** שרשור אחה"צ היום ה89 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

צופהבאחהגדול

Well-known member
אני מקווה שיצעקו ליהודה להיזהר מליאור.
לא בשביל יהודה, הרי יהודה קלט אותו והבין מי הבן אדם (מתנשא ומחרחר מלחמות באצטלה של איש שלום) אלא כדי שלליאור יירד כל האוויר.
מי הבן אדם? ליאור במשך 88 ימים לא הטריל פה בית שלם הגיע הזמן שידברו על מעלליו של יהודה. הוא הרויח סתימת פיות של אנשים . העדיפו להבין מי הוא ולהתעלם אני שמחה שסופסוף גם אם זה בסוף שיש אחד שסופסוף החליט לפתוח ולהגיד מה שהם ידעו והרגישו.
ליאור קלט אותו אמר לו בשיחות מה הוא חושב על ההתנהלות שלו למזלו של יהודה האח שמר עליו חזק

ariela1612

Well-known member
מי הבן אדם? ליאור במשך 88 ימים לא הטריל פה בית שלם הגיע הזמן שידברו על מעלליו של יהודה. הוא הרויח סתימת פיות של אנשים . העדיפו להבין מי הוא ולהתעלם אני שמחה שסופסוף גם אם זה בסוף שיש אחד שסופסוף החליט לפתוח ולהגיד מה שהם ידעו והרגישו.
ליאור קלט אותו אמר לו בשיחות מה הוא חושב על ההתנהלות שלו למזלו של יהודה האח שמר עליו חזק
כל מילה

GALxp

Well-known member
הפרד ומשול היא טקטיקה של אנשים פחדנים כמו מר כלפון. זה לא יעבוד לו.

ומה שאני רואה זה -
שאופיו האמיתי של ליאור נחשף.
אדם דוחה.
לא מלאך, ולא שרף,
ובטח לא שוחר שלום.

צופהבאחהגדול

Well-known member
ומה שאני רואה זה -
שאופיו האמיתי של ליאור נחשף.
אדם דוחה.
לא מלאך, ולא שרף,
ובטח לא שוחר שלום.
שוחר שלום בין אנשים שלא באים עם אסטרטגיה גם אם כועסים או לא משנה מה באים לנסות לפשר בינהם.
לא עם בן אדם שהוא רואה כמניפולטור . קלט את הטקטיקות שלו ....

אופיר לאחר הראש בית במשך שעה בכה ליהודה(אחרי שיהודה לא היה מרוצה מהבחירה שלו) שעשה טעות כל כך חמורה שלא בחר נכון וחבל שלא בחר ביהודה ולא יטעה שוב.

שוחר שלום בין אנשים שלא באים עם אסטרטגיה גם אם כועסים או לא משנה מה באים לנסות לפשר בינהם.
לא עם בן אדם שהוא רואה כמניפולטור . קלט את הטקטיקות שלו ....

אופיר לאחר הראש בית במשך שעה בכה ליהודה(אחרי שיהודה לא היה מרוצה מהבחירה שלו) שעשה טעות כל כך חמורה שלא בחר נכון וחבל שלא בחר ביהודה ולא יטעה שוב.
כל עניין האסטרטגיה מצחיק אותי נורא.
באמת!
הרי אף אחד לא מסוגל להתבונן במוחו של יהודה.
כל המהלכים שכאילו מסתובבים ליהודה בראש,
נמצאים במוחו הקודח של ליאור.
ובדימיון המפותח של מספר צופים.
זו הסיבה שזה בעיקר משעשע אותי.

אגב, אם ליאור יצפה בדוקו "יהודה יוצא למלחמה",
שצולם במשך 6 שנים (!!!) -
הוא יבין שזה האיש.
על כל יתרונותיו וחסרונותיו.
בדיוק אותו אדם.

Meirav654

Active member
באמת!

הוא יבין שזה האיש.
בדיוק אותו אדם.
זה באמת כבר הפך לפתטי. מצד אחד טוענים שיהודה לא חכם או גאון כמו שחושבים, אך באותה הנשימה נטען שהוא האסטרטג הכי גדול בתולדות התוכנית ושכל מהלך בבית נרקם במוחו הזדוני לפרטי פרטים. השנאה מעוורת גם את הצדקנים הגדולים ביותר.

קליאו22

Well-known member
באמת!

הוא יבין שזה האיש.
בדיוק אותו אדם.
פתאום נהיה לי ברור למה ליאור כל כך אהב את דרור. הרי הוא מעיד על עצמו ששם לב לכל דבר, רק לא מדבר, כלומר הוא לא איזה תמים מרחף בעולמות המדיטציה כמו שהשלה עד כה, פשוט לא רצה להתפלש בסחלה והעדיף להצטייר כאיש שלום שלא נתפס לקטנות. האמת, שבחשיפתו את יהודה לא משנה כמה הוא צודק הוא חושף על הדרך גם את המשחק שלו, עד כמה הוא מחושב מעבר למה שחשבנו. מתחיל להיות לו חשוב להישאר בבית, קיבל מוטיבציה להיכנס לגמר לפחות, רק שעל הדרך הוא נהיה פחות טבעי. אם דרור היה עדיין בבית ספק אם היינו חוזים בזה

מזליקה10

Well-known member
אז אני קוראת שעוד גננת התפטרה מתפקידה וחושפת כעת את הטראומות מימי הטיפול בתינוק?
מזל שהפיליפינית נחושה להישאר בבית ומפחדת להיות מגורשת ולכן נשארת צמודה לתינוק..

קליאו22

Well-known member
אוי לא, שוב שיחה על פליצות? על בסיס שעתי, לא רק יומי? חלק מהחיזור שלהם. לא נראה לי שזה מקרי שאני כל יום שומעת אותם מדברים על זה

Moiya_1

Well-known member
99% אחוז מהשיחות של הזוג הזה הפרשות ופלוצים...
גועל נפש. הפסקתי להנות מהמזון הנכנס לפי.
מאז שהצמד פוצי פלוצי מבלים את יומם בשיח דוחה ומעמיק בקליעות דוך לתוך האסלה, בכל שיחה כזו אני מקיאה את נפשי הפצועה עקב דיווחי הפרשות הזוג המוזר.
לא רוצה לדמיין אותם מתראיינים בחוץ ומתארים בפרוטרוט את הליך ה"יציאות" שלהם בליווי קולות רקע מסריחים.
איכס! כמה אפשר?

פלוידיאנית

Well-known member
99% אחוז מהשיחות של הזוג הזה הפרשות ופלוצים...
זו הסיבה בין היתר שהפסקתי לצפות בלייב!
העונה הזאת מתחת לכל רמה בשיח, לא זכורה לי עונה עמוסה בתיאורים גרפים על הפרשות וכו בין אם זה נשים או גברים.

לא הבנתי משהו ליאור חייב לאהוב את יהודה? :rolleyes: מה הלינץ הזה שעושים לו?
הוא ממש לא חייב.
אבל במשך שלושה חודשים הוא מנסה להציג דמות מסויימת,
וכעת הוא נחשף. זה הכל.
הוא לא שוחר שלום, והוא לא אדם טוב.
הוא מסית, רכלן, ובגדול - טיפוס די מחליא.
זה הכל.

ariela1612

Well-known member
הוא ממש לא חייב.
אבל במשך שלושה חודשים הוא מנסה להציג דמות מסויימת,
וכעת הוא נחשף. זה הכל.
הוא לא שוחר שלום, והוא לא אדם טוב.
הוא מסית, רכלן, ובגדול - טיפוס די מחליא.
זה הכל.
אבל הוא דיבר עם יהודה בכל דרך, ואז שיחרר זכותו המלאה.
הוא ניסה כמה פעמים לחבר בין יהודה לרמי ולהשלים בינהם, אבל יהודה לא מפסיק הוא יודע שהוא צריך נמסיס, הבעיה שלו שרמי לא משתף פעולה וגל הודחה, אז הוא נשען על זוגיות מזויפת, להגיד שיהודה לא אסטרטג??? הבנאדם ניצח את משחק האסטרטגיה מס' 1 שזה הישרדות.
מהיום הכראשון בבית יהודה יודע בדיוק מה הוא עושה, אילו מילים להוציא מהפה ואיך להתנהג, בחסות האח הוא גם מצליח

אבל הוא דיבר עם יהודה בכל דרך, ואז שיחרר זכותו המלאה.
הוא ניסה כמה פעמים לחבר בין יהודה לרמי ולהשלים בינהם, אבל יהודה לא מפסיק הוא יודע שהוא צריך נמסיס, הבעיה שלו שרמי לא משתף פעולה וגל הודחה, אז הוא נשען על זוגיות מזויפת, להגיד שיהודה לא אסטרטג??? הבנאדם ניצח את משחק האסטרטגיה מס' 1 שזה הישרדות.
מהיום הכראשון בבית יהודה יודע בדיוק מה הוא עושה, אילו מילים להוציא מהפה ואיך להתנהג, בחסות האח הוא גם מצליח
כמה דברים:
1. יש הבדל בין לשחרר ובין להסית. אתמול ליאור ביצע את מהלך ההסתה הגדול ביותר נגד יהודה מתחילת העונה.
2. יהודה לא רוצה להשלים עם רמי? ממה שאני רואה רמי הוא זה שמתנגד לכל קשר עם יהודה. יהודה דווקא רצה להשלים איתו במשימת הטירונות.
3. יהודה כרוך (לצערי) אחרי אלמוג. לא רואה שום זיוף מצידו.
4. יהודה זכה ב"אמזונס", לא ב"הישרדות". לא ראיתי אף עונה משתי התוכניות האלה.
5. לומר שיש דייר שמסוגל לנהל כל מילה שיוצאת לו מהפה וכל התנהגות - זה לבד שווה את הזכייה בתוכנית.

ושוב - אני אפנה לדוקו "יהודה יוצא למלחמה". כל מי שצפה בדוקו רואה שמדובר בדיוק באותו אדם. בדיוק!!

Meirav654

Active member
לא הבנתי משהו ליאור חייב לאהוב את יהודה? :rolleyes: מה הלינץ הזה שעושים לו?
להלן ציטוט של ליאור לאחר התקרית עם דניאל: "לא יכולתי להעמיד את יהודה, כי אז הייתי צריך להעמיד גם את רמי!". מה זה אומר על בן אדם?? שהוא פוחד לצאת צבוע וחושב כל רגע איך הוא מצטייר בחוץ. לאף אחד לא אכפת שהוא שונא את יהודה. מה שמעצבן זו הצביעות שלו. אתה לא יכול לנקוט בגישת אנטי אלימות כלפי אדם אחד ולהיות החבר הכי טוב של הבריון האלים האמיתי בבית ולפני שמישהו מנסה לתקוף אותי, יש מספיק הוכחות בבית המשפט ובמשטרה לתקף זאת. בינתיים ליהודה אין תביעות או תיקים במשטרה על אלימות. מעבר לכך, הוא מתנדב באופן קבוע בבתי ספר ומדרבן אנשים להתגייס לצבא וללמוד.

ariela1612

Well-known member
להלן ציטוט של ליאור לאחר התקרית עם דניאל: "לא יכולתי להעמיד את יהודה, כי אז הייתי צריך להעמיד גם את רמי!". מה זה אומר על בן אדם?? שהוא פוחד לצאת צבוע וחושב כל רגע איך הוא מצטייר בחוץ. לאף אחד לא אכפת שהוא שונא את יהודה. מה שמעצבן זו הצביעות שלו. אתה לא יכול לנקוט בגישת אנטי אלימות כלפי אדם אחד ולהיות החבר הכי טוב של הבריון האלים האמיתי בבית ולפני שמישהו מנסה לתקוף אותי, יש מספיק הוכחות בבית המשפט ובמשטרה לתקף זאת. בינתיים ליהודה אין תביעות או תיקים במשטרה על אלימות. מעבר לכך, הוא מתנדב באופן קבוע בבתי ספר ומדרבן אנשים להתגייס לצבא וללמוד.
לא ענית לי על השאלה

מצב
הנושא נעול.
למעלה