שרשור בוקר היום ה103 בבית עדכונים

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
אגב בסקר שמועה שהיה מדויק העונה סתיו עוד מעט ב52 אחוז
שניר 23 אחוז

זה אומר גם אם יחברו את כל השאר ביחד הם לא מגיעים לסתיו

בפער כזה גם אם עוז יהיה מספיק טיפש לרצות לעבוד על הצופים הוא לא יוכל

tarimulu

Well-known member
אם מחברים את כל מי שלא סתיו בסקר, יוצא סתיו 51.14% מול 48.85% לשאר, פער של 2.29%

בסקרים רציניים יותר שמהווים מדגם יותר מייצג, טווח הסטיה הסטטיסטי יכול לנוע בין 4% ואפילו עד 7%

בסקר שמועה, סביר שזה ברף הגבוה כי שם זה בעיקר מעריצי הארדקור שמצביעים גם באפליקציה וגם בסקרים, ולא הצופה הרגיל או המזדמן

תוסיפו בוטים וזיופים שיש בסקרי אינטרנט ואין בסקרים רגילים, והפערים יכולים להיות בכיף גם 15% מהמציאות

ראו מקרה ריוואה

ואת העובדה שלליאל ולסתיו יש כמעט אותו מספר עוקבים והפער ביניהם הוא של 8 מיליארד הצבעות

בסדר555

Well-known member
אם מחברים את כל מי שלא סתיו בסקר, יוצא סתיו 51.14% מול 48.85% לשאר, פער של 2.29%

בסקרים רציניים יותר שמהווים מדגם יותר מייצג, טווח הסטיה הסטטיסטי יכול לנוע בין 4% ואפילו עד 7%

בסקר שמועה, סביר שזה ברף הגבוה כי שם זה בעיקר מעריצי הארדקור שמצביעים גם באפליקציה וגם בסקרים, ולא הצופה הרגיל או המזדמן

תוסיפו בוטים וזיופים שיש בסקרי אינטרנט ואין בסקרים רגילים, והפערים יכולים להיות בכיף גם 15% מהמציאות

ראו מקרה ריוואה

ואת העובדה שלליאל ולסתיו יש כמעט אותו מספר עוקבים והפער ביניהם הוא של 8 מיליארד הצבעות
אצל ריוואה הייתה קפיצה חדה בעיקר בזכות מצביעים של קאזם ודינה שכנראה לא טרחו להצביע באמת
מצד שני גם עוז רצה אותה בחוץ

בשונה מסתיו שאצלה זה קבוע ולא מסתמך על מצביעים של דיירים אחרים
אם כבר הקפיצה של שניר מזכירה יותר את מקרה ריוואה
בגלל זה אני בכלל בספק אם יגיע למקום 3

אופה קטנטנה

Well-known member
כפרה,
דילגתי עד כמה שאפשר על הנתונים המספריים,
כי זה עושה לי חמרמורת,

ונותרתי עם המלל, והמניע,
ואני נקרעת, מה אעשה
זה מצחיק אותי.

הפכת מפלצון קטן, מי היה מאמין.
💋💋

סטיריקון9

Well-known member
מעתוק: סתיו להשאיר לך ביצה (לפני כן שאלה את סתיו עם רוצה טוסט וקיבלה תשובה כעסנית)
סתיו: אמרתי לך, לא אוכלת ביצה בלי ג'חנון
סתיו לשניר: אמרת נחום???
כשהכניסה למשקה שהכינה 6 כפיות סוכר, ראתה על הכפית גרגרים חומים עם קפה וזרקה אותם בחזרה לקופסא

אופה קטנטנה

Well-known member
עוד פעם ג׳חנון?
כוסומו, עוד שבת עם דודא לג׳חנון.

ניסיתי פעם אחת לאפות את החטא הממכר הזה,
אני לא עילוי גדול, רק ניסיתי מתכון מעולה.
הנה:

קבצים מצורפים

• CC054139-EBA5-40F0-87DF-CD511EA71F43.jpeg
    CC054139-EBA5-40F0-87DF-CD511EA71F43.jpeg
    2.4 MB · צפיות: 10

TalBrit

Well-known member
למה הם שמים את כל המוצרים שאמורים להיות בארונות או במזווה על שולחן האוכל..? (קפה, קורנפלקס...)

סטיריקון9

Well-known member
סקורסזה אהוב,
גם כי ביים את הסרט על מסע הופעותיו של דילן אלוהיי,
וגם כי הוא אדיר בכל מעלליו.
גרציה, מאמי.
❤️
אדיר ואהוב על כל סרטיו ובשליטה שלו בשפה הקולנועית על כל מרכיביה. "מלך הקומדיה" שלו, שפחות הצליח ממש רלוונטי עם האובססיה לקבלת חשיפה של מס' דקות בטלויזיה ולהיות סלבריטי בכל מחיר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה