שלומי שבן בפטריה 29/11/07

eliavtu

New member
שלומי שבן בפטריה 29/11/07

בקצרה: ואוו, היה כזה אדירר הבנאדם התחרפן לגמריי
ופחות בקצרה- סיקור ע"פ הפלייליסט <שנכתב מזיכרון, וחוץ משני השירים הראשונים, האחרון, וההדרן השני, אני לא בטוח בכלום לגבי הסדר> 1. בעיות אישיות - השיר הקטן והיפה הזה פתח את ההופעה ברוגע, וממש לא בישר על הבאות... 2. New age woman - מיד אחרי השיר הראשון נכנסה ב"בום" הלהקה המעולה של שלומי, והם נתנו ביצוע רוק'נרולי אדיר לשיר הזה 3. 90210 'Visions Of Dylan, Kelly & Yaela' - כ"כ טוב.. לא אהבתי את השיר הזה בשמיעה ראשונית בדיסק, אבל הוא היה מאוד יפה בהופעה, והוא קיבל אור חדש, ועכשיו אני אוהב אותו :) 4. גור חתולים - פה הבנאדם פשוט התחרפן לגמריי
, עשה את הקול המצחיק הזה שלו, הוריד את החולצה <הבנות צעקו "ואאאאאוו", ובאיזשהו שלב הוא פשוט התחיל לצרוח ולנגן על הפסנתר בחצי ישיבה חצי עמידה, והיה נדמה שהוא הולך להתפוצץ מרוב אנרגיות חח.. אבל אין ספק, זה היה ה-ביצוע של ההופעה, פשוט אדיר אדיר אדיר. <לא הכרתי את השיר הזה לפני ההופעה, והמילים היחידות שהבנתי ממנו זה "גור חתולים" ו"ללכת שבי אחרי..." וגם ששעמתי את השיר אח"כ בבית, הוא לא התקרב אפילו לביצוע בהופעה> 5. בעיות אישיות - "השיר הקודם נקרא גור חתולים, והוא מספר על מישהו שמאוד רוצה להיות גור אריות, אבל הוא בסך הכל גור חתולים.. השיר הבא הוא של נמר, משורר בשם דוד אבידן, והמסר שלו הוא שמי שאוהב שלא יבוא לעיר..." 6. הומור פה הוא הצהיר שהם ימשיכו עם עוד שיר רגוע, ונתן ביצוע כ"כ יפה לשיר הזה, הבנאדם מנגן בפנסתר מדהים פשוט. 7. האזרח האחד - עוד "ואוו", שוב ביצוע שמתעלה ב- 10 רמות מעל הדיסק, הלהקה ושלומי הפציצו בסולואים. כ"כ אדיר. 8. אני מצטער לראות שגם אתה נפלת - כאן הוא הציג את הלהקה שלו, ואמר שהם מאוד מאוד שמחים להיות בפטריה "או fataria כמו שירון לונדון אמר כשהתארחנו אצלו.." ואחרי שסיים להציג את כל החברה המאוד מכובדים , הוא נתן קטע קצר על הקלידים, ואמר "אנחנו ממשיכים.." ואז עבר בתנועות ממש מצחיקות לפרונט חחח.. 9. שרמוטה פוריטנית - הוא חזר לפסנתר באותם תנועות מצחיקות שאיתן הוא עבר לפרונט, ונתן ביצוע מאוד מאוד יפה לשיר, ואפילו התחיל לדפוק סולואים על הקלידים, אפילו בטהובן היה באמצע.. 10. דניאלה - שוב הוא עבר לפרונט.. ובאמצע השיר הוא תקע את סינרגיה, כבנאלים העכשוויים <"לאחרונה היא נהנית מהלהקה הזאת, איך קוראים להם היא לא זוכרת, סינרגיה, כן הם."> ביצוע אנרגטי, כיפי ומעולהה.. 11. אני שוקעת...תפוס אותי - "עכשיו הגיע החלק האהוב עלי בהופעה, החלק שבו המחיצה המדומה בניכם הקהל לבנינו מתפוררת לחלוטין" הוא הסביר לנו שאנחנו צריכים לעשות את ה"שלהלהלהלה", הקהל עשה וזה היה חלש כזה אז הוא אמר "אבל כדי שהמחציה הזאת תתפוצץ לחלוטין אתם צריכים לשיר קצת יותר חזק" ואפילו בפעם הראשונה שהיינו צריכים לעשות את ה"שלהלהלהלה", הוא עשה לנו תנועה כזאת עם היד של "אעעעעהה לא משהו".. אה וכמובן לפני השיר הוא אמר "זה מונולוג של רותי בת 32 זה נקרא..". אה וכן, היה ביצוע ענק! אישית זה השיר שאני הכי אוהב שלו, והוא היה ממש כיפי. :) 12. כשהיית איתי את לא אהבת לרקוד - הוא שאל אם יש איזו בקשה מיוחדת לאיזה שיר.. כולם צרחו כל מיני <בעיקר את "עברנו לצפון"> ואז הוא אמר שהוא ריכז את כל מה שהוא שמע ויבצע שיר אחד שאף אחד לא ביקש <למרות שמישהו צרח אותו ממש חזק חח..> והוא הוסיף: "זה שיר מהאלבום בונוס של עיר, ויש האומרים שזה השיר הכי עצוב, עצוב.. שכתבתי" 13. עמוק - "השיר הבא הוא תפילה קטנה שחיברתי..." <משהו כזה חח..> 14. כולם אומרים - אחרי "עמוק", הוא המשיך ישר לקטע פתיחה של "כולם אומרים", וסיפר סיפור על מישהו שחברה שלו זרקה אותו, והשתגע מהשמועות.. והוא הלך אליה עד שהיא פתחה לו את הדלת והוא לא הצליח לדבר, אז הוא הלך וחזר שוב בארבע בבוקר.. נפל עליה והתחיל לבכות כמו נקבה, והיא אמרה לו דבר או שאני מעיפה אותך.. ואז נכנס בו השד, הוא קם אליה והתחיל לשיר: "כולם אומרים.." משהו כזה.. אני לא בדיוק זוכר כל מילה, אבל זה היה סיפור שנון ויפה שכ"כ מתאים לשלומי שבן. אה, ואיפשהו הוא אמר גם שהוא לא המישהו מהסיפור.. אז אין לנו מה להיות מובכים 15. מסיבת חוף - "השיר הבא נקרא מסיבת חוף, הרבה שואלים אותי על מה השיר הזה, זה על בחור שנסע לים המלח, בלע חצי כדור אקסטזי.." <אני לא זוכר את המשך הסיפור חח..> כאן הוא והלהקה ירדו מהבמה.. זה כזה מצחיק שיורדים להדרן בפטריה, כי צריך לרדת מהבמה, לעבור דרך כלל הקהל ואז להיכנס לחדר אמנים חח.. הוא והלהקה חזרו ביחד, ואז הם נזכרו שזה הדרן של שלומי לבד, אז הם חזרו לחדר
הדרן: <לבד> 16. יחזקאל VS. ניו-יורק - אז כאמור, הוא עלה לבד לקלידים.. ונתן ביצוע פשוט יפייפה לשיר הזה, הוא ניגן כ"כ יפה שם שזה מדהים <כן, כן, אני יודע שאני חוזר על עצמי..> 17. עברנו לצפון - כאן פשוט הייתה התרגשות גדולה מאוד של הקהל, תשועות אדירות <במיוחד כשהוא הגיע ל- "האנשים מצויינים"> ולכל התשועות הוספה שירה בציבור גדולה.. והיה ביצוע יפייפה פשוט, היה נדמה כאילו שזה השיר הכי הכי מוכר שלו ואהוב, שהקהל חיכה לו כלל ההופעה. ככה זה כששרים שיר אהבה לצפון בצפון
18. מותק, את אצלי בראש - אני לא בטוח שהשיר הזה היה פה, אבל היה אחלה ביצוע גם לזה :) הדרן: <עם להקה> 19. מוכן לאהבה - פה הוא הזמין את הלהקה חזרה לבמה, ואמר שהוא מתגעגע אליהם נראה לי שפה הוא סיפר על הלוח הופעות של הפטריה, מין ספר כזה, והוא הסתכל מה כתבו על כל ההופעות החודש בפטריה.. התחיל להקריא "Jviews , אחד ההרגבים הכי טובים שיצאו בארץ בשנים האחרונות... ערן צור וקורין אלאל האהובים 8 שנים של התפתחות מוזיקלית.... וכל מה שהיה כתוב.... דידי ארז המקסים... ועניין אותי מאוד מה כתבו עלי.. אז הוא התחיל להקריא "אסף רוט הוא נגן כלי הקשה מהמובילים בארץ בתחום המוסיקה הקלאסית וזוהי הפעם הראשונה שהוא חובר ללהקת רוק. ביחד עם ההרכב היוצא דופן יציג את שיריי האלבום החדש לצד שיאים מאלבום הבכורה של שבן "תודה" <כולם צחוקים> שישיר וכמובן ינגן בפסנתר.." ואז כולם צחקו והוא ביקש מאסף שינגן לנו איזה קטע קלאסי, אסף כולו היה מובן ובסוף הוא ניגן את השיר ילדים הזה.. "בפרחי היקינטון בגננו הקטון, לילה לילה מסתכלת הלבנה " חחח.. שלוי אמר שלא לזה הוא התכוון אבל לא משנה "אסף רוט!" |כפייםתשועותוכו'| 20. אינטואיציה - "זה סיפור על בחורה שקצת הסתבכתי איתה לפני כך וכך שנים..." 21. אריק - זה סגר את ההופעה, שוב ביצוע רוקיסטי ששלומי בפרונט, והאמת שבקושי הבינו מילה מהשיר כי הוא פשוט צרח ורק על הבמה חחח.. אבל זו בהחלט הייתה סגירה טובה להופעה אדירה. הופעה שהייתה מאוד מספקת, הרבה הנאה וכיף.. וגם השאירה הרבה טעם של עוד :) יו, יצא לי כזה ארוך חח.. מקווה שתתמודדו, וגם אם לא, לא כזה אכפת לי
יאללה, שבת שלום לכולם:)

Endlessoul

New member
רק מלקרוא צחקתי ../images/Emo3.gif

חבל שלא הייתי שם, נשמע שהוא פשוט יצא מגדרו [כנראה אחרי כמה הופעות יש צורך לחפש אחרי "ריגושים" שישברו את השגרה..] תודה שחלקת את חוויותייך

Shir FGS

New member
מאד דומה להופעה

שהייתי בה בבארבי כפר סבא. כל הסיפורים הקטנים וזה.... מגניב שנהנית

bleeding guitar

New member
והנה הפרסום הראשון שלנו ../images/Emo168.gif

בעמוד של הפורומים הודעה מומלצת

למעלה