שלום לכולם

1תיתי

New member
שלום לכולם

אני כבר מכירה פה אחד או שניים מפורום פוריות, כנראה שהגורל המשותף מוביל אותנו לאותם מקומות. את האחרים לא מכירה, אך את ההרגשה מאוד ... עוברת טיפולים מזה 4 שנים. בשנה שעברה לאחר שני טיפולים קיבלתי את הבשורה שייחלתי לה. עטפתי את עצמי בצלופן ושמרתי על עצמי מכל משמר, הכל התפתח יפה, עד לאולטרסאונד הראשון בשבוע ה- 6. מסתכלים מייחלים לראות משהו ויש רק שק... עוד שבוע!!! זה מה שאמרו לי ואני חיכתי. בשבוע אחרי - נצפה אותו שק הריון חלול וריקני. זה הסוף היתה הבשורה החדשה חכי עוד שבוע שירד... לא ירד והגעתי לגרידה. הגרידה הובילה לגילוי של בעיה נוספת ולניתוח. אחרי חצי שנה שינסתי מותנים והתחלתי שוב... טיפול אחד , שניים , שלושה ברביעי זה שפחות ציפיתי זה בא... בדיקות דם כל יומיים ואחרי שבוע במקום שהמדדים יעלו הם מתחילים לרדת ושוב מחכים שזה ירד לבד... הרגשה איומה... אובדן שבחיים לא חשבתי שאעבור... רק שתבינו אני רק בת 26 וחצי ומרגישה שעברתי חיים שלמים. עכשיו אחרי חודשיים התאוששתי והתחלתי שוב... היום התגלתה אותה בעיה שעלתה בעקבות ההריון הקודם והתקווה פשוט גוועת לה. מאחלת לכולנו שהות קצרה ביותר כאן... שרית

../images/Emo50.gif לפעם הבאה

כמובן מחזיקה לך 20 אצבעות. אני זוכרת את הקטע שהלכתי לניתוח לניקוי הרחם (כן ממש ניתוח כי זה לא נפל לבד והיה לי תאריך לניתוח עם הרדמה מלאה). היו איתי עוד שתי בנות שעברו את אותו התהליך. כמובן שאת הניתוח עושים במחלקה של IVF - אז ראיתי ושמעתי הכל את ההחדרות שעשו מסביב את היאוש של אלה שלא נקלט, את הבכי ואת המועקה של אלה שנקלט והנה הנה מחכים וזה לא. אני כל כך מבינה אותך ומחזיקה לך אצבעות שבעוד שנה תחבקי ילד. הלוואי.

לתיתי היקרה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

הי תיתי... מבין את העצבות, היאוש ... זה טבעי כי בעקבות אכזבותת תחושי כך... אולם אל תישברי! כתבת כי...עכשיו אחרי חודשיים התאוששתי והתחלתי שוב... היום התגלתה אותה בעיה שעלתה בעקבות ההריון הקודם והתקווה פשוט גוועת לה... אז, תיתי, בשביל זה אנו כאן. בואי נעשה הסכם... כשעצוב, פשוט היכנסי לפורום ואנו כבר נתמוך, נעודד ונייעץ... כולנו ככלות הכל חווינו אבדן, ואנו מבינים האחד את השני... ממני, תמיד איתנו.
- תראי השמש עוד תאיר עלינו, וגדול! אני מקווה...

1תיתי

New member
חבר´ה אתם עשר

מאוד מעודד לשמוע את הדברים שאתם כותבים כאן, טוב לדעת שיש מקום לשפוך בו את הלב ואף אחד לא יעצור ויאמר "די תפסיקי לדבר כך","תהיי אופטימית", "יהיה טוב", על תחשבי על הגרוע ביותר" וכו.. לפעמים כבר נמאס לשמוע את כל ההערות "החכמות" הללו, די אני רוצה לדבר ושיקשיבו בלי לנסות לשנות לי את הרגשות. שרית

גל חדשה

New member
תיתי,ציינת בדיוק את המשפטים

הכי מעצבנים שיש!!! אני איתך. והלוואי שנצליח כולנו.

1תיתי

New member
יש בי כח../images/Emo15.gif

מן הסתם היום הוא יום יותר חיובי וקצת יותר אופטימי מחכה למחר בקוצר רוח לשמוע כיצד מתקדמים העניינים : האם ממשיכים טיפול או לא כרגע המון כוח המותניי ולא מעט בזכותכן המון נשיקות לכולן שרית

למעלה