שלום לכולם..

צבית ה1

New member
שלום לכולם..

קודם כל, ברוכים הנמצאים, וברוך המקום, לדעתי הוא רעיון טוב ומקווה שישרת את מטרתו לטווח הקרוב, רחוק.

אני חייבת לציין שהחתימה (הטרייה) שלי כל כך נכונה, וכל פעם מחדש אני מופתעת ממה שהיקום מגשים לי בכל פעם שאני מבקשת.
אתם מוזמנים לקרוא את הפוסט בבלוג שלי, הוא מדבר בדיוק על בדידות (אבל ידבר על דברים אחרים וטובים גם כן).
ובלי קשר (או בדיעבד עם) החתימה הזאת נכתבה והיא פשוט חזקה !! (מי שמכיר את "הסוד" מבין על מה אני מדברת).

אז ...
- מה המטרה שלכם בפורום הזה? - יכולות להיות כמה מטרות... אבל לדעתי אפשר להפוך את המקום הזה לחיובי ומחזק, כי הבמה הזאת היא הזדמנות להפוך לסטטוס אחר..

- אפשר, משה ברשותך, לשרשר להודעה הזאת, הודעות פותחות עם אזורים בארץ, ושכל אחד ישרשר את עצמו לפי אזור (מי שלא רוצה לחשוף את עצמו נקודתית), לפי גיל ולפי המטרה או הציפיות שלו.

אפשר למקד ולמנף את ההזדמנות הזאת, והלוואי שנוכל לעשות איזשהו מהפך בחברה המבודדת שלנו,
ושלא נצטרך יותר לתאר את החברה שלנו עם המשפט:"מיליוני אנשים לבד ואם כבר לבד אז שיהיה בתנועה, שנתחמם, שלא נקפא, שלא נשתגע".

יש יום יפה בחוץ, מוזיקה טובה ברדיו, תעשו לעצמכם כיף..

chompit 81

New member
ברוכה הבאה

מאוד אהבתי את המשפט שכתבת, וזה גם אחלה שיר

מצטרפת לבקשתך- זה באמת יכול להועיל אם יהיה שרשור היכרות מחולק לפי אזורים...

משה רון

New member
לא כל כך הבנתי את הבקשה/הצעה

היי ברוכה הבאה.
לא הבנתי את לשרשר הודעות פותחות. את מתכוונת ל-הודעות אזור צפון הודעות אזור מרכז
משהו כזה,ואנשים יפתחו שרשורים לפי אזורי מגורים?
דבר נוסף, הקישור שלך לבלוג והחתימה לא עלו בגלל תקלה כנראה. אפשר שתעלי אותם מחדש?

צבית ה1

New member
היי משה..

הכוונה שלי הייתה לשרשר לכאן או בשרשור חדש הודעות ראשיות, (בדיוק כפי שצ'ומפית כינתה אותו - שרשור הכרות מחולק לאזורים) כשבכל הודעה ראשית, כתוב אזור - צפון, שרון, מרכז, שפלה, דרום ולכל הודעה ראשית, חברי הפורום יוכלו לפתוח הודעה משלהם ולכתוב את הגיל שלהם, מהי המטרה שלהם וכד' (פשוט למקד יותר כדי שהפורום יניב את התוצאה שכולנו רוצים בה בסופו של דבר מעבר לרק תמיכה ברגעים קשים, אלא בעצם למנף את ההזדמנות ליצירת קשרים מניבים וטובים בין הבריות).

הקישור לבלוג שלי נמצא בכרטיס שלי, ניתן להכנס דרך הניק.
החתימה נמצאת בסוף ההודעה. "כל שנבקש (לו) יהי".

שבת נעימה שתהיה

משה רון

New member
היי צבית ה1

בשלב זה לא אאמץ את ההצעה מכמה סיבות:
1 - אני מעוניין לאחד ולא להפריד לאזורי מגורים.
המטרה להיות "אזור חיוג ביחד" ולא מפוזרים.
2 - מטרת הפורום ליצור היכרויות כלליות ולא בהכרח רומנטיות.
כמובן שאין לי התנגדות לכך שאנשים יצרו כאן גם היכרויות אישיות.
3 - פרטים אישיים בסיסיים מופיעים בפרופיל של כל אחד,כך שאפשר לפנות במסר
לצורך פניה פרטית.מי שמעוניין להעלות הודעה של חיפוש זוגיות או חברות,
מוזמן לעשות זאת ויכול להשאיר פרטים ליצירת קשר.

משה רון

New member
אתה

מגיע לך כל מה שאתה מחפש.תוכל לספר על עצמך יותר
כאן או דרך הכרטיס האישי, כדי שיהיה מעניין ליצור איתך קשר?

למעלה