברשימה נפרדת של החובה!
תודה מראש!! נשיקות!

היי איה,

הבלוג מקסים, ורואים שיש לך תשוקה לצילום, אבל חבל שאת גם לא שמה תמונות וסרטונים שלך בכל התהליך הזה... למה אגב סגרת את הפייסבוק שלך ?

pRimaVeriTaVIV

New member
../images/Emo24.gif

גם אנחנו מחכים לטעימות מהאלבום
באופן אישי אני יכול להגיד שאני בהחלט מבסוט על הבלוג, נחמד לשמוע קצת מהגיגייך (
) גם מחוץ לשירים... אני מצטרף לבקשה של נטע, וגם יהיה נחמד לשמוע את "עד"
תודה שקפצת

שונצצ

New member
איזה כיף שנכנסת לומר שלום! ../images/Emo9.gif

הבלוג מהמם! והאמת שאתמול אמאבא העמידו אותי בפינה לא כ"כ נעימה וכמעט גרמו לי לבחור בין המפגש לבין חופשה משפחתית שאני מצפה לה כבר הרבה זמן (בכל זאת קצת חופש ומנוחה מהצבא עם המשפחה בצפון זה משהו שצריך להיות כיף!
) אבל אז אבא הפתיע והציע פתרון מושלם ככה שאני אהנה משתי העולמות!
מה שאומר שאני בטוח שם!
(רק שלא יפילו עליי שבת!
)

איה יקרה לי כ"כ

כמה נפלא לשמוע ממך סוף סוף אני לא רוצה לייצג אף אחד אחר - אבל משיחות שקימתי עם חברי פורום אחרים קשה לכולנו הניתוק הזה בינתיים אני מנסה למלא את החיים התרבותיים שלי בהופעות של מיכל , ג'קסון , אורי מור , דנה ואיתי הם כולם מצויינים ואהבתי כל אחד מהם לחוד ואת כולם ביחד כולם אבל לוקים באותה בעיה הם לא את ממתין בקשיי נשימה קשים , לאלבום החדש (ככה קראו לזה פעם - מי שלא רצה להגיד תקליט ) להופעה , ולמפגש כמובן אליו אני כבר מכין מתכונים שבמיטבם יזכו לתאור "טובים כמעט כמו אלו של איה " לא נורא - אני אמשיך לנסות הבלוג שלך הוא המעיין התרבותי - מכוון הנוחכי שלי בו אני מרווה את צימאוני אני כן אומר - שאת חסרה כאן מאוד - בפורום קדוש זה הנושא את שמך ומלא באנשים נפלאים שאני מאוד מאוד אוהב וגם הם חסרים לי כ"כ - למראת שרובם המכריע נפגש איתי להופעות ..... מי שיכול ז"א קשה גם לי הקייץ הארור הזה ... אני מייכל למותו הקרוב .. ולבוא ספטמבר המיוכל פלפל הקטן התחיל זה לא מכבר את השליש הארוך ביותר בהריון שלו - ומציב אתגרים חדשים לגלי - וכך גם לי , ומוסיף לתלאות הקייץ עוד נדבח של קושי זהו ... יש לי עוד הרבה מה להגיד ... אבל אני נוטה להאריך ... מתגעגע יאאאם , ואוהב המון הקיפוד של הים והמוקמוקית רוצה להגיד : אני רוצה להגיד לך שאני גם מתגעגעת אלייך ותמיד אני יאהב אותך מאוד מאוד נשיקות וחיבוקים - נוגה

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifצר לי לבאס אותך אבל...

הפעם למפגש לא נוכל להכניס אוכל מהבית

את צוחקת עלי ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

בבקשה בבקשה - תגידי לי שאת צוחקת עלי ושאני לא סתם עובד כבר חודש

Rony 05

New member
אולי אפשר להביא ולא להכניס למקום?

נטעם לפני/אחרי/באמצע...

Rony 05

New member
ודורון

רק אתה מסוגל להתחיל לעבוד על זה חודשיים לפניי

רוני יקרה לי

כשאתה מול מיכאל - אנג'לו או גוגן - אתה לא מרים עיפרון יום לפני - אלה אם אתה מיכאל אמג'לו או גוגן

Rony 05

New member
גם אם לא תביא כלום

אתה עדיין מיכאלאנג'לו בשבילנו

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifאמת

לא יתאפשר להיכנס למקום עם אוכל/שתיה

למעלה