שלום לדרדסית

שלום לדרדסית../images/Emo50.gif

נכנסתי לכאן מסקרנות, אין לי שום קשר לנושא הפונדקאות אבל זה מסקרן אותי ואשמח אם תעני- האם את חד הורית? איך תתמודדי עם השאלות של ילדך על הבטן התופחת והתינוק שילך בסוף לבית אחר? איך משפחתך ןחברייך מקבלים את זה? איך בכלל הגעת לרעיון של להיות פונדקאית? לדעתי העבודה שאת עומדת לעשות היא פשוט נס ואני מאחלת לך בהצלחה והריון קל ונעים! מקוה שלא הגזמתי עם השאלות, זה תמיד סיקרן אותי ולא היה את מי לשאול...

noh1

New member
כבר הרבה שנים חושבת להיות פונדקאית

אני חושבת שבפעם הראשונה שעלה הרעיון במוחי, הייתי בת 17. למה? אז עוד לא ידעתי. עברו 12 שנים מאז, ו3 טיפולי הפריה. ושנים של צפיה, ותסכול, שעזרו לי להבין היטב היטב למה! אני נשואה. ואני יודעת שזה בעיה. אני עכשיו בהריון, מהפריה שלישית, ומתפללת לשלומה של העוברית המתוקה. אבל רוצה בכל ליבי לתת! לתת את המתנה האולטימטיבית. היקרה ביותר בעולם, וזוג שלא יכול להביא ילדים. אני נשואה באושר רב - תודה לאל. ובעלי מודע לצורך שיש בי. אם יש אפשרות לעקוף את נושא הנשואין, ולעשות את ההפריה בחול, או משהוא כזה... בכל מקרה, יש עוד זמן. אבל הרצון חי בתוכי, ואני מרגישה לעיתים שזהו חלק מהיעוד שלי בחיים! ממש כך. אני מורה, ועובדת עם ילדים, ואוהבת ומתחברת אל ילדים. עברתי את כל מה שעברתי כדי ללמוד אולי על בשרי. אני מאמינה שיבוא יום, ואוכל לתת את המתנה הנפלאה הזו, ולהיות פונדקאית.

מירבי*

New member
בהצלחה בהריון ובחיים בכלל, כל הכבוד

על הרצון הנהדר שלך לתת, זה יפה ומחמם את הלב, מכיוון שזה לחלוטין לא רלוונטי כרגע, לא אתייחס לצד הביצועי של העניין, התרכזי בחייך, בילדיך שנולדו ובעוברית שעתידה להיוולד, אין לי ספק שעם לב רחב ויכולת נתינה כמו שלך תצליחי למצוא את הנישה בה תוכלי לתת. המון בהצלחה מירבי*

למעלה