** שרשור בוקר היום ה89 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
שוב לא בטוח במשהו. נשמע שנלחץ מההתלהבות שלה או משהו. אורן הותש השיחה ואיחל לו הרבה בריאות
הבנאדם מתוסרט כל שניה מתחרט על משהו אחר, אמנם גל ותום באמת זוג יפה אבל עם כל הכבוד לתום היא שווה אותו
המילה מסע אצלו זו סטיאוציה אצל קארין (למרות שהיא אומרת את זה פחות עכשיו)

2086Dvash

Well-known member
מה היה בשיחה בין אורן לתום ומתי היא הייתה?
השיחה היתה באיזור 22:00 ולא נאמר בה שום דבר ברור בהתאם לתום ותסביכיו
הוא אמר שגל באה טעונה באנרגיה אתמול, והוא מבולבל ורוצה לקבל תשובות על מלא שאלות (לא נשמע שזה עליה אלא סתם על איך הוא מתקבל בחוץ)

meital38

Well-known member
הוא אמר שגל באה טעונה באנרגיה אתמול, והוא מבולבל ורוצה לקבל תשובות על מלא שאלות (לא נשמע שזה עליה אלא סתם על איך הוא מתקבל בחוץ)
מבולבל?? גם לדניאל וגם לזהבה הוא אמר שהוא ממש רוצה וחושב שזה יצליח ביניהם בחוץ לדניאל אפילו אמר שהו אהבין אתמול שהוא מאוהב, איך אחרי כמה שעות הוא הפך להיות מבולבל?? אחרי שאמר לה לקחת את המפתח לדירה שלו?? מה נסגר עם הבנאדם?

מיק83

Well-known member
מבולבל?? גם לדניאל וגם לזהבה הוא אמר שהוא ממש רוצה וחושב שזה יצליח ביניהם בחוץ לדניאל אפילו אמר שהו אהבין אתמול שהוא מאוהב, איך אחרי כמה שעות הוא הפך להיות מבולבל?? אחרי שאמר לה לקחת את המפתח לדירה שלו?? מה נסגר עם הבנאדם?
גם אם יגיד שהוא מאוהב/שרוט/ לא יכול בלעדיה... לא הייתי לוקחת ברצינות עד למבחן הזוגי מחוץ לבית.

בית האח הגדול לפעמים מקצין רגשות... בחוץ, הבינה לבינו, יהיה משמעותי יותר.

ניצנץ63

Well-known member
יש הרבה מאד רמזים מצד אנשים בחוץ שיש לו אישיו עם הזהות המינית שלו בכלל, וזה לא קשור לגל ולא יהיה קשור לאף בחורה כנראה. יש לו משהו לא פתור עם עצמו, ולא ברור אם זה קשור לתדמית שלו מהגוף שלו מאז הילדות או שזה באמת קשור לנטיות מיניות בכלל..

svtar25

Well-known member
תום אמר הרבה פעמים במהלך השיחה שהוא רואה את החצי כוס הריקה כל הזמן וצריך להפסיק עם זה.
לתום יש תסביכים עצמיים וזה לא קשור לגל, זה כן קשור כי היא תתצטרך לחיות עם התסביכים שלו.
יש לו באמת הרבה שאלות קשורות לגל ולא קשורות לגל.

ziniozi

Well-known member
מה היה בשיחה בין אורן לתום ומתי היא הייתה?
היא כנראה היתה באחד הדלגים שלי. סורי אבל השילוב הוקאלי בין הדיקציה צורבת התנוכים של אורן, לבין הליפסוס המלחשש של תום - מעל ליכולת הסבל שלי. ואני ילדתי שלוש לידות בלי אפידורל, כך ש...

dotan282872

Well-known member
וואלה ליאור באמת קדוש, התחיל לרכל רק בסביבות היום ה-80. יש כאלו שאחרי רבע שעה כבר מרכלים.
וכל מילה שלו על יהודה נכונה - יהודה מניפולטר, שחקן ואסטרטג מתוכנן.
אחלה ליאור, לא דמות לריאליטי אבל אחלה בנאדם.

uchiha_sasuke

Well-known member
וואלה ליאור באמת קדוש, התחיל לרכל רק בסביבות היום ה-80. יש כאלו שאחרי רבע שעה כבר מרכלים.
וכל מילה שלו על יהודה נכונה - יהודה מניפולטר, שחקן ואסטרטג מתוכנן.
אחלה ליאור, לא דמות לריאליטי אבל אחלה בנאדם.
אני ראיתי שהוא "שינה" את דרכיו ברגע שרמי התעמת איתו על חוסר נקיטת עמדה כמובן עמדה לצידו - הבין שיש מצב שהוא יוצא רע התחיל לקחת את הצד של רמי לא משנה מה.
הכל סבבה רק אל תתיימר להיות זה שמדבר בקול הניטרלי והצודק והבוגר של הבית כשאתה בסך הכל פחדן ומתסיסן
רמי היה ביריון כלפיו וכנראה שליאור הוא סוג של ילד כאפות

מצב
הנושא נעול.
למעלה