שלום לכולם!

mirili

New member
שלום לכולם!

וברכות לפתיחת הפורום!!! כל כך התרגשתי לראות שיש פורום חדש כזה! אני מירי, פספסתי גם את שרשור ההיכרות וגם את שרשור החוויות אז אני אכתוב פה בכמה מילים. הייתי באירלנד לפני שנתיים כטיול שחרור עם חברה ועם אחותי התאומה. החוויה נשארה צרובה אצלי כל כך חזק שלמרות שטיילתי אחכ באוסטרליה ובניו זילנד- מקומות שאנשים כל כך חולמים להגיע אליהם, לא התחברתי אליהם אפילו חצי ממה שהתחברתי לאירלנד. הנוף בניו זילנד נראה כמו פוסטר כשלא היתה מאחוריו תרבות מלהיבה כמו שהיתה באירלנד... בכל אופן מאז אני צורכת תרבות אירית, לפחות עד שאני אצליח לנסוע לטייל שם שוב. דבר שקצת מתעכב לצערי בגלל הלימודים באוניברסיטה.. אני מאוד אוהבת את הספרים של ניאל וויליאמס שכל חובב אירלנד חייב חייב לקרוא אותם. מוסיקה אירית, ההרכב קטיפה שחורה הישראלי והמצויין. וסרטים איריים מכל הסוגים. איזה כיף לי שיש את הפורום הזה...
אני מצרפת תמונה שצילמתי באירלנד של חברה שלי. התמונה צולמה באיזור המערבי של האי אינישמור ליד הבלאק פורט אם מישהו מכיר... שבוע טוב לכולם... מירי

AndreaCorr ©

New member
ברוכה הבאה מירי ../images/Emo140.gif

תודה על הברכות ועל השיתוף בסיפור. קטיפה שחורה בהחלט מצויינים. הרכב מיוחד מאוד. התמונה יפהפיה

shelly egan

New member
סרטים איריים מכל הסוגים...? ../images/Emo118.gif

ניסית את בנות מגדלנה...?

mirili

New member
תודה רבה ../images/Emo140.gif

אשמח להשתתף בדיונים בפורום להחכים בעצמי ולשתף בחוויותיי.. ולגבי בנות מגדלנה. ראיתי את הסרט.. הוא קצת קשה לצפיה לפי דעתי ולא כל כך מייצג את אירלנד שטיילתי והתאהבתי בה. את הסוג הזה של אירלנד מייצג יותר סרט כמו "להעיר את נד" המקסים ושובה הלב. ערב טוב ושקט לכולם מירי

gothmor

New member
עכשיו תורי ../images/Emo8.gif

הסרט הזה דוחה סוף אבל יפה לאללה, רק מומלץ קצת לקרוא על הרקע של הסיפור לפני שרואים את הסרט, זה עוזר להבין הרבה. ד"א אני חדשה כאן ומכורה לאירים ובריטים! אהבת ואובססיית חיי! אז צל"ש למי שהקים ת'פורום...!

../images/Emo105.gif../images/Emo105.gif../images/Emo105.gifועוד משהו

כמובן איך אפשר בלי טוק שאו עם אירי הומו קורע מצחוק כמו גראם נורטון ביס פלוס

למעלה